اجاره کردن غذا فقط برای استوری کردن در اینستاگرام

اسپوتنیک :رواج پدیده اجاره کردن غذا فقط برای قرار دادن در استوری اینستاگرام موجب تعجب کاربران در فضای مجازی شده است.

به گزارش اسپوتنیک، مدتی است که خبری مبنی بر رواج پدیده اجاره کردن غذا برای گرفتن عکس و قرار دادن آن در استوری اینستاگرام، با واکنش کاربران بسیاری در فضای مجازی همراه بوده است.
نمایش زندگی ایده‌آل در اینستاگرام در حالی روز به روز شکل افراطی به خود می‌گیرد که پای غذا‌های لاکچری هم به استوری‌های اینستاگرام باز شده است.

این در حالی است که برخی برای چنین استوری‌هایی غذا کرایه می‌کنند و آن را در پیج‌های آشپزی و بلاگری غذا قرار می دهند. همچنین برخی دیگر فقط برای ابراز وجود و چشم و هم‌چشمی در سر میزها همراه با غذا عکس می‌گیرند.
به نظر می رسد که نمایش زندگی لاکچری به رخ کشیدن آن در فضای مجازی نظیر نمایش خانه، ویلا، جهیزیه، ماشین و حتی غذا، از این فراتر نیز خواهد رفت.

برخی از کاربران از گروهی از این افراد یاد می‌کنند که پس از سفارش غذا و گرفتن عکس ار آن، آن را به یک نیازمند می بخشند. این کاربران معتقدند که کار این افراد از آن جهت که عکس غذای هوس انگیز استوری می‌کنند، زیبا نیست اما از آن جهت که آن را به یک نیازمند می بخشند، پسندیده است.
عده ای نیز با انتقاد از این پدیده جدید بر این عقیده اند که نمایش غذاهای لاکچری به قیمت حسرت خوردن عده زیادی از کاربران که توانایی خرید آن را ندارند، بی انصافی است.
+8
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  والا غذاهایی که من برای گربه های خیابون تهیه میکنم از اینا لاکچری تره. اما کسر شانم هست برم اینستاگرام عضو بشم چه برسه به اینکه عکس غذای گربه ها رو بزارم به انسانها فخر بفروشم. درسته انسانها خاک برسر هستن اما من دلم نمیاد بزنم تو سرشون. خخخخ
  11
  11
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.