بیانیه رسمی وکیل محسن نامجو و گزارش ایران اینترنشنال - ویدیو

آلاله کامران وکیل محسن نامجو وکیل محسن نامجو وجود هرگونه پرونده علیه موکلش را رد کرد.

+339
رأی دهید
-98

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  متاسفانه اینجا هم‌همینطور شده بود . مثلا یک فوتبالیست معروف رفته بود با یک دختری بعد از یک شب دختر اعلام تجاوز کرده بود .بعدا ثابت نشد اما آن فوتبالیست دیگر زندگی ندارد . آن خانم را هم هیچ کارش نکردند . متاسفانه امثال مسیح علیتژاد با تحریک خانم‌ها اوضاع را خراب‌تر می‌کنند . من اعتقاد دارم که این آقا اهل حال بوده و این خانم‌ها هم بخاطر اینکه دنبال خوانندگی بودند با ایشان مهربانتر بودند . خانم‌ها از این ابزار برای بدست آوردن هدفشان استفاده می کنند و چون‌اکثر مردها ضعیف هستند اکثرا موفق می‌شوند . در ایران به آن لای زدن می گویند اینجا جارمینگ می گویند. در ایران بد است اینجا اوکی است. اما اگر خانمی مهربانر بود و آن چیزی که می خواست را بدست نیاورد حالا ادعای تجاوز می کند. ممکن است چیزی ثابت نشود اما ابروی آن مرد ریخته می‌شود و زندگیش نابود می گردد در آینده . آب ریخته را نمی شود جمع کرد. لطفا اشتباه نکنید من با تجاوزگر کاملا مخالف هستم .
  62
  71
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  لاس زدن و چارمینگ منظورم است . بد تایپ شد .
  37
  25
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران

  اومد ابروش رو درست کنه زد چشش رو کور کرد.....
  13
  40
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  در ادامه : من‌واقعا برای این خانم‌ها و‌تجربه ای که تعریف می کنند متاسف هستم اما ما‌در آن اطاق نبودیم . یعنی هیچ کس بغیر از نامجو و ان‌خانم در اطاق نبوده . نباید اسم نامجو را فقط بخاطر یک اعتراف به لجن می کشیدند .مسیح علیتژاد در آن اطاق نبوده‌م نمی داند چه اتفاقی افتاده است . باید صبر می‌شد و وقتی ثابت می شد آنوقت شدیدترین مجازاتها را برای نامجو در نظر می گرفتند . نه اینکه تا یکنفر بگوید به من تجاوز شده کل پلتفرم اسم آن مرد را جار بزنند و محاکمه کنند و رای صادر کنند فقط بجرم اینکه ایم مرد است و اکثرا این مردها هستند که تجاوز می کنند .
  45
  46
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
  ۴۱
  Roger Waters - میامی، ایالات متحده امریکا
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. بله متاسفانه خیلی (و نه همه) موارد جنبش me too هم همینطور بود،متاسفانه الان پدیده social justice warrior رو در غرب شاهد هستیم که افراط از اون سمت باشه یعنی بعضی رسانه ها هم بخاطر مطرح شدن الان میدان میدند به این افراد.در مورد دفاع از سیاه پوستان و حقوق زنان افراط و بی عدالتی از سکت دیگر به خرج میدند،مواردی که ظلم و تبعیض و تعرض پیش میاد و حالا اینها از اون طرف و در دفاع و حق دادن به زنها و سیاه پوستان تندروی و بیعدااتی میکنند.بنظر میاد این پدیده به جامعه ایرانیان هم‌کشیده شده.
  31
  21
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  اینها مسخره بازی های می تو هستند اگر مردی به زنی تجاوز کند که مشخص است زن باید بلافاصله شکایت کند تا از راه قانون طرف مجازات شود ولی این موارد که مردی زنی را لمس کرده که به آن آزار جنسی می گویند زن هم باید شترق بزند تو گوش مرد و از آنجا بروداما این خانمها گویا خودشون هم بدشون نیامده و ناراحت هم نشدند حالا بعد از سالها که این جنبش می تو بوجود آمده آمدند و ابراز می کنند قربانی جنسی بودند
  38
  35
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
  ۲۶
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  واقعا درست نیست در جبهه ی اهرمن گام زدن و قلم زدن و قضاوت کردن.این بابا دیگه آبرویی براش نمونده .کنش بد و گفتار این بابا که بدور از انسانیت و وجدان هست بیانگر همه چیز هست.آیا اگر با مادر و خواهر خودتونم این ماجرا میگذشت، همچین میگفتید؟,,این توهین و جسارت هست به هر بانویی .
