فائزه هاشمی از دلایل اختلاف پدرش با علی خامنه‌ای میگویند

+62
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  رامین ١٨٤٥ - تهران ، ایران

  برادر شما اقا مهدی که اختلاس گر قراردادهای نفتی بود پدر جنابعالی که از مهمترین کسانی بود که بعد از خمینی خامنه ای را به رهبری نشاند خود شما از طرفداران خاتمی بودید مملکت راهم به ...... کشیدید . دست از سر ملت بردارید .
  8
  164
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اختلاف آقای رسمنجانی و گداعلیشاه از مکتب آغاز شد و زمانی که برای ربودن دل آقای قاری با هم رقابت میکردند!
  2
  86
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  زائده اموی، همانطور که اکبر کوسه به درک واصل شد، تو هم واصلیده خواهی شد تا مردم نجیب ایران زمین از دست شما اشرار آسوده گردند. منافقین کمپ آلبانی، سلطنت طلبان .....، دشمنان شکست خورده حضرت آقا سید علی آقای خامنه ای حفظه الله، معنای این نوشته را خوووب درک می‌کنند. بگو مرگ بر فریدون ضحاک.
  90
  21
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  این همان فائزه خانوم نیست که در فیلم مارمولک نقش بازی کرد ؟
  7
  28
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. شما که اینجور پر احساس به خودت فشار میاری و شعار میدی و شعر مینویسی، پنکه رو تو اتاق روشن میذاری که سایر سایبری ها از بو خفه نشن؟
  4
  45
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  درود،. این خانم گفتند در لابلای صحبتهاشون گفتند که ژاپن پنجاه سال دوره توسعه اش طول کشید و و . ای خانم:. مردم زیر سایه استبداد دو دسته می شوند، عده ای دزدی می کنندو عده ای دیگر گدایی و کار نظارت بر آنها را هم حکومتی انجام می دهد که خودش غارتگری می کند!. پدر کثیف شما شریک جرم همون الاغی بود که گفت، اقتصاد مال خر هست. خاندان پهلوی خوب یا بد، قضاوت با تاریخ، چرا که تاریخ نه به سود کسی و‌نه به نفع کسی نکارش میشود، خاندان پهلوی ویران را به ایران تبدیل کردند، در آنزمان و در عرض پنجاه سال، ایرانی پر از شپش و‌خرافات و خلاصه همین راهی که دوباره از چهل و دو سال پیش شروع کردیم. خانم، مغز تهی پدر تو را نه با مغز سیاستمداران ژاپنی میشد مقایسه کرد نه با مغز اشخاص دنیا دیده ای مثل خاندان پهلوی. شما خودت مترسکی وگرنه تردیدی نیست که عاقبتی شومتر از عاقبت پدرت نصیبت شود.
  1
  37
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۵
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  پدر و خانواده اتان کم از مردم و ایران و ایرانی دزدی نکردند، وگرنه ایران در هیچ جای تاریخش نوشته نشده که آخوند دو ریالی بچه و‌نوه اش را فرستاد انگلیس تا درس بخواند. کجای ایران یک شخصی بعد از انقلاب از مردم عادی اعم از کارمند و معلم و امثالهم توانایی فرستادن فرزندانشان را برای تحصیل بخارج از کشور داشته اند!!!!. نه به جمهوری اسـ.... پاینده ایران،. زنده باد ایران و ایرانی
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  مرحوم بابا می خواستند ایران را به پای ژاپن برسانند، دقیقا بهمین خاطر قبل از اینکه امام ریق رحمت را سربکشند پرسیدند ای امام، جانم قدایت بعد از شما چکار کنیم، کسی را نداریم که این لکوموتیوی را که بسرعت بسمت ژاپن می رود را هدایت کند، و امام در بستر بیماری همچنانکه باسن مبارکشان را می خاراندند فرمودند چرا ندارید! مثلا همین آقای خامنه ای. حالا کسانیکه که با رهبری آقای خامنه ای موافق هستند قیام کنند، مبارک باشد انشاءاله
  0
  38
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۳
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  متاسفانه این لکوموتیو از مسیر خارج شد و بعنوان جاده صاف کن حمل نفت کرکوک به اسرائیل سر از سوریه در آورد.
  0
  31
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. ما تازه کاریم، شما کهنه کار. تجربیات شما عزیزان سرلوحه کار ماست. خوراک ما بر خلاف شما لوبیا خوران، از گوشت تازه جوجه است. البته مرغ کفتار هم باشد میخوریم، مثل همین زائده اموی..
  37
  2
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این اشغال را آورده اند تا تنور انتخابات را گرم کند
  4
  34
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. تجربه کار نداره عزیزم. بچه ۷ ساله هم میدونه که اگر زیاد به خودش فشار بیاره، کنترل از دست میره. یعنی مغز شما به اندازه بچه هم رشد نکرده که بدون احتیاج به تجربه دیگران خودت به این چیز‌ها پی ببری؟! بیخود نیست که حکومت از امثال شما استفاده میکنه برای پیشبرد اهدافش. حالا اگر مدتی تو همین سایت پرسه بزنی و استعداد هم داشته باشی (که بعید میدونم) امکان داره که بتونی چیز هایی یاد بگیری و بالاخره خودت رو از کاسه لیسی نجات بدی.
  0
  19
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.