هم خانه شدن دختر دانشجوی ایرانی در ترکیه با یک داعشی : سرها با لذت و با دقت بریده می‌شود!

فرد داعشی روی دست‌نوشته‌ای که به خانم ایرانی داد، نوشته بود: سرها با لذت و با دقت بریده می‌شود!
+15
رأی دهید
-121

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  هیچ فرقی بین داعش و رژیم‌کنونی در ایران نیست ، داعش جنایت عریان می‌کرد و این ارازل در خفا
  22
  217
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۹
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  جالبه که آبکش به کفگیر گفت هفت تا سوراخ داری! بنظر بنده باز این داعشی ها اینقدر شهامت و توان منفی دارن , که میگن سرها با دقت و لذت بریده می شوند. ولی داعشی های اشغالگر وطن ما, با بی نظمی و خشونت تمام سر میبرین. آخوندای داعشی با تجویز مرگ تدریجی , زندان و شکنجه , در انتها با چوبه دار پیر و جوون روبدون نام و نشان در گورهای ناشناخته مدفون میکنید. داعشی های توی ایران حتی هر از چند گاهی با تراکتور و بیل مکانیکی گورستان هایی چون خاوران و غیره رو شخم میزنید. آیا شما شنیدید که داعشی های اعراب گورستانی رو شخم بزنن ؟
  12
  137
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۱
  ۳۱
  tiger.man - هامبورگ، آلمان

  داعش ساخته و پاخته بیت رهبری در ایرانه. و صرفا مجری فرمان بود.
  17
  97
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران

  اون داعشی کثیف درست گفته و حقیقت رو نوشته بوده چرا که اون وحشی ها واقعا برای کشتن و سربریدن انسان ها و زجر کش نمودن انان لذت میبردن. تازه قسم خورده بودند که ایران را نیز فتح کنند و زنان ایرانی را به کنیزی ببرند .. تا انکه مردی از تبار شجاعان و از دیار پهلوانان به نام قاسم سلیمانی امد و نطفه داعش را در رحم مادرانشان قطع کرد و جرات امدن و جرات حتی فکر کردن به امدن را از انان گرفت.که اگر نبود سلیمانی و یارانش چه لذت ها که داعش در ایران میبرد.
  93
  26
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
  ۲۶
  گشتاسپ - شیراز، ایران

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. دیر خبر شدی گل پسر.پیغمبر عزیزت و اصحاب کعبه و مدینه ۱۴۰۰ سال پیش امدند و زنان ایرانی را به بردگی بردند.داعش خلف تکرار تاریخ کثیف اسلام هست با ق.سلیمانی و اربابانت و خودت جمیعا لعنه الله .
  15
  70
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران

  گشتاسپ - شیراز، ایران @. تویی که زود خبر شدی چرا نرفتی از کشور و ناموست دفاع کنی ؟ چرا کار را به شیر مردانی چون سلیمانی واگذاشتی ؟. چونکه جز یاوه گویی و دروغ پراکنی کاری نداری و از عهده کاری بر نمیای. تویی که فرق شیعه و سنی را نمی فهمی و تاریخ را با دروغ بستن به پیامبر اسلام عوضی می نویسی ، کجا بودی یا در کدام سوراخ خزیده بودی که بیایی و از ناموست دفاع کنی ؟. شاید اعتمادت به یل میدان عمل انقدر بوده که خودت را کنار کشیده بودی و از دور شاهد رقص شمشیر قاسم سلیمانی در دفاع از ناموس تو و کشور ایران می جنگید. قاسم سلیمانی یکی از سربازان اسلام تشیع بود که مشتی بود نمونه ای از خروار.
  47
  12
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  ما ایرانیان هم ۴۳ سال تمام زیر یوغ داعشی های ریشو و بی شرف حکومت کثیف و فتنه گر اسلامی هستیم. مرگ بر دیکتاتوریسم مذهبی. مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی.
  6
  39
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. دیر خبر شدی پاسدار سلیمانی معروف به کتلت میرزا سارق اعظم که میلیارد میلیارد دلار پول و ثروت ملت دردمند ایران را در بیابانهای سوریه برای هیچ و پوچ به آتش کشید و باعث دوام حکومت بشار اسد بیشرف شد داعشی ها در مقابل جنایات او باید لنگ می انداختند ! امیدواریم تمام رهروان ایشان بزودی به سرنوشت او دچار شوند .
  4
  28
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. چقدر بدبختی به یک شاگرد بنا کرمانی بیسواد دست نشانده پوتین میگی شیر مردان!! بنا بگفته ظریف که در جریان نوکر صفتی سلیمونی حونت بوده
  3
  27
  ‌پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  دیگ به دیگ میگه روت سیاه است. مگر حکومت امروز ایران داعشی نیست!؟
  3
  11
  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  [::Janhamin - تهران، ایران::]. چند تا از بچه های زالو زاده ها (خمینی،خامنه ای،جنتی،سلیمانی،خاتمی،،روحانی،رفسنجانی)در جنگ با داعشی ها شرکت کردنند؟!؟ آیا از مقدار بیت المال برداشته شده توسط سلیمانی و زنش اطلاع داری؟!؟
  2
  6
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۱
  ۴۶
  صدای خسته - بروج، بلژیک
  Janhamin.تهران.تهران. فقط دوتا آرزو یا دعا میتونم برات بکنم.اول اینکه خدا تورو شفا بده . دوم به راه راست هدایت کنه.
  0
  1
  جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس
  داعش زاییده جمهوری اسلامی بود برای حضورش خارج از مرزهای ایران و انتقال میلیاردها دلار پول و سرمایه مردم بیچاره ایران! تحت نام داعش ایران نفت فروخت، کثافتکاری کرد، حواس ها را پرت کرد و. داعش خود جمهوری اسلامی است!
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.