زنانی که در امارات خارج از چارچوب ازدواج باردار می شوند دیگر مجازت نمی شوند

جماران به نقل از روزنامه تایمز: بر اساس قانون جدیدی که در امارات وضع شده است زنانی که خارج از چارچوب ازدواج باردار می شوند مجازت نمی شوند.
 
زنانی که خارج از چارچوب ازدواج در امارات متحده عربی باردار می شوند از این به بعد دیگر مجبور به فرار از کشور نمی شوند. این جدیدترین اقدام این کشور حاشیه خلیج فارس برای رفتن به سمت سکولاریسم است.
این روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشت که پیش از این زنان خارجی ازدواج نکرده که باردار می شدند با مجازات اخراج یا زندان موجه می شدند و معمولا برای برگزاری مراسم ازدواج به خارج از امارات مسافرت می کردند یا پایان خدمت و بازگشت به کشورهای خود را از بیم مجازات انتخاب می کردند.
 
بر اساس این گزارش بسیاری از کارگران زن با دستمزد پایین که هزینه خروج از امارات را نداشته اند از جمله خدمتکارانی که در معرض تجاوز رؤسای خود قرار می گرفتند مجبور می شدند که به شکل مخفیانه نوزادان خود را به دنیا آورده و کودکان خود را به دور از چشم دولت تربیت کنند.
 
کودکانی که از پدر و مادر ازدواج نکرده به دنیا می آیند نمی توانند در امارات مدرک تولد بگیرند و نیز قادر به دستیابی به خدمات بهداشتی و آموزشی نیز نبودند.
 
اما امارات قانونی را به تصویب رساند که بر اساس آن مجازات زنانی که خارج از چارچوب ازدواج باردار می شوند، لغو می شود.
 
بنابراین گزارش، اخیرا امارات متحده عربی قوانین جدیدی را به تصویب رساند از جمله آن که تجریم مواد الکلی و خودکشی و نیز تجریم سکونت مشترک و ارتباط جنسی بدون ازدواج را لغو کرد.
+95
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  🤣 إن شاء الله با این اوضاع، بحران و مصائب شدیدی بر مملکتی مصطلح به نام امارات متحده عربی فرود آمده و وارد میشود. باشد تا هم تاوان کفر را پس دهند و هم تاوان ظلمی که در حق مردم یمن وارد داشتند...
  110
  21
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  احسنت ! این یعنی عربی که‌ما می گفتیم .....شتر می نوشد و سوسمار می خورد حتی در ظاهر دارد بتمدن می رسد و برای زن ارزش قایل می شود . احسنت.
  19
  78
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
  ۵۵
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  فقط باید یک احمق یا یک شیاد باشی که اصرار کنی قوانین عربیه ۱۴۰۰ سال پیش ، در حال حاضر هم اجرا بشه.
  13
  96
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  هااااا منفی بدین تا جونتون در بیاد. من اگر از منفی دادن کسی باک داشتم الان یا جای این پست فطرت رئیس جمهور ایران بودم یا جای اون ملعون وزیر امور خارجه. منفی شما از هزار تا مثبت برای من شیرین تره‌. اسرائیل نابود بشه هو یا علی مدد...
  59
  11
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا

  تعریف جدید و فوقالعاده پیشرفت ،،خارج از چهار چوب خانواده و معیارهای شرقی اسلامی زنا کنید و بعد حامله شوید آنگاه شما مدرن و پیشرفته محسوب خواهید شد .واقعا از عربهای بیابان گرد با سابقه ۶۰ ساله بیش از این نیز نمیتوان انتظار داشت .
  47
  8
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. عزیزم , امیدوارم خاک مسافران از آنکارا , بقای عمر شما باشه !
  7
  25
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. دروس قرآن طوسی چطور؟ اونها هم از منفی گرفتن شیرینتر بود؟!
  3
  11
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. نه بابا، پیشرفته شما هستید که برای همون تازی ها گِل به سر میزنید، زنجیر و قمه میزنید و به شکل کلبِ حسین عوعو میکنید و تا درِ حرم غلط میزنید. آمریکا و اروپا و اعراب امروزی که از آنها پیروی میکنند و فضا را فتح کرده اند عقب افتاده هستند. دلیل ثبوت عرایض شما هم این هست که امروز واکسن کرونای تهیه شده در جمهوری اسلامی است که جان مردم خارجه را نجات میدهد. کفار این سایت نمیبینند که ‌مردم عالَم صف کشیده اند که از قم واکسن تهیه کنند.
  5
  23
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳
  ۴۹
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. ممدحسن سبکعلی لفظ قلم بودن ابدا بهت نمیاد هاهاها همون بیا دوتا معر بنویس کمی بهت بخندیم هاهاها عصبانی نشو کرک وپشم کلاه گیست می ریزه هاهاهاهااگه تو بوستون یا نیویورک یا واشینگتن دی سی بودی خودم میومدم برات کلاه گیس نو هم میاوردم هاهاهاها
  11
  1
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.