  16
  29
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
  ۲۶
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.چرا واسه کس دیگری این به اصطلاح تهمت ها اعمال نشده.جوری از این مردک پدافند میکنن انگار که قدیسه ؟
  13
  32
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۳
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  خانوم وکیل ایشون در نوار صوتیش خودش به کارش اعتراف کرده شما چی‌ رو می‌خوای سر پوش بذاری ....
  7
  42
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
  ۲۶
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  در دفاعیاتی که نامجو گفتن این بود که این زنانی که در این کمپین های پیشین و کنونی مدعی آزار جنسی شدند،نه تحصیلاتی دارند و نه....آخه مردک بی حیا جوری حرف میزنی انگار دکترای نانو مواد داری؟تو که لیسانستو از دانشگاه هنرم نتونستی بگیری؟از ایرانم که رفتی ده تا دانشگاه عوض کردی دریف از یه تکمیلی لیسانست.اصولا به جاده خاکی زدن و بجای جواب دادن سوال مطرح کردن کار شارلاتانای متجاوز سادیسمی روشنفکر نماست.
  14
  31
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  خانوم وکیل فراموش کردم بگم چون وکالت داری یک سری به پرونده بیل کازبی بزن تا بیشتر دستگیرت بشه
  9
  31
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
  ۴۶
  Ariyo Barzan - تهران، ایران
  زندگی یک چیز به من آموخت، رقص تانگو یک نفره نمی‌شه. حالا طرف بعد ۸ سال یادش افتاده جای سوال داره. برای مسیح علی نژاد هم خیلی احترام قائل هستم اما او باید تصمیم بگیر تو چه زمینه‌ای می‌خواد فعالیت کنه. ایشون باید یاد بگیره که تا جرمی در دادگاه ثابت نشده اینقدر با آبروی مردم بازی نکنه.
  17
  29
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
  ۲۶
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  [::Ariyo Barzan - تهران، ایران::]. دوست عزیز یک مورد از چندین مورد ایشون،به شکایت منجر شده و پرونده اش بازه.من از آشنایان یکی از قربانیان هستم.کل دفاعیات ایشون رو در اینترنت گوش بدید بعد قضاوت کنید.نیت و کنش بد مضمومه و جای دفاع یا همدردی نداره.با احترام
  14
  22
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  یک ماه زندگی‌ من.ارزش ۶ سال زندگی‌ این‌ها دارد.‌ای کاش دست کم زیبا بودند. آنقدر بد گل که قابل توجیه نیستند. اگر زن ایرانی‌ نه بگوید. در اصل منظورش بله است. اصلا این‌ها آدم نیستند. فایل صوتی این آقا. نه کسی‌ جهل کرد. نه کسی‌ پشت سرش بست. این فایل صوتی آشکار شد. یعنی‌ زن ایرانی‌ به قول این آقا. نه باید بد گل باشد. آدم درست حسابی‌ باشد. لباس زیبا بپوشد. خوشگل باشد. تا آرزش تجاوز کردن .داشته باشد.اگر کسی‌ صرف نظر از اینکه تجاوز راست یا دروغ بوده. به خاطر این افکار .هنوز چشم خود به روی . یک انسان نارسیس. خود پرست. خود شیفته می‌‌ببندد. که فکر می‌‌کند. چون هنرمند است. اجازه دارد. چنین توهین کند.پس فرق شما با براردران ارشادی چیست ؟حالا بگوهیم همه این دروغ. پس با نارسیس بودن چه می‌‌کنید؟ و افکار خیمه نشینان ۱۵۰۰ سال پیش.؟ ما مردهای ایرانی‌ باید نوع دیگر از فکر کردن را یاد بگیریم. وگرنه تا آبد. اسیر آخوند هستیم.
