ایران ویدیویی تبلیغاتی از انفجار ساختمان کنگره آمریکا منتشر کرد

در ویدئوی تبلیغاتی پخش شده از تلویزیون دولتی ایران، تصاویری از انفجار ساختمان کنگره ایالات متحده آمریکا پخش شد

به گزارش اسپوتنیک، در فیلم منتشره توسط صدا و سیمای ایران، نیروهای سپاه مقابل ساختمان کنگره آمریکا رژه می‌روند، در حالی که ساختمان کنگره در پس‌زمینه رژه، منفجر می‌شود.

این فیلم تیلیغاتی سپاه پاسداران درست پیش از سخنرانی علی خامنه‌ای رهبر دینی ایران در تلویزیون بازپخش شد.

در این فیلم علاوه بر رژه مقابل کنگره، نیروهای سپاه پاسداران ایران و تعدادی روحانی در بیت‌المقدس نیز رژه می‌روند.

پس از بازپخش این فیلم تبلیغاتی، سخنرانی خامنه‌ای از تلویزیون پخش شد که در آن به ستایش سپاه پاسداران و قاسم سلیمانی پرداخت.

آمریکا به این فیلم واکنش سریع نشان داد.

واشنگتن فری بیکن گزارش داده است که این فیلم تهدید آمیز و اظهارات خامنه‌ای در حالی پخش می‌شود که دولت بایدن تلاش دارد از طریق مذاکره و دیپلماسی ایران را به توافق هسته‌ای موسوم به برجام بازگرداند.

جمهوری‌خواهان، دولت بایدن را متهم می‌کنند که در زمانی که می‌تواند رژیم تندرو را سرنگون کرده و نیروهای دموکراتیک را در ایران به قدرت برساند، فشار روی رژیم ایران را کاهش داده است. آنها همچنین آخرین فیلم تبلیغاتی سپاه پاسداران را نشان قاطعی از این امر می‌دانند که رژیم ایران هرگز مواضع ضد آمریکایی و ضدغربی خود را کنار نخواهد گذاشت.

پت تومی، سناتور جمهوری‌خواه اهل پنسیلوانیا، هم در واکنش به این فیلم در توئیتر نوشته است : «هفته پیش دیپلمات ارشد ایران محمد جواد ظریف، ادعا کرد سپاه حرف آخر را در تهران می‌زند. اکنون ایران یک فیلم جعلی منتشر کرده که در آن سپاه پاسداران ساختمان کنگره ما را منفجر می‌کند. اولویت دولت بایدن باید این باشد که ایران نتواند چنین کاری بکند، نه اینکه با حذف تحریم‌ها تسلیم ایران شود.»
+28
رأی دهید
-154

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  همون مگه تو فیلم تبلیغاتی بتونن از این غلطها بکنن 😆
  13
  189
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۵
  ۵۱
  rezanl - امستردام، هلند

  فقط یک رهبر بیشعور مثل خامنه ای و باند مزدوران سپاه میتونن اینطور خود و ملتشون رو بزنن. البته خوب در بیرون هم چندتا اجیر از کشورهای همسایه مثل همین یا فاطمه زهرا بخاطر چندتومنی که از سفارت میگیرن از اینها طرفداری میکنن.
  5
  87
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  با همین گزینه بازی‌های روی میز و زیر میز ۴۲ سال مارا سرگرم کردند و ایران را چاپیدند. از این بترسید که فیلم در پنتاگون تهیه و به تلویزیون ایران داده شده باشد. حرف نهایی را ما باید بزنیم و قدم بعدی در رائ ندادن است.
  4
  81
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۲
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  به یک سوال من جواب بدین ای ایها الذین امنوا!! اقا گیریم که شما همین امروز امریکا رو زیر پا گذاشتین و تسخیر کردین. برنامه اتون برای فرداش چیه؟ نکنه میخواین چارقاچ بشینین مهدی بیا مهدی بیا!؟ بابا ٣٢ ساله این رهبر چلاق شما حتی توی تعداد فرزندان هم دخالت کرده و گند زده، چکار میخواین بکنین اخه؟ سرکار هستین جون مولاتون
  3
  61
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۳
  ۶۵
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  با همین شکر خوردن هاى زیادى است که مملکت را تو دردسر انداخته اند. از قدیم گفته اند عقل سالم در بدن سالم است٬ فقط یک نگاهى به این سرداران شکم گنده سپاه و آخوند هاى اسلامى بیندازید گوئى مدفن نجاسات است.
  4
  67
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۴
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  اوضاع اسرائیل و امارات منفصله عربی به مرکزیت دبای فوق العاده بحرانی و آشفته شده...
  64
  8
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۲
  ۵۱
  Amir4834 - امیر، اکوادور

  اینها به سیم اخر زدن
  2
  37
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۷
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  ان جا که میگوید جمهوری خواهان بایدن رومتهم میکنند ..., بسیار غیر واقعی , سیاسی بازی و در جهت منافع حزب جمهوری خواه امریکا بود . من به این خاطر به این گزارش و مقاله سیاسی مغرضانه کردیت صفر میدهم
  3
  14
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۲
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  فقط شعار شعار که هزینه اش را ملت ایران پرداخت میکنند.
  2
  52
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۱
  ۲۶
  گشتاسپ - شیراز، ایران

  مگر در جهان موهومی و خیالبافی و وهم بتونید کنگره رو تش بزنید و در اسراییل و واشنگتن رژه برید.رهبر مالیخولیایی و سرداران متوهم .اینا همه شون در تیمارستان روانی باید تحت مراقبت های ویژه باشن
  5
  49
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۱
  ۴۲
  احمد قمی - قم، ایران

  این بابا صدها هزار ایرانی را با همین جور آهنگها به کشتن داد جوان های کم سن سال را بهد دیدیم که راه قدس از کانادا می گذشت ایشان فرزند کرامیشان را فرستاده کانادا تا راه قدس را از اونجا نشان مردم ایران بده
  4
  48
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۲
  ۲۶
  گشتاسپ - شیراز، ایران

  اگر چهره یکی از این سپاهیان خونخوار ضد ایرانی به قیافه آدمیزاد رفت؟از بس ظلم کردن و نون حروم خوردن از شکل برگشتن.تو قیافه همه شون از سلامی تا سلیمانی به کمی انسانیت و مردانگی و ایثار نیست.یاد سپاه چنگیز و تیمور واعراب تازی صدر اسلام می افتن
  6
  51
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.