خمینی: اگر مسائل اسلامی باشد، اگر در رای هم مخالف باشید باید توی سرتان زد

روح‌الله خمینی، ۶ خرداد ۱۳۶۰:
میزان اکثریت است، البته اگر مسائل اسلامی باشد اگر در رای هم مخالف باشید باید توی سرتان زد
آن که مکتبی را مسخره می‌کند اسلام را مسخره می‌کند، اگر متعمد باشد مرتد فطری است و زنش برایش حرام است، مالش هم باید به ورثه داده شود، خودش هم باید مقتول باشد.
+86
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  امام خمینی فقیهی عادل، رهبری عالم، مجتهدی اعلم، سیاستمداری عارف، فیلسوفی محجوب و شاعری دلسوخته می باشند. امام خمینی ابرمرد تاریخ و بیدارگر جهان بود. خمینی کبیر (ره) روح اسلام بود که در عصر حاضر در کالبد مرده و بی روح اسلام ایران دمیده شد و آن را دوباره زنده کرد. خمینی (ره) قرآن ناطق عصر خویش بود. امام خمینی (ره) حماسه ای فراموش نشدنی در قلب تاریخ بشریت است. امام مردی بود به استواری کوه و به مهربانی آفتاب، مردی جاودان در قلبها. امام عطیه کوثر بود و یادآور حیدر.
  390
  20
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  بنیان افکار داعشی در دنیا از همین سالها با برداشت از همین حرفها شروع شد.
  7
  295
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۱
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  اسلام از شروع توسط ممد عرب با توسری و کشتن و غارت و دزدی و به بردگی زنان و بچه ها هزار کثافت کاری شکل گرفت و هیچ وقت اصلاح نخواهد شد .یک ...شیتطانی و کثیف با طرفداران نادان.....
  21
  253
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۷
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. همون ادمهایی که اخر این سخنرانی الله اکبر گفتند .....مثل تو بودند.
  11
  251
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۷
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  اگر 1400 سال پیش دوربین فیلم برداری بود و میشد از اون ممد و علی و بغیه افراد فیلم تهیه کرد.تمام پیامبران را بهتر میشد افکارشان را شناخت .اصلا این پیامبران صحبت کردن بلد نبودن. چهره هایشان هم با آرایش و نورافکن هم نورانی نمی شد.
  20
  196
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. عزیزم، بخاطر همه این خصلت های نیکی که به امام راحل نسبت دادی تمثال مبارکشان را به سنگ .....منزلم چسباندم که با هر بار .... یادی از روح پر فتوت ایشان کرده باشم و پاکترین احساسات قلبیم نثار او و دودمانش بنمایم.
  15
  168
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۲
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران

  فیلم کامل نبود تقطیع شده بود. کاملش رو هم بزارین.
  151
  21
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۸
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. مضخرف نباف، اینم حربه جدید شما بسیجی های .... که هر وقت نمیتونید ماله کشی کنید میگید ویدیو تقطیع شده و کاملش رو بذار..
  13
  122
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
  ۳۸
  shahinsgd - اسن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اینارو زیاد جدی نگیرین. سایبری های خود سپاهن. اتفاقا خیلی هم گاف میدن و بی احتیاطن. یه بار یکیشونو خر کردم باهاش سر صحبت و باز کردم، اهل شمال و ماهیگیر درومد. اتفاقا هم خودش از حکومت حالش بهم میخورد و هم اینکه بچه خیلی باحال و ساده ای از آب درومد. بعدش برام هرچندوقت یه بار عکس از سطل های پر از ماهی از شمال برام میفرستاد و کارشو نشونم میداد. بنده خدا برای یه لقمه نون این کارو میکرد..
  9
  74
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه

  اسلام همین است که خمینی گوربگور شده گفت داعش حقیقت عریان اسلام زمان پیامبر اسلام است
  9
  104
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۷
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]نمونه ای از عدالتش را بیان کن.کشتار سران نظام قبلی یا کشتارهای زندانها و مخالفین از عدالتش بود؟ رهبری غلط و پر از اشتباه و خطا بود.سیاستمداردر هالو کردن مردم بود و با یک بیت شعر گفتن آدم شاعر نمیشود.او آدمی سرکش و یاغی و کینه ای بود و اگر معنی کلمات را نمیدانی برایت لغتنامه دهخدا را بفرستم.او به اسلام بیشترین ضربه ها را زد .اسلام مرده اسلامی است که با روایات تولید شده ۲۴ ساعته شماها تولید میشود.اگر او برعلیه اینهمه خرافات و دروغ ، حدیث و روایات کذب و دروغ روشنگری میکرد میشد گفت مجتهد و فیلسوف بود ولی هیچوقت محجوب نبود .
  5
  75
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
  ۴۶
  دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. این چه کار زشتی است که شما کاربران سایت با این کاربر پشمالوی *یا فاطمه زهرا* میکنید و با دادن منفی نظراتش را کم رنگ میکنید.خب الان من به کی بخندم؟؟من چطور نظر یک بیمار روانی ....را بخوانم. اینکار درست نیست بگذارید همه ما کاربران سایت.... را شخصا تجربه کنیم. با عرض معذرت از ....
  5
  80
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
  ۴۵
  samisan - توکیو، ژاپن

