سعید محمد : ۸ سال جایگاه سرلشگری دارم ، مطمئن هستم تائید صلاحیت می شوم

 سعید محمد، فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاهرادیو فردا :سعید محمد، فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه، که برای انتخابات ریاست جمهوری ایران نامزد شده، می‌گوید «بیش از هشت سال جایگاه سرلشکری» دارد و «تایید صلاحیت [او] قطعی است».

او که صبح روز شنبه، ۱۸ اردیبهشت، در یک نشست خبری درباره برنامه‌های انتخاباتی‌اش سخن می‌گفت، از اطلاعیه جدید شورای نگهبان درباره شرایط حداقلی نامزدها دفاع کرد و گفت وضعیت قبلی ثبت‌نام‌ها «باعث خنده شده بود و محدودیت های شورای نگهبان را مثبت ارزیابی می کنیم».

آقای محمد که درجه سرتیپی دارد گفت: «افراد با درجه پایین تر هم می توانند در جایگاه بالاتر قرار بگیرند و شورای نگهبان هم ملاک را جایگاه قرار داده است. من هم بیش از هشت سال جایگاه سرلشگری دارم.»

شورای نگهبان روز ۱۵ اردیبهشت شرایط جدید برای داوطلبان ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری را به وزارت کشور ابلاغ کرد.

در این ابلاغیه آمده است که وزرا، استانداران، شهرداران شهرهای بالای دو میلیون نفر جمعیت، فرماندهان عالی نیروهای مسلح با جایگاه سرلشکری و بالاتر می‌توانند نامزد شوند و تمام نامزدها باید عدم سوء پیشینه ارائه دهند و سابقه محکومیت کیفری نداشته باشند.

داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری برای ثبت نام باید در بازه سنی ۴۰ تا ۷۵ سال باشند، حداقل دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل‌ آن باشند و سابقه تصدی حداقل چهار سال در سمت‌های مدیریتی کشور داشته باشند.

ابلاغیه جدید شورای نگهبان که از سوی گروه‌های مختلف به محدود کردن دایره نامزدها تعبیر شده در روزهای گذشته بحث‌برانگیز شده است.
+14
رأی دهید
-144

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  وقتی مقام رئیس جمهوری اندازه پشم بز هم ارزش نداشته باشه، اونوقت یه جوجه سپاهی تروریست به راحتی میاد توش کاندید میشه..طرف اونقدر گند زده بود که از قرارگاه تروریستی خاتم الحیوانات با تیپا بیرونش انداختن خخخ
  12
  84
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  سعید محمد , گاگول تو قبول شوید از طرف مجلس فسیلان نظام اخوندی و رای اورید و بشوید ریس جمهور بی اختیار بهتر از روحانی و احمدی نژاد نخواهید شد. هرچند احتمالش زیاد است اینبار کسی را ریس جمهور در نظام اخوندی کنن که بی عمامه باشد پس تو که مزدور نظام اخوندی بودید و نوکر و ماله کش خامنه ای چولاق شانس زیاد دارید بشوید ریس جمهور !
  13
  62
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  سپاه پاسداران مشابه حضرت محمد و خامنه ای امی بوده و یکشبه ملا ،دانشمند،باسواد میشوند.سعید محمد هم همانطور بفرموده امام خامنه ای بدون رفتن به دانشگاه نظامی و غیر نظامی جهت خدمت(کارگزاری نظام)یکشبه مدارج عالی را طی خواهد کرد
  10
  54
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  تو فقط و فقط یک مزدور آدمکش و جنایتکار پست و دون مرنبه ای. پاسدار کثیف.
  9
  66
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  آقای سعید محمد سلام. با نگریستن در صورت شما، مهر و محبت شما بر دلها، قلبها، جانها و صدور مردم ایران و جمهوری اسلامی ایران می‌نشیند باذن الله و اذن و اراده و تفضل حضرت امیرالمومنین علی علیهما السلام. شما خیلی جوان مثبتی هستی فقط باید دقت کنی ان شاء الله و ان شاء امیرالمومنین علی علیهما السلام، وقتی رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران شدی، عصبانی نشوی و تندخویی را کنار بگذاری. ما همین امشب باذن و اراده آقا امیرالمومنین علی علیهما السلام برایت دعا میکنیم تا جنودی از آسمانها و زمین تو را در راه تلاش بی وقفه در راه تعجیل در فرج آقا امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف یاری دهند. ایدک الله بلطفه و بفضله و بجنوده و بنصره. هو یا ابالحسن هو یا علی مدد..
  90
  12
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  فقط کافیه که یک بار دیگه جلوی آغا دولا بشی تا ستاره سرلشگری رو روی دوشت بچسبونه. فقط این یک بار پشت به ایشون دولا نشو.
  10
  66
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
  ۴۷
  samamos - میدلزبرو، انگلستان

