قاضی مقیسه: نفس کشیدن امثال شما هم مصداق اقدام علیه امنیت ملی است

ایران وایر :«امیر امیرقلی»، فعال کارگری و عضو سابق نشریه گام : «قاضی محمد مقیسه در دادگاه می‌گفت؛ نفس کشیدن امثال شما هم مصداق اقدام علیه امنیت ملی است! چنین نگاهی نسبت به فعالان رسانه‌ای حاکم است. خب مگر ما چه می‌گفتیم؟  کجای حرف ما غلط بود؟ دلیل بازداشت من و دوستانم فعالیت‌ در نشریه گام و انتشار اخبار فعالان کارگری و اعتراض به اجحاف‌ها نسبت به این قشر بود.»

امیر امیرقلی در جریان اعتراضات کارگران نیشکر هفت‌تپه در پاییز ۱۳۹۷ بازداشت و به اتهامات امنیتی به ۵ سال حبس محکوم شد. قاضی مقیسه چندی پیش در جلسه رسیدگی به اتهامات «مسعود کاظمی»، خبرنگار؛ نیز به او گفته بود «باید باروت در دهان‌تان ریخت و منفجرتان کرد!» جمهوری اسلامی از بزرگ‌ترین زندان‌های جهان برای روزنامه‌نگاران و در فهرست آزادی رسانه‌ها از بین ۱۸۰ کشور در رده ۱۷۳‌ است.
+101
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  اینها کدام بیشرف‌های هستند که بخاطر لقمه نانی که راحت بدست میارند، این آخوند ۵ تومنی ساپورت یا بدیگرد این بی‌ همه چیز هستند اگر ی کنند به خدا شرف داره،که باعث شدن این آخوند مفت خوره روباه سفت اینقدر گستاخ بش که همچنین ....خوره.
  5
  92
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  حالا که فهمیدین قاضی اسلامی چطوری فکر میکنه، دیگه نرین رأی بدین!
  6
  101
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  نفس کشیدن تو هم مصداق آلوده کردن هوا بوسیله یک انگل تک سلولیه. انقلاب ننگ و نفرت هر بدی که داشت, حداقل دست شما به اصطلاح روحانیون را برای مردم ایران رو کرد. الان هم به حول قوه الهی سنگ مبال رو جابجا میکنی شماها از زیرش در میاید. یه روزی میرسه که شما هم جزئی از تاریخ ایران میشوید و مردم با تف و لعنت ازتون یاد میکنند.
  3
  82
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  لاکن ما در اسلام هما کارگر هستیم. ما همه کشاورز هستیم.اسلام لاکن برای مستضعفین است. ما در اسلام فقط به مستضعف فکر می‌‌کنیم. یک کره خری .۴۲ سال پیش از این زر‌ها می‌‌زد. و چند میلیون کره دیگر. اماما اماما .جانم فدای تو. زبون بسته ولی‌ خلقی‌ها ما.زیر عمامه این‌ها دنبال آزادی طبقه کارگر بودند. بروید قانون پیمان کاری زمان شاه را بخوانید.بهشت نبود. ولی‌ اگر پیمان کاری. مناقصه خود را به دست دوم می‌‌فروخت . نه تنها مجوز خود را از دست می‌‌داد. بلکه مجازات و زندان میرفت. امروز ۴۲ نمونه ما در دولت مستضعفین قرار داد کاری آریم. هر کی‌ با پارتی یک مناقصه را می‌‌برد.می‌ دهد. به پیمان کار بعدی. سومی‌ کرایه به چارمی. چارم به پنجم. وسط راه .هرکی سهم ریش مقدس خود بر می‌‌دارد. به این می‌‌گفتند. سال ۵۷. شیعه سرخ علوی. یا همان سوسیالیست علی‌
  2
  33
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  بزرگترین دستاوردهای جمهوری اسلامی دو چیز بود:. ‏به لجن کشیدن جمهوری. ‏به لجن کشیدن اسلام.
  1
  36
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.