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] بگو یک خر نفهم بی کلاس از خر بدتر و خائن وطن فروش بی وطن .
  9
  85
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۶
  ۵۱
  shirzan - برلین، آلمان

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. فیلم کاملش رو میخوای چکار همین عمل داره بیش از چهل ساله که در جامعه اجرا میشه .
  8
  81
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  [::دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. این ..... زیادچرت و پرت میگه
  6
  52
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  من موندم حیران که یک سری گاگول و پاپتی دنبال این مرتیکه بیسواد قرون وسطایی راه افتادند و خر شدند!! ولی از اون طرف هم یک سری دکتر و استاد دانشگاه و مهندس و شاعر و فعالان سیاسی قدیمی هم دنبال این که دو کلمه بلد نبود حرف بزنه راه افتادند!!!
  11
  82
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. .....بودنت رو زیر سوال بردی با این طرفداریت , البته خیلی وقته که زیر سوال برده بودی ,واقعاً که نمیفهمین, خرفت گوش کن قشنگ که این ضد بشر چی میگه از تو هم میگه اگه خودتو انسان بدونی,
  7
  55
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خمینی دجال و جانشینش چولاق خان جنایتکار هدف اصلیشان این بوده ایران و کشورهای خاورمیانه را به اشوب کشانان تا در داخل این اشوبها خودشان را پیامبر راستین خدا به مردم معرفی کنن . خمینی که ان فرصت را گیر نیاورد تا همانند پیامبری ظهور کند و خامنه ای چولاق هر چند فرصت فراوان به دست اورد ولی تا کنون این غیرت را نداشته ظهور کند و پیام دهد که او نیز از جانب خدا ظهور کرده و اخرین پیامبر خدا است.
  8
  44
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  می گویم شاید آن موقع ها این حرف‌ها عادی بود و الان آنقدر ترسناک‌است. شاید انموقع مردم فکر نمی کردند چیزی بنام داعش پدید خواهد آمد که همین تفکرات را دلرد.
  4
  41
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::shahinsgd - اسن، آلمان::]. حالا شما ایندفعه رو جدی بگیر. فقط بیار بی‌احتیاطی کردم، مالیدم گوشه جدول. من‌ شما رو میخوام از .....درآورده و سر گپ رو واز کنم. بچه شرقم، اینجا عقرب زیاد داره.
  56
  4
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  . [::shahinsgd - اسن، آلمان::]. قبلا ساده بودم، حالا شدم راه راهی. مکتبی و عاشق ولایت. ولی عکس از کارم واست نمیفرستم.
  65
  5
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
  ۷۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. رعایت حال خوانندگان را کردند که کامل نگذاشتند چون بیش از این دیگر موجب استفراغ و کثافتکاری و رودل میشد.شما اگر مایلید توی یو تیوب تشریف ببرید و با دیدن کلیپ کامل روده هایتان را صاف کنید .
  11
  49
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. برای عضویت در کلوپ خران.باید کاملا خر باشی‌. تا کنون دیده. یک بز را در کلوپ خران راه دهند؟ اگر اعتراض .که چرا نیش.به استاد عرفان شرق ما می‌‌زنید.؟ می‌‌گویم. همان پروردگاری .که به آن معتقد. به ما عقل و اندیشه داد. پس نمی‌‌توند. انتظار داشته باشد. که ما هم عضو کلوپ خران شویم، وگرنه چرا به ما عقل و اندیشه داد؟ تاریخ ایران به ما نشان داد.هرچه اندازه متر را برای انسانیت و شرف داشتن کوتاه تر کنیم. به امید آنکه که دیگر کسی‌ از زیر آن عبور نکند. باز هم یکی‌ پیدا می‌‌شود. که این مرز برای هنوز بلند است. کوتاه تر می‌‌خواهد.بنده همیشه حیران. که چگونه هنوز کسانی‌ وجود ،که این کلوپ خران را ۴۲ ساله تجربه.و هنوز فکر .که این کلوپ خران نیست. بلکه اسب اصیل عربی‌.می‌ دانم حماقت مرزی ندارد.ولی‌ تا این اندازه؟
  5
  32
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  بر خودش و پدرش لعنت حتی اگر پیغمبر خدا بود!
  4
  39
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲
  ۳۸
