سخنانی از پسر محسن رضایی که بعدها در دبی به قتل رسید

احمد رضایی فرزند ارشد محسن رضایی بود. او در دور اول ریاست جمهوری محمد خاتمی به آمریکا  پناهنده شد و در آنجا به موضع گیری‌های تندی علیه مقامات جمهوری اسلامی پرداخت و توسط آنها در هتل گلوریای دوبی در طبقه هجدهم به قتل رسید.
+203
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  طرف به پسر خودش رحم نمیکنه میخوایید به ملت رحم کنه
  6
  257
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۳
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  این فیلم و سخنان ابن فرد معترض چرا در طی ۲۳ سال اخیر پخش نشد؟!؟ آیا فکر نمیکنید که دارندگان این فیلم تا حالا نمیخواستند این فیلم (بدلیل مماشات با این رژیم خونخوار)پخش شود؟!؟ امیدوارم که سواستفاده از این رژیم (به ضرر ملت ایران) باخر خط رسیده باشد
  12
  61
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا

  ابن که ایشون مخالف نظام بوده هیچ شکی درش نیست ،ولی اینکه نظام و پدرش ایشونو به قتل رسونده یک توهم بیش نیست .همان کسانی که این مصاحبه را از ایشون گرفتند و سالها پخش نکرده پیش خود داشتند و حالا با کاندید شدن محسن رضایی آن را منتشر کردند دقیقا همان کسانی هستند که ایشون رو به قتل رساندن .در ضمن محسن رضائی اصلا شانسی برای انتخابات نداره .
  72
  6
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. ابله این فیلم تازه نیستش، قبل کاندید شدن چارپایی مثل محسن رضایی میتونستی راحت تو یوتیوب گیر بیاری..
  4
  81
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
  ۶۲
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  این مصاحبه سالها قبل هم پخش شد. مردم زیاد توجه ایی نشان ندادند و متاسفانه خیلی سریع از یاد همه رفت. مانند تعداد زیاد جوانان دیگری که پدرشان از مقامات مهم رژیم منفور آخوندی بودند و هستند و بدستور پدران خود دستگیر و اعدام شدند.برای نمونه پسران آیت الله مشکینی و گیلانی و حجت الله حسنی وووو که با اطلاع و دستور پدران جانی خود دستگیر و اعدام شدند. از کسانی که به فرزندان خود رحم نمیکنند چه انتظاری دارید.
  4
  82
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
  ۴۱
  ارش یک دوست - تبریز، ایران

  یکی نیست به اینایی که الکی و از روی نفهمی و ندونستن پیغام میزارن، بیاد بگه که مردک چیزی نمیدونی مجبوری حرف مفت بزنی و نظر بدی...این مصاحبه مال چند سال پیش بود که خیلی هارو رنجاند و اذیت کرد که پسری با این همه جونی ولی با شجاعت و پختگی توسط خود همین پدر بیشرف به قتل برسه فقط فقط برای قدرت...این اشغال بی رحم برای مقام و پول پسرش و راحت کشت و ککش هم نگوید حالا بیاید ریس جمهور مردم بشه ببین چه بلایی سر مردم میاره.
  2
  64
  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::hassan5 - تهران، ایران::]. احتمالا برای یاداوری و یاد بود این پسر شریف دوباره دارد دست بدست میچرخد وگرنه این فیلم قدیمی هست و سالها در یوتیوب بوده شما احتمالا هرگز ندیدی
  2
  35
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. گرامی خیلی سال هست که این فیلم منتشر شده بوده و جدید نیست فقط اینکه شما ندیده بودی و الان برات جدیده
  2
  31
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::ارش یک دوست - تبریز، ایران::]. [::Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان::]. باور کنید فایده ای ندارد اصلا متوجه نخواهند شد ،چون بعضی ها اصلا دنبال اینجور مسائل نبودند فکر میکنند این ویدئو مخفی شده بوده و حالا رو شده و بقیه داستان ،در حالی که سالها از انتشار این ویدئو میگذرد
  2
  23
  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  برعکس پدرش که یک چهارپای مزدوره این پسر واقعاً فهمیده و باشعور بوده بخصوص نظراتش در مورد شاهنشاه فقید و اشتباه بودن انقلاب کاملاً درست بود، ضمناً این فایل همواره داخل یوتیوب قابل دسترسی بوده و سالهاست پخش شده.
  2
  24
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۶
  ۳۳
  antislam2500 - قم، ایران
  خدا رحمتش کند. چه جوان باهوش و روشنی بوده. اصلا به پدرش سبز علی رضایی معروف به محسن بازنده نرفته. بیخود نبوده که ترورش کردند. این بی ناموس ها به پسرش هاشون رحم نمیکنند. میخواهید به مردم سیب زمینی صفت رحم کنند.
  1
  13
  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  تو اگه داخل می ماندی موثر تر بودی ،حداقل از اطرافیان خودت شروع می کردی روشنگری رو.
  0
  1
  ‌سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.