  برید خودتونو سیاه کنید.دیگه ان خیمه شب بازیها جواب نمیده
  6
  59
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا

  تنها فرد غیر لیبرال ،غیر نفوذی و نخبه در ۴۳ سال گذشته ایشون هستند ،جزو ۱۰۰ نفر نخبه دارای مدرک A مدیریت ابر پروژه در دنیا که جزو ۵ نفر ایرانی داری این مدرک در کره خاکی میباشند . دارای مدرک دکترای مهندسی عمران و همچنین از افتخارات ایشون میتوان به ساخت بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی دنیا یعنی ستاره خلیج فارس رو نام برد.دقیقا در اوج تحریمها و دقیقا زمانی که آمریکا تصمیم به تحریم صادرات بنزین به ایران رو گرفت و قرار بود بلای حال حاضر ونزوئلا را بر سر ملت ما بیاورند ،ایشون و تیم جوان زیر سی سال ایشان موفق به خلق چنین شاهکاری شدند ،ایشون بچه تهران و ساکن جنوب شهر و در اطراف میدان شهدا ساکن یک آپارتمان ۳ خوابه هستند .اکثر پروژه های حسن کلید جاسوس انگلیسی مانند انتقال آب دریای عمان با لوله به استان سیستان توسط ایشون ساخته شد ،و فاز ۲ و ۳ نیز در حال ساخت برای آبرسانی به استان های خراسان جنوبی و کرمان میباشد .آخرین شاهکار ایشان ساخت ابر نفتکش اقیانوس پیما در قرارگاه خاتم که اتفاقا هم اکنون در راه ونزوئلا با بار ۱ میلیون بشکه بنزین میباشد .نه به لیبرالهای گرین کارتی حرامزادگان اصلاح طلب .
  83
  16
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
  ۴۹
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  تو یکی دیگه خفه بمیر هم خودت خفه شو هم لشکر قاتل پاسدارهات که پاسدار دزدی های خامنه ای شدین قیافه ات هم عین قاتل های فراریه پر از خشونت و کشتار و کثیف. خیلی صورت کثیف و چشمهای خون گرفته ای داری بیشتر شکل جلاد های داعشی هستی.بتمرگ تو گور خودت .
  6
  45
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. آقا شما یک سری روضه خوندی و باز از روی عادت رفتی سراغ فرج آقا امام زمان؟
  9
  59
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. مدرک قرائت قرآن از دانشسرای طوسی را از قلم انداختی.
  10
  63
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. چرت و پرت زیاد مینویسید
  11
  52
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. فرج با سکون روی ر و ج مربوط خانم ها است ،امام زمان (مرد) بوده و مخرج دارد
  5
  12
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۷
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. واسه شما بیسواد ها ابر نخبه هست! لامصب ایکیو زیر ٨٥ از قیافه اش میریزه.
  4
  28
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. فکر کنم دنبال فرج امان زمان هست نه فرَج امام زمان! 😀
  4
  18
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  سرجوخه ارتش شاهنشاهی در زمان خودش هزاران بار ارزش نظامی و اجتماعی بیشتری از یک مثلاً سرلشگر بیسواد و استخوان خوار ضد ایرانی نظام آخوندی داشته و همچنان نیز دارد .
  8
  32
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
  ۳۸
  ReyKasravi - لندن، انگلستان
  این اسکول سعید محمد یکی مثل همین امیر پاور بی خرد هست که هر چی کامنت توی این وبسایت می زاره فقط منفی می گیره و باز از رو نمی ره چون تربیت شده امثال سعید طوسی هست و تمام عمر سنگ پا قزوین که به خون بچه های اغشته بوده خوردند و تا اخرین روزی که در مسند قدرت هستند همچنان از خون ستارها ندا ها سهراب ها ترانه ها سعید زینلی ها و محسن محمد پور نیکتا ها و نوید افکاری ها و ... می خورند مال اون کشور می دزدند به غرب میارند توی شکم اربابان خود می ریزند فقط به خاطر اینکه ایرانی نیستند و به اون مردم و تاریخ و فرهنگ و تمدن هیچ عشق و علاقه ای ندارند .بله دوستان ما مردم ایران باید انگشت شصت خود را به این آخوند ها و سپاهی ها نشان بدهند و هیچ وقت کشته های دهه شصت بچه های جنگ کوی دانشگاه طرشت سال هشتاد و هشت نود شیش و نود هشت کشتار کردستان و کشتار اسلام شهر و . فراموش نکنند .تحریم انتخابات اولین قدم برای رهایی از این خون اشامان دین کلفت کن هست .جاوید خرد و اندیشه
  4
  19
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::hassan5 - تهران، ایران::]. پس از کامنت من باید نتیجه بگیریم که امام زمان دختر امام حسن عسگری بوده!
  4
  11
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.