  shahinsgd - اسن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. کاربران عزیز لطفا دقت کنین که بنده با یه حربه ساده تونستم دهن این سایبری رژیم رو باز کنم و پنیرو از دهنش بقاپم. برید کامنت اول من رو تو این صفحه بخونین و ببینین چه حرفی زدم. از اونجایی که پشت اسم فاطمه زهرا یه سایبری بنده خداست، تونستم دهنش رو باز کنم تا دوستان بالاخره متوجه بشن که این اسامی و شهرها هیچ کدوم واقعی نیست. حالا یه نکته رو به خودت میگم آقای فاطمه زهرا از فلانجا: نه عزیزم بی احتیاطی کردی و پروتوکل های سازمان و رعایت نکردی برادر و گرنه میدونستی که نباید قضیه رو شخصی ببینی و به کامنت من جواب بدی، هرچند که بعدش یادت افتادو اومدی دوباره کامنت گذاشتی و درست کردی. فقط اینو بهت میگم که من هیچ مشکلی با تو ندارم و امیدوارم مملکتمون زودتر آزاد بشه و تو هم یه شغل آبرومند داشته باشی نه اینکه‌ نونت رو به خون مردمت بزنی.
  4
  35
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::shahinsgd - اسن، آلمان::]. نه دیگه، اینطوری نمیشه. من‌ هم تا الان مشکلی با شما نداشتم! حالا تو تاریکی یه تیری انداختی،خورد به هدف. دیگه لازم نکرده که جار بزنی همه رو باخبر کنی. در ضمن کار هم عار نیست، چه پشت کیبورد، چه پشت افسار گاوی که زمین رو شخم میزنه.
  37
  2
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  واقعا به مردم ایران در سال ۱۳۵۷ چه چیزی خورانده بودند که شاه را بیرون کردند و این ال..غ را به جایش گذاشتند؟
  4
  21
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  ۳۸
  shahinsgd - اسن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. تو یه فاجعه ای برای ساس. واقعا زبونم قاصره. نمیدونم اگه سوپروایزرت کامنتاتو ببینه اینجا چی بهت میگه. خیلی خسته ای تو پسر.‌‌...
  1
  22
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۶
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران
  درود،. بزودی حکومت جمهوری دیکتاتوری...... سرنگون میشود و بعد از سرنگونی، ....دفن بنیان گذار رژیم منحوط و‌منفور خمینی دجال یا به یک سری از بهترین کاباره ها و ....کلابها، یا به بهترین و بزرگترین توالت دنیا تبدیل خواهد شد و بر کف زمین آن عکسهایی از خمینی، مصطفی پسر کثافتش و احمد و خامنه ای و خلخالی و بقیه سران منحوط رژیم بصورت کاشی کاری ثبت خواهد شد. بهترین حال این هست که هتلی مجلل با تمام امکانات تفریحی ساخته شود ولی کل بنای دفن خمینی کثافت میبایستی توالت شود. ننگ و‌مرگ بر خامنه ای و خاندانش. حکومت ظلم و‌ستم، حکومت ترور و ترس عمرس به پایان رسیده. شمارش معکوس شروع شده و ثانی های پایانیست. پاینده ایران،. زنده باد ایران و ایرانی
  1
  14
  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۲
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::iransabz - تهران، ایران::]. بلند شو، بلند شو. چقدر میخوابی؟ باید بری سر کار.
  15
  0
  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۷
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::shahinsgd - اسن، آلمان::]. دیدند و بهم هم گفتند. منبعد حواست رو خوب جمع کن که گول نخوری. حالا اینجا شانس آوردی فضای مجازی بود و فقط دهنت واز شد، غیرمجازی بود، کار به جاهای باریکتر ختم میشد.
  19
  0
  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۲
  ۳۸
  shahinsgd - اسن، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. کامنتی پول میدن؟ بخاطر همین کمیت و به کیفیت ترجیح میدی نه؟ به قول فریدون فرخزاد چقدر بده آدم .....مغزی باشه.
  0
  15
  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::shahinsgd - اسن، آلمان::]. تجربه مفت بدست نمیاد. یه سوتی بود، تو هم سنگ مفت گنجشک مفت، زدی. دیگه حواسم هست و فکر نکن دوباره میتونی بزنی.
  13
  1
  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
  ۴۰
  mohsen2165 - سیدنی، استرالیا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. ...تو هم میری وردست همون خمینی جونت به زودی انشالله و ایران به دست انبوهی از جوانان مخالف شما دوباره پس گرفته خواهد شد. بمیر و به تاریخ نکبت بپیوند.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.