  12
  33
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::گشتاسپ - شیراز، ایران::]. دوست عزیز اصلا ما می گوییم اتفاقی افتاده است و‌این خانم‌های محترم کاملا راست می گویند اما تا ثابت نشده نامجو مستحق اعدام و لجنمال شدن نیست ! من اصلا از نامجو خوشم نمی اید اما این خانم‌ها چه نیتی دارند ؟ می خواهند نامجو دیگر کار نکند و ابرویش برود یا اینکه می خواهند به سزای عملش برسد ! نامی نباید از نامجو می بردند ! اینجا قانون دارد و ایران‌نیست . قانون کاملا حامی زن است و اگر کسی شکایت کند حتما رسیدگی می‌شود و تجاوز از قتل مجازاتش سنگینتر است ! ایران اگر بود حق می دادیم چون زن در ایران متاسفانه ضعیف و شکننده است . اگر قصد اجرای قانون را داشتند نباید با سر و صدا و کمک مسیح علیتژاد نام آدمی را که هنوز جرمش ثابت نشده لجنمال کرد! وقتی این کار را می کنی یعنی نیت شما چیز دیگری است مثلا حسادت ! من طرفدار مسیح علیتژاد هستم و ازش خوشم می اید اما اینکارش درست نبوده ! این کار جرم است و همانطور که وکیلش گفت می تواند شکایت کند!
  17
  22
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::Roger Waters - میامی، ایالات متحده امریکا::]. فرمایشتان کاملا درست است !
  15
  13
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::Ariyo Barzan - تهران، ایران::] بله تانگو یکنفره نمیشه. ولی زندگی به من آموخت که هیچکس حق نداره کسی رو برخلاف میلش برقص تانگو بکشونه. البته بنا بر منطق آقای نامجو : اَگه خانمی گفت من نمی رقصم ,باید پافشاری کرد چون نه خانم ایرونی یعنی بله!
  6
  23
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۹
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  دوستان: معمولا اون کسی که نقشه رو میکشه در ابتدای کار برنده میشه. ولی وقتی طرف آسیب دیده با گذشت زمان و پشتیبانی و آگاهی بیشتر و خودباوری امکان شکایت رو پیدا بکنه, چرا یقه آدم متجاوز رو نگیره؟ اَگه این زالزالک خوش تیپ جرمی مرتکب نشده بود, چرا عذر خاهی نیمه جونی انجام داد؟ تشریف ببرید و فایل صوتی این آقا رو گوش کنین. حال آدم از خودبزرگ بینی این پشمک بهم میخوره. کاملا مشخص میشه که چه جور آدمییه .چرا ما یک لحظه خاهر دختر و فامیل خودمون رو بجای این آسیب دیدگان قرار نمیدیم؟ چرا اونطرف ماجرا رو حساب نمی کنیم؟ یعنی اگه آقای نامجو برنده ای ماجرا بشه, فکر میکنید برای خانمهای شاکی اگه بازنده بشن آسونه؟ آخه این چه منطقی هستش میگه: نه خانم ایرونی نه نیست؟ یا میگه یکساعت نفس کشیدن من برابر است با ۶ما زندگی این خانمها. فکرش رو بکنید همچنین آدمی با یک دُنگ صدای آنچنانی مثلا وزیر فرهنگ بشه. مردم باید واویلا بخونن.
  7
  23
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  تعدادی از دوستان میگن تا جرمی ثابت نشده نباید با آبروی کسی بازی کرد. درست! آیا ما مطمن هستیم که زمینه گفتگو و Compromise با ایشون صورت نگرفته و نتیجه ای نداده؟ مگه ایشون پارسال همه چیز رو تکذیب نکرد؟ مگه نمی بینید توی عذرخاهی چی میگه, و توی فایل صوتی و در خلوت چه خود شیفتگی و منم منمی میکنه؟ مگه ما طرفدار قانون نیستیم؟ خب اگه جرم ثابت نشه بنا به عُرف ما, قطعا برای خانمها هم آبرویی نمی مونه. ۱۰۰۰٪ ایمان دارم اَگه قانون برای خانمهای خاطی کاری نکنه. ما خودمون فقط توی یوکی از خجالت این خانمها با بهترین فحشها در مییایم. هی گیر دادیم به می تو! که آدمای شارلاتان و بد توش هست؟ خب باشه! مگه ما اینجا جمع شدیم همه خوبیم؟ یک طوری نظر میدیم انگاری اگه این خانمها توی این جنبش نبودن, ما حرفشون رو باور میکردیم!؟ نه ما تا خودمون نبینیم حرف هیچ خانمی رو قبول نمی کنیم.
