دختر محمد نوری زاد : ۸ آمپولی راکه نمی دانیم چه بوده به«آلت تناسلی»پدرم تزریق کرده اند

فائزه نوریزاد، دختر محمد نوریزاد، زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین، در یک فایل صوتی جدید، به جزئیات بیشتری در ارتباط با تزریق هشت آمپول به پدرش پرداخت. فائزه نوریزاد در این فایل جدید از قول پدرش می گوید؛ عصر روز سه‌شنبه، ۲۵ / ۱ / ۱۴۰۰ آقای نوریزاد مجددا بیهوش می شود و او را به بیمارستان لقمان منتقل می کنند، و زمانی که به هوش می آید می بیند مردی درشت اندام که از او به «نره غول» یاد می کند، که نه روپوش سفید به تن دارد و یونیفرم بیمارستان، او به کف اتاق خوابانده و کنده‌ی زانویش را بر گلو و گردنش چنان نهاده که در حال خفه شدن بود، در این زمان «نره‌غول» از کیفش دارویی را بیرون آورده، شلوار آقای نوریزاد را پایین می کشد و از کیفی که در دستش بود و آمپولی که از پیش آماده کرده بود، ۸ بار به آلت تناسلی‌ وی تزریق می کند، چه تزریق کرد؟ نمی‌دانیم.

سپس آقای نوریزاد را روی تخت انداخته و دستها و پاهایش را در بدترین شکل ممکن با چهار تسمه به میله های تخت بستند به طوریکه تا دو روز هر دو دست وی ورم کرده بود. فائزه نوریزاد و فاطمه ملکی، دختر و همسر محمد نوریزاد پس از ملاقات هفته گذشته با آقای نوریزاد، به کرونا مبتلا شده اند و هم اکنون خانم ملکی در بیمارستان بستر است. لازم به ذکر است که خانم ملکی و دخترش پیش از ملاقات با آقای نوریزاد در زندان، هیچ دیدار دیگری نداشته اند، و آنچه مسلم است پس از ملاقات در زندان به کرونا مبتلا شده اند. فرزند محمد نوریزاد در پایان این فایل صوتی از تمامی نهادهای بین المللی و حقوق بشری درخواست می کند که هر کاری از دستشان برمی آید برای پدرش انجام دهند.
+142
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  خبر هم خبرهای قدیم
  200
  15
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  مرده باد فریدون ضحآک....
  170
  16
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  ج.ا از خیلی راه ها بزندانیان صدمه میزد مثل شیاف پتاسیم ، تزریق بآلت اختراع جدید سپاه میباشد
  7
  163
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اظهار ظر در مورد آلت تناسلی، تزریق و نره غول را میسپارم به جنابان کمان و رزمجو، متخصصین در این امور و نمایندگان فعال جمهوری اسلامی در این سایت.
  11
  140
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  آهای ملت بیغیرت، ببینید که این بیچاره و هزاران نفر مثل او بخاطر شما و نجات ایران در زندان و زیر شکنجه هستند! کاری بکنید قبل از اینکه دیگر نشود کاری کرد!
  20
  218
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  میگن سلطان جابری بود که به خاطر حب جاه و مال دستور داد ماموران حکومتی از هر کس که از دروازه های شهر وارد و خارج میشود ده تومن عوارض بگیرید. مردم پول را میدادند واز کسی صدایی در نیامد. بعد از مدتی عوارض را به بیست تومن رساندند, باز هم صدایی از کسی در نیامد. به همین ترتیب عوارض به پنجاه, صد و هزار رسید. سلطان متهیر از این مردم دستور داد به غیر از عوارض, ماموران حق دارند به عابرین تجاوز هم بکنند. مدتی گذشت و از کسی صدایی در نیامد تا اینکه به سلطان خبر دادند شخص متعرضی را دستگیر کرده اند.سلطان خشمگین شد و دستور داد: بیارید این پدرسوخته را ببینم چطور جرات کرده به دستور ما اعتراض کنه. مرد را آوردند وسلطان دلیل اعتراض را پرسید. مرد گفت قربان من منظورم اعتراض نبود, فقط اگر ممکنه است دستور بدید ماموران دروازه ها را بیشتر کنند که ما مجبور نباشیم مدت طولانی در صف منتظر بشیم. یک مقدار وجهه تشابه بین این داستان و ایران امروز میشه پیدا کرد.
  14
  89
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
  ۶۵
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  یک عده اقلیت هتاک بى شخصیت در هر مناسبتى فرصت را غنیمت مى شمارند و به مردم ایران توهین مى کنند مردمى که فقط در یک شورش نزدیک به ۱۵۰۰ کشته دادند.این حضرات خارج نشین روى مبل به راحتى تمرگیده و معلوم هم نیست از چه ایل و تبارى هستند به خود اجازه مى دهند که براى مردم تکلیف تعیین کنند.
  23
  54
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  حکومت ولایت شیطان که پشت الله و پیامبر و علی و حسین قایم شده. معاویه زمان خامنه ای چنان ریشه شیعه رو خواهد زد که حتی شیطان انگشت به دهن بماند. هیچ چیز بدون دلیل نیست و به نظر من باید جمهوری اسلامی شیطان باشه تا کارش رو تموم کنه و ریشه مذهب و دین جعلی از کشور و شاید منطقه چیده بشود.
  5
  52
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
  ۴۶
  12siavash - لندن، انگلستان

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. ....، فقط به خاطر ما؟ شما خودت میخوای چکار کنی. یه خورده ازخودت غیرت نشون بده ببینیم
  5
  36
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  [::12siavash - لندن، انگلستان::]. شما از کجا میدونی که من از خودم غیرت نشون نمیدم؟ فکر میکنی که من فقط کنار گود وایسادم و میگم لنگش کن؟ زهی خیال باطل
  12
  26
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
  ۳۱
  tiger.man - هامبورگ، آلمان
  [::amir-amir - تورنتو، کانادا::]. دنبال آزادی هستی بهایش را هم بپردازی. به قول شما خارج نشینان نه کاری میتونیم بکنیم نه وقتش داریم نه توانایی بخصوص که از مشکلات ایران به دوریمو متاثر نیستیم ، در بهترین حالت جز اینجا کامنت نوشتن و فحش دادن به نظام کار دیگه ای نداریم اون اپوزیسیون هم که کلا سرش گرده، اما تمام بدبختی و فلاکت رو سر داخل نشینان هستش که در این آتش در حال کباب شدن هستند و آنها باید عامل و فاعل این تغییر باشند اما خودشون بهر دلیلی یا عرضه ندارند یا سختشونه تنگش کنند یا بهر دلیل نمی‌خوان کاری نمی‌کنند و منتظر معجزه هستند. ملت خیالتون راحت رو از خارج نشینان چندین میلیون نفری از رضا پهلوی گرفته که مثلا راس هرم تا اون پایین ترین آجر این هرم که بنده نوعی هستم سر سوزنی حساب نکنید. ایجاد تغییر کار شماست نه ما. اینجا همه یا مشغول کار و زندگی هستند یا آلاف کمک هزینه دولت بگیر 90‰ این کامنتها و اظهار دلسوزی ما اینوری ها از سر بیکاریه و اظهار وجود و تخلیه روحیه نه دنبال راه حل و همکاری. تغییر بها میخواد بهایش را هم تا نپردازید اتفاقی نمی‌افته.
  4
  9
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴
  ۶۵
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  [::tiger.man - هامبورگ، آلمان::]. هموطن گرامى من با شما موافق هستم که به جز مردم ایران گروه یا سازمان یا کشور دیگر توان تغییر را ندارد اما این مردم به اندازه قابل تقدیر تلاش خود را کرده اند اما با شکست مواجه شده اند. از آن طرف نیز گروه هاى دیگر مردم تلاش هاى مدنى بسیار کرده و مى کنند که در اینجا قابل ذکر نیست. حرف من این است که افرادى سخیف ترین زشت ترین توهین نسبت به این مردم ادا مى کنند که این ظلم است به خدا این ستم کارى در حق این مردم است.
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
  ۴۱
  Babilon - هامبورگ، آلمان
  من فقط دارم فکر میکنم که هر کس دیگه مثلا یه ادم معمولی جای این بود یک درصد از کارها و حرف های ایشون رو انجام داده بود چه