واکنش معاون سپاه به انفجار در نزدیکی تاسیسات اتمی اسرائیل

فرارو: معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران به حمله موشکی شب گذشته به نزدیکی مرکزی هسته ای دیمونا در سرزمین های اشغالی واکنش نشان داد. 
 
سردار محمد رضا نقدی در این رابطه با بیان اینکه حوادث جنوب فلسطین اشغالی، قابل کتمان نبود، گفت: "کسی که شرارت می‌کند نباید انتظار داشته باشد این شرارت به خودش برنگردد."

او افزود: "صهیونست‌ها خیلی تلاش کردند این حوادثی را که (روز گذشته) اتفاق افتاد، لاپوشانی کنند و انعکاس ندهند، اما شدت انفجار‌ها به حدی بود و آن قارچ انفجاری که شکل گرفت همه دیدند و صد‌ها هزار نفر از مردم شاهد این حوادث بودند و صدای مهیبی که ایجاد شد نتوانستند آن را بپوشانند."
 
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: «البته این حوادث چیز‌های کوچکی در قبال وضعیت پیچیده‌ای است که رژیم صهیونیستی امروز با آن مواجه شده اعم از وضع اجتماعی گره خورده‌ای که اکنون ماه هاست مدیریت این رژیم بلاتکلیف است و خودشان با آینده پژوهی و پیش بینی‌هایی که کردند، دیدند که آینده‌ای ندارند.»

بامداد امروز، منابع محلی در فلسطین اشغالی از به‌صدا درآمدن آژیر‌های هشدار حمله موشکی در اطراف تأسیستات اتمی دیمونا خبر دادند.
 
پس از شنیده شدن صدای آژیرهای خطر، منابع عبری‌ گزارش‌هایی درباره شلیک یک موشک از خاک سوریه به سمت جنوب فلسطین اشغالی منتشر کردند.
 
ارتش رژیم صهیونیستی، لحظاتی بعد،‌ ضمن تأیید گزارش‌های منتشر شده، در بیانیه‌ای اعلام کرد: «به دنبال گزارش فعال‌شدن هشدار، یک فروند موشک هوا به زمین از خاک سوریه به داخل اسرائیل شلیک شد که در منطقه نقب سقوط کرد. در پاسخ به آن، چند دقیقه پیش، ارتش اسرائیل سکوی پرتاب موشک زمین به هوا را در منطقه سوریه مورد حمله قرار داد».
 
گفته می شود موشک شلیک شده ایرانی است. 
 
این اتفاق بازتاب وسیعی در رسانه‌های اسرائیلی داشته است و برخی سیاستمداران نیز از نتانیاهو انتقاد کرده اند. 
 
برخی می گویند این حادثه پاسخی به خرابکاری اخیر اسرائیل در تاسیسات هسته ای نطنز بوده است.
+18
رأی دهید
-80

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  احتمالاً معاون این سردار فردا اعلام خواهد کرد که این بمب را ما چهارده سال پیش کارگزاری کرده بودیم و منتظر فرصت مناسب بودیم که منفجرش کنیم و اقتدارمان را به نمایش بگذاریم. ای که تو اقتدارتون!
  20
  103
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
  ۴۵
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  این نقدی از معاودین عراقی هست که برای خودشان شبکه بسیار بانفوذی در ایران دارند و پست های مهمی از بعد از انقلاب در اختیار اینها بوده ، این آدمکش بعد از وقایع تیر ٧٧ که رئیس حفاظت نیروی انتظامی بود و در حماه به کوی داشگاه وردست قالیباف بود بعد از ماجرای پرونده کرباسچی به دلیل شکنجه زندانیان به حبس محکوم شد اما هرگز حکم وی اجرا نشد زمان احمدی نژاد وارد دولت شد و بعد هم از نیروی انتظامی به سپاه برگشت و الان نفر سوم سپاه است .
  15
  95
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا

  چیزی که عوض داره گله نداره ،دوران بزن دررو تمام شده ،دوران فرستادن نفوذی به اسم استر و دربار خشیارشا تمام شده ،دوران نفوذی فرستادن به دربار عثمانی و چرخاندن سر توپهای عثمانی از اروپا به سوی ایران تمام شده ،دوران نفوذی فرستادن به داخل خانواده آنی یلی و ترور تنها فرزند این خانواده به نام ادواردو آنی یللی که ثروتمندترین خانواده ایتالیا با درآمد ۶۰ میلیارد دلار، مالک یونتوس ،فراری ،فیات ،به جرم دیدار با سران جمهوری اسلامی به سر اومده .دوران همه بدن ما خوبیم تمام شده ،دوران سلطه صهیونیسم تمام شده .
  63
  26
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  پشم اسرائیل ریخت خدایی یه کشور کوچولو اندازه تهران 20 30 نوع دفاع ضد هوایی داره از گنبد آهنین گرفته تا سیستم دفاع موشکی arrow و تاد آمریکایی، هیچ کدومشون نتونسته یه موشک زپرتی که از سوریه اومده رو بزنه اونم فقط یه دونه موشک؟؟ یعنی خدایی اگر همین یه موشک می‌خورد نیروگاه اتمی دیمونا همشون سیرابی می‌شودن. اسرائیل هم فکر کنم بشه عربستان سعودی میشه سولاخ موشک های ایرانی خخخخخ
  62
  25
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  یارو به یاد دوران کفتربازی و لات بازیش افتاده و فکر میکنه این مسائل موشک و نظامی هم مثل اون موقع هاس..بی شرف ها خودشون و هفت جد و آبادشون از لحاظ مالی تامین هستن و فقط فکر کری خوندن با اسرائیلی ها هستن..کشور رو نابود کردن رفت پی کارش..
  11
  47
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. ذوق نکنید، ترقه و فشفشه های سپاه نه فقط تا امروز کاری از پیش نبردند، بلکه اسرائیل هزارها مکتبی را به علت نالایق بودن فرماندهان سپاه دود کرده و روانه آغوش حوری هفتاد متری کرده. هندوانه فروشی شغل شریفی هست اما وقتی همان هندوانه فروش بخاطر کاسه لیس بودن ژنرال میشود نتیجه همین میشود که میبینید. کجاست آن جوان با شرفی که به مادرش بگوید: بوی کربلا را از خود بزدا، من این ننگ را نمیخواهم.
  14
  38
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. من فقط واستادم دارم جلز ولز سبکبال رو تماشا میکنم، هیچی نمیگم.
  8
  5
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.