  8
  27
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
  ۳۶
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا
  به نظرم اسم جنبش می تو را باید تغییر بدن به "عه حالا که طرف پولدار شده یادم اومد می تو". اکثر موارد جنبش می تو کسانی هستند که برای به دست آوردن چیزی یا جایگاهی در آن لحظه راضی بودند ولی چون آن را به دست نیاورده اند یا حالا فکر میکنند آن جایگاه را میتوانستند بدون هم خوابگی با فلان شخصی هم به دست بیاورند به نوعی پشیمان هستند و میخواهند تلافی کنند. اگر کسی واقعا نسبت به تجاوز حساس باشد فردای همان روز یک تلفن به 911 بزند و دیگر هیچ. اینجا اگر مردی ادعا کند که زنی قسمت های جنسی اش را لمس کرده فقط برای زن یک احضاریه داد گاه میدهند ولی اگر یک زن بگوید فلان مرد بدنش را لمس کرده بدون هیچ مدرک و اثباتی فورا به زندان منتقل میشود تا روز دادگاه. بحث من این هست که قانون در موارد تعرض جنسی خیلی طرفدار زن هست و درست و غلطش به کنار ولی این خانم ها میتوانستند همان موقع شکایت کنند نه حالا که طرف به پول و شهرتی رسیده و در واقع با شکایت میتوانند چیزی از اون بکنند برعکس آن زمان که کسی نبوده. البته تعدادی هم هستن که واقعا مورد تعرض و تجاوز مردان پلید و فرصت طلب قرار گرفته اند و امروز هم میگیرند
  24
  10
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۹
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  کسی که مطمئن هست و ادعا میکند بیگناه است هیچوقت در جلوی دوربین از کسی یا کسانی دلجویی نمیکند .در ضمن دلجویی و عذرخواهی کار را خراب نکرد اون فایل صوتی و نگاهش به زن و آن صحبتها بود که صدای همه را در آورد نگاهی زن ستیزانه و ناشی از تربیت و فرهنگ اسلامی غلط که شامل ایشون هم میشود
  7
  21
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۹
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Janhamin - تهران، ایران::]. کسی‌ که هنوز.به رساله آقا معتقد و از تز .....با کودک شیر خواره دفاع، در اینجا حرفی برای گفتن ندارد. این آقا حالا درست یا دروغ. به افراد بزرگ سال تجاوز کرده، یا دست درازی. نمی‌‌گم. درد آن کمتر است. ولی‌ فرق دارد، با کسی‌ که بچه ۸ ساله را قابل .....می‌‌داند. این آقا مجرم است. دیگری جنایتکار. شما امت بسیج اینقدر از آب گلالود ماهی‌ نگیرید.با انتقاد از دیگران نمی‌‌شود. چهره آلوده خود را پنهان کرد.انتقاد از چیزی نکن.که خودت درک نمی‌‌کنی‌
  5
  14
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
  ۲۱
  zambiz - قم، ایران
  خانم وکیل هم باید خیلی مواظب خودش باشه چون از زیبایی بهره ای نبرده.
  4
  2
  شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مشکل اصلی نامجو خواندن آهنگی از شاعر مخبط و خود بزرگ بینی بنام دکتر رضا براهنی در مورد "رضاشاه کبیر" است که یکی از اشتباهات بزرگ نامجو بود و بقیه همه قصه های مندرس هالیوودی برای انتقام گرفتن از این حرکت اشتباه او است و گر نه ضرب المثلی هست که من راضی. تو راضی. ...لق قاضی و هر کسی در طول زندگی از این داستان ها بسیار دارد. حجم عظیم مسافران تایلند و پاتایا را ببینید که میلیون ها نفر از ماجراهای سکسی خودشان با افتخار سخن میگویند. تمام این جوسازی مربوط به اهنگ "رضاشاه" است که تلنبار شده و حالا بیرون زده است. ضمنا خانم مسیح بشدت فمینیست است. باور فمینیستی بهمان اندازه ی مردسالاری زشت است
  1
  12
  یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۰
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] نمیگم چرت مینویسی. ولی قطعاً طبق معمول بی در و پیکر مینویسی.
  14
  10
  یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بهتر است قبل از هرگونه پرده دری و وقاحت هر کس کاملا معصوم و ماجرای سکسی نداشته سنگ اول را بزند
  0
  14
  یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] حاجی باز که .....نوشتی ؟ اَصلا معصوم چییه و کیلویی چنده؟ بینوا: اَگه خودت رو با یک لِنگ هم آویزون بکنی, تمام وجودت آغشته به حرفای دینی مثل معصوم و حرام و حلال خلاصه میشه. بهت پیشنهاد میکنم برو توی رودخونه گنگ یک شنایی بکن. تا به قول هندی ها پاک بشی. خوبیش اینه که پوشیدن شورت شنا الزامی نیست. با پیژامه ات هم میتونی بپری توی آب .😜😜
  14
  0
  یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.