جواد کریمی قدوسی: خواهرزاده روحانی جاسوس ام‌آی‌سیکس انگلستان است

خرداد: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به نفوذ سرویس‌های جاسوسی در نهاد ریاست جمهوری در ۲ دولت روحانی گفت: باید به پرونده های سنگین نفوذ در دولت و نهاد ریاست جمهوری رسیدگی شود و مردم باید در جریان پرونده‌های جاسوسی از این نهاد از جاسوسی خواهرزاده روحانی تا معاونین و مشاورین وی از جمله حسام الدین آشنا قرار گیرد.

جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نفوذ سرویس‌های جاسوسی سیاه، ام آی سیکس و موساد در بدنه دولت و نهاد ریاست جمهوری به تشریح تعدادی از این نفوذها پرداخت و خواستار رسیدگی سریع و صریح قوه قضاییه به این پرونده‌ها شد.

وی با تأکید براینکه یکی از پرونده‌های مهم در نهاد ریاست جمهوری نفوذ ام‌آی‌سیکس انگلستان از طریق اسماعیل سماوی خواهرزاده رئیس جمهور بود، افزود: این سرویس جاسوسی مرتب به خواهرزاده روحانی زنگ می‌زد و خط و مشی و مواضع رئیس جمهور را به خواهرزاده‌اش دیکته می‌کرد.

به گزارش بولتن نیوز ؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پرونده این فرد همچنان در دادسرای رسانه در جریان است، عنوان کرد: امیدواریم قوه قضاییه در خصوص این پرونده به مردم اطلاع‌رسانی کند و بگوید که چگونه رئیس جمهور برای بازداشت خواهرزاده خود، قوه قضاییه را تهدید می‌کرد.

کریمی قدوسی حمایت واعظی وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات از ادمین‌های آمدنیوز را یکی دیگر از پرونده سنگین نهاد ریاست جمهوری دانست و گفت: زمانی که آقای واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بود از ادمین‌های کانال معاند آمدنیوز حمایت می‌کرد و بعد دیدیم که نه تنها برخوردی با واعظی نشد بلکه وی در نهاد ریاست جمهوری به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور مشغول به کار شد.

وی سومین مورد از نفوذ در دولت و نهاد ریاست جمهوری را فردی به نام کاووس سیدامامی دانست و خاطرنشان کرد: این فرد شایسته برجسته‌ترین عوامل نفوذ موساد در بدنه دانشگاهی، اجرایی و مشاوره دولت بود و از طریق پروژه‌های محیط زیستی به دنبال کشف و شناسایی فعالیت‌های موشکی و شهرک‌های زیرزمینی موشکی ایران بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: این فرد از مرتبطین با حسام‌الدین آشنا بود و حتی افرادی که سیدامامی را در جلسات سخنرانی آشنا می‌دیدند از آن حضور ذهن هم دارند.

کریمی قدوسی یکی دیگر از پرونده‌های سنگین نفوذ در نهاد ریاست جمهوری را پرونده سنگین حسام‌الدین آشنا و زیرمجموعه‌هایش دانست و گفت:‌ دستگاه امنیتی و قضایی باید با جدیت به پرونده آشنا رسیدگی کند.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ کریمی قدوسی پیشتر اتهامات متعددی را علیه ظریف و... مطرح کرده و دستگاه قضاء با او برخوردی نکرده است.
+67
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  الکی بهم دیگه نپرید، هیچ فردی تو رژیم تروریستی جمهوری اسلامی اصالت ایرانی نداره و همتون از دم جاسوس کشورهای غربی و شرقی هستید.اینهمه روی سلیمانی مانور میدادید، آخرشم معلوم شد این ملعون تروریست، جاسوس پوتین هستش..
  11
  81
  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  یکمشت دزد ،قاتل،جاسوس،خلافکار،فاسد بنام جمهوری اسلامی، کشور و ملت ایران را تاراج میکنند
  6
  71
  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان
  همه شان به نوعی برای دیگران کار می کنند . خمینی دست پروده انگلیسی هل و آمریکایی ها ست . رژیم کاملا در خدمت آنعا و اسراییل کار می کند. از این مرد هم باید ترسید این همه را به جاسوسی متهم می کند مطمن باشید این یکی از بزرگترین جاسوسان در داخل رژیم است
  1
  17
  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. مینو، مسمومش کن..
  1
  1
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.