صحبت های جنجالی و تلخ سجاد عبادی ( همسر آزاده نامداری) در مراسم چهلم او

سجاد عبادی همسر آزاده نامداری در مراسم چهلم همسرش گفت: حال که آزاده جانم نیست، گوشه‌ای از رنج‌هایی که قلبش را از کار انداخت، بیان می‌کنم با مکر و حیله تو را به قربانگاه فرستادند.
+58
رأی دهید
-143

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  ماهیت آدمیان مابین غریزه و هوشیاری نوسان می کند. هر چقدر دانائی بیشتر شود علت بی علت زندگی بیشتر زیر سئوال میرود و احساس بیهودگی بیشتر میشود!
  23
  38
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  متاسفم از اینکه گندم شما (دخترتون) زود پژمرده شد و شما هم همسر خودتون رو از دست دادی. ولی فراموش نکن که گندم های بی نام و نشان زیادی به زور و جبر حاکمیت از ریشه خشک شدن و پدر و مادر خودشون رو از دست دادن.پس بنظرم روا نیست که شما فقط دیگران رو مقصر بدونی. مگه مردم یادشون رفته که چطور خانم شما به حجاب مهمون برنامه اش گیر می داد و درس اخلاق و رعایت حجاب اسلامی رو بهش گوش زد میکرد؟ میگی هموطن پناهنده سیاسی که بدنبال انتقام از این نظام بود به حریم ما تعرض کرد! جوابش خیلی ساده است. چون اون پناهنده سیاسی قطعاً بر این عقیده هست که خانم شما سالهاست از تریبونش به شعور و انتخاب او و بقیه مردم تعرض و توهین کرده بود. مگر خانم شما از تریبونش ژتون حجاب و مرام رو نمی فروخت و تجویز نمی کرد؟ خوشحال نبود از اینکه چادریه؟ در صورتیکه نه با آبجو مشکلی داشت و نه با حجاب اجباری. کاش همین موقعیت عزاداری چهلم که شما داری بقیه آسیب دیدگان جامعه هم بهره مند می شدند. در ضمن لزومی نیست برای تطهیر خودتون چنگ به صورت روح الله زم بزنی و او رو کوچک جلوه بدی؟
  7
  109
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۲
  ۴۱
  freydun2500 - نامکاری، آلمان

  این مسخره بازیها چی است!! کم امام و پیغمبر و رهبر انقتاب و ته انقلاب و داشتیم که حالا بنشینیم برای این خانم گریه کنیم. طرف از یکطرف تبلیغ چادر میکند ازآنطرف مثل آدمها لباس می پوشد.حالا مرتیکه آمده از جامعه طلبکار است.
  5
  92
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۲
  ۵۰
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  کاشکی حاج اقا همسر ان مرحومه بجای صحبت از ۱۹۱۷ شبی که با ان ضعیفه گذروندن از حلالیت از زنان غیر محجبه که زیر بار دورویی و عرق خوری یواشکی نرفتن هم حرفی میاوردن.از اینکه اون مرحومه با پول همین مردم بدبخت در سوییس به عرق خوری مشغول بودن. یه عذر خواهی خشک خالی دل مردم را با ان مرحومه صاف میکرد. بخدا امتحان کن و یک دفعه اززیر اون یه تپه ریش یه عرایضی بکن که نشون بده از دورویی و نون به نرخ روز خوری اون خلد اشیان شرمنده ای. بخدا بار گناهانشو کم میکنی امتحان کن
  7
  90
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۸
  ۳۲
  mosyiran - کرایستچرچ، نیوزلند

  من فکر کردم کلیپ طنز هست. ازاد نامداری نماد نسل حاضر جمهوری اسلامی هست نسلی که بر پایه تظاهر و فرصت طلبی و ریا و دروغ گویی بنا شده است. علت خودکشی ازاد نامداری فقط و فقط این بود که این زن هر وقت می خواست بخوابد چند دقیقه به خودش فکر می کرد و دیگه نمی تونست خودش رو مثل دیگران فریب بده و از خودش حالش به هم می خورد و از خودش متنفر شده بود. اون فکر میکرد درسته با ریا و تظاهر و فرصت طلبی و دروغ گویی به خیلی جا ها رسیدم اما دیگه از این شخصیت اشغال خودم در خلوت خودم خجالت میکشم و خود را یک انسان بیهوده و بی مصرف می دید.
  2
  56
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  این دیگه عادیه،،همه کم وبیش پای منافع بشه داخل حجاب می کنه تا استخدام بشه،اما خارج بی حجاب وحتی خیلی راحت الکل می نوشه مثل همین خانم. درحالیکه بقیه کشورهااینطورنیستن عرب وافغان همانطور که داخله در خارجه،چه برسه بی حجاب بشه وخیلی راحت الکل بنوشه.اما این دو شخصیت متضاد داشتن در ایرانیها نهادینه شده،باهاش کنار امدندوبه فرزندان منتقل،اما بعضیها رو این تضاد از پا درمیاره مثل همین
  9
  38
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸
  ۴۶
  دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  فقط همین را کم داشتیم که این آقا بیاد اولش آیه بخونه و بعد به مردمی که به دورویی خانم آزاده اعتراض کردن فحش و بد و بیراه بگوید
  2
  38
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
  ۵۴
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  مشگل اینجاست که تبلیغ برای نظام و دستگاهی میکنین که به شمایی که تبلیغات چیشون هستین هم رحم نمیکنن و ازپشت خنجر میزنن
  1
  14
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
  ۴۱
  پرمیرا - هامبورگ، آلمان
  مگه این به ظاهر آقا زادهای الدنگ که لقب حـ... هم به سرشان زیاده، هر کار کثیفی در لوای ریش و تسبیح پدران دزد و قالتاقشان با پررویی انجام نمیدن و بعدش میرن کربلاخمس و ذکاتش رو میدن،شوهر نامداری، همسر شما هم نمونه‌هایی از مثل معرف مشت نمونه خروار بود،اگه فیلمش در حال‌ آبجو خوری لو نمیرفت و اگر زنده بود ،به عقیده شما الآن هم در حال عشق و حال در ممالک کفر و الحاد وبی دینی وبی حجابی نمیبود،و به ریش من و امثالهم نمیخندید؟
  0
  8
  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.