ببینید ادبیات و شفافیت آقای دیپلمات مدعی ریاست جمهوری در برابر یک سئوال

سوال خبرنگار روزنامه فرهیختگان از صادق خرازی: فرزندان شما کجا هستند؟ تو جیب بغلم؛ به تو چه!در همین زمینه:

غرضی: ۵ هزار نفر از آقازاد‌ه‌ها در آمریکا زندگی می‌کنند

محمد غرضی در خصوص انگیزه کاندیداتوری و برنامه‌های خود برای ریاست جمهوری، اظهار کرد: هدف من از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، رسیدگی به معیشت مردم است. معیشت مردم امروز دچار گرفتاری است و به نظر من نباید به این صورت باشد.

من در طول عمرم هیچ زمانی عضو هیچ گروه و حزبی نشدم. شهید بهشتی از من دعوت کرد که به حزب جمهوری اسلامی بپیوندم اما قبول نکردم. من نه اصولگرا و نه اصلاح‌طلب را خدمتگزار نمی‌دانم؛ تا امروز جیب مردم به نفع جناح‌های راست و چپ تخلیه شده است. ۵ هزار نفر از فرزندان مسئولان کشور در آمریکا سکونت دارند و دلارهای مردم را بردند و فکر می‌کنند که زندگی می‌کنند اما من مطمئنم که آنها خفت دنیا و آخرت را با خود و پدرانشان حمل می‌کنند.
+15
رأی دهید
-194

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  درود،. من رای نمیدهم. تو‌ هم لطفا رای نده. او‌را هم‌ با هم مطلع میکنیم تا رای ندهد. ما با هم‌ متحد میشویم و‌رای نمیدهیم. شما هم به هر کسی که میشناسی اطلاع بده تا رای ندهد. ایشان ها را هم مطلع کنید که رای دادن یعنی نابودی نسل و‌نسلهای آینده. ننگ و‌مرگ بر علی خامنه ای و فرزندان دزدش و خانواده ملعونش. نه به جمهوری .... پاینده ایران،. زنده باد ایران و ایرانی
  6
  194
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  طرف توپ توپه،مفنگی
  5
  143
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اون فرزندش که خارج هست با اسم کمانچه از سیدنی همینجا تار میزنه!
  5
  142
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۴
  ۳۸
  shahinsgd - اسن، آلمان

  [::بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان::]. سلام همسایه خوبی؟ حالا چرا بینوایان؟؟؟؟ مگه دوسلدورف بینوا هم داره؟؟؟ :-D
  34
  2
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۹
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه

  هرکسی که کاندید میشه با شعار های فریبنده وارد گود میشه مثلا همین یارو که میگه مشلات معیشتی مردم را حل میکند ولی مردم زود باور و فریب خور ایرانی فراموش میکند که همین مردک یا دیگر تفاله ها که کاندید ریاست جمهوری میشوند تو بدنه نظام هستنداگر فکری برای رفع مشکلات دارند که قبلا مطرح میکردند پس معلومه دروغ میگن - رای بی رای - تحریم انتخابات
  5
  72
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۹
  ۵۱
  Hamburg - هامبورگ، آلمان

  یک مشت بی فرهنگ ،یک مشت بی سواد ، یک مشت لاشخور ، یک مشت .. بر جان این سرزمین افتاده اند . مطمئن هستم که اگر حکومت نرمالی در ایران می بود ، بیشتر این خانم ها و آقایان در مشاغل دیگری مشغول بودند ...!.
  4
  80
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  امثال اینا مجیز گویانی مثل فاطمه زهرا و امیر پارو و ابرو کمون و رزم جو رو فقط میپسندن که ازشون تعریف و تمجید بشه و براشون ماله کشی بکنن . خامنه ای انگل دستور داده هیچ مسئولی تو رژیم تروریستی جمهوری اسلامی به هیچ احد الناسی نباید جواب پس بده، یعنی دقیقا دوران ارباب رعیتی..
  4
  53
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  فاطی از دانمارک، بابات چرا اینقدر شاکی شد وقتی خبرنگار ازش در مورد تو سوال کرد؟
  5
  59
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
  ۷۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  مردک طی این چهل و دوسال حکومت ننگین سر هر مسؤولیتی که بوده جز بردن آبروی ایرانیها و تر زدن به مملکت هیچ کار مثبتی انجام نداده بعد با قیافه طلبکار و لحن لمپن و دروازه غاری طلبکار هم هست ! واقعاً خاک عالم بر سر کسی که بعد از اینهمه سال هنوز از پوچی و بی هویتی و بیشرفی مسئولین این حکومت پی نبرده و مجدداً برای تداوم عمر این حکومت پای صندوق رأی می رود.
  4
  59
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این تفاله های نظام پست اخوندی چرا نمی میرند وقتیکه می بینن اکثر بچه های خودشان باباهایشان را قبول ندارن و به خارج از کشور مهاجرت کرده اند.
  4
  39
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  مولوی حدود ۷۰۰ سال پیش جواب این یارو و امثالهم رو داده :. خری با صاحب خود گفت در راه /. که ای بی رحم بی انصاف بدخواه /. مرا تا کی در این جا کار داری /. مرا تا کی به زیر بارداری /. خدا مرگت دهد آسوده باشم /. که دیگر زیر جور تو نباشم /. جوابش گفت کای حیوان بدبخت /. چرا آرزوی مرگم کنی سخت /. علاجی کن که دیگر خر نباشی /. کشیدن بار را از بر نباشی /. و الا تا تو خر هستی به ناچار /. چه من چه دیگری باید کشی بار /. ایرانی، تصمیمم با خودته!
  2
  43
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
  ۳۵
  seperh1400 - میامی، ایالات متحده امریکا
  نیومده ارث باباشو طلبکاره
  1
  16
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.