رجب صفروف: :اگر قرارداد نیروگاه بوشهر نبود، تمام صنعت هسته‌ای روسیه از بین می‌رفت

رجب صفروف، عضو شورای سیاسی وابسته به ریاست جمهوری روسیه:“آنقدر جمهوری اسلامی برای ما مهم است که بدون آن هیچ گاه به منافع و اهدافمان نمی‌رسیم.
اگر قرارداد نیروگاه بوشهر نبود، تمام صنعت هسته‌ای روسیه از بین می‌رفت. نیروگاه بوشهر باعت شد ۵۰۰ کارخانه اصلی مسیر صنعت هسته‌ای ما فعال بشه.”
+135
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  cardenas - مادرید، اسپانیا

  ملت ایران دیگه سر شدن هر چی دوست دارید بگید و انجام بدید،، این آخوندا چی کار با ایران و ایرانی که نکردن، و ملت هم بی خیال و منگ .
  8
  181
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶
  ۶۲
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  این واقعیتی است که روسها سالها بدنبالش بودند و آنهم دست یابی به ایران و راه یابی به خلیج فارس. چرا از این رژیم بی آبرو حمایت نکنند؟ صاحب این مملکت شدند بدون جنگ و خونریزی.
  7
  153
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۱
  ۳۶
  Dorna shah - چابهار، ایران

  و حاکمیت و ملت و امت دلخوش،به هسته ای شدن . حالا این هسته ای شدن واسه حاکمیت هم آب داره و هم نون ، موندم ملت چرا دلخوشن ؟؟. 😄😄😄
  7
  104
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۵
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه

  ایران عملا مستعمره روسیه است
  8
  123
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۹
  ۴۸
  Ariaron - دوسلدورف ، آلمان

  مردک بادنجان دور قاب چین, روسیه برای ایران (گوشت قربونی ) چی داشته؟غیر از اینکه تمام ماموراتون به صورت نامحسوس کل ایران رو تحت نظر دارند ؟غیر از اینکه ....ایران رو با شاخ گاو غرب در انداختن ؟چین هم همینطور ,,ایران یا بهتر بگم ملاها رو میندازن جلو خودشون در خفا با امریکا میبندن؟این یارو صفاروف رو فقط و فقط باید به روش حسن صبا ح اختش کرد تا تخم نفاق و دورویی خشک بشه 😡
  1
  46
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  همین روسیه اگه ببینه جمهوری اسلامی تو مساله هسته ای یکم زیادی گردن کلفتی میکنه و پاش رو درازتر از گلیمش میکنه، زودتر از همه کشورهای غربی علیه آخوندا دست به کار میشه..حالا یه عده ساده لوح بسیجی دوزاری فکر میکنن آخوندا به بمب اتم برسن، چین و روسیه واسشون دست میزنن و هورا میکشن..
  4
  62
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. خیالت راحت به جز نگهبانای دم در هیچکی ایرانی نیست. حتی اون یه تعداد تکنسین و مهندس هم تو بوشهر همه زیر دست روسها هستن. یا اون شهرک کنار نیروگاه حدود ۴ هزار پرسنل روس توش زندگی میکنن و حتی برا اینکه یه روسری سرشون کنن ماهی ۵۰۰ دلار به عنوان حق حجاب میگیرن. حالا سوال اینه یه نیروگاه مثل بوشهر فوقش ۳۰۰ تا ۴۰۰ تا تکنسین میخواد. ۱۰۰ تا هم مهندس. ۵۰ تا هم نیرو امنیتی. حالا سوال اینه ۴ هزار روس اونجا چیکار میکنه؟
  3
  44
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  عملا" و اساسا" نظام دیکتاتوری مطلق کره شمالی بخاطر اینکه هم مرز با چین است و چین از کره شمالی در برابر دولتهای منطقه اش استفاده میکند مثل ژاپن و تایوان و غیره و همچنان چین از کره شمالی مثل سنگری در برابر امریکا نیز استفاده کرده است . دولت روسیه هم از ایران میخواهد همان استفاده را ببرت که چین از کره شمالی میبرد.
  3
  37
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
  ۴۶
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  ای کاش تو همون بی خبری میموندیم .لااقل اونطوری خودمون رو میزدیم به نفهمی. خیلی عذاب اوره که بدونی ولی نتونی یا نخوای کاری کنی و چاره ای بیاندیشیم.
  2
  32
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
  ۳۷
  استالین - ولادی وستوک، روسیه
  خالی بندی میکنه این مرتیکه. بقای صنعت روسیه آن هم هسته ای به یک نیروگاه هسته ای در ناکجا آباد ایران بستگی ندارد. از دید سیاسی ایران دشمن غرب به نفع روسیه است.
  0
  11
  ‌سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  ۵۰۰ تا!احتمالا خالی می بنده،. کشورهای فرانسه،کره جنوبی وکانادا برق هسته ای دارنداما روس نه. علم هسته ای دو شاخه است کاربرد سیویل یا شهری مثل برق هسته ای، و کاربرد جنگی.روس توی دومی قوی است،نه اولی
  2
  6
  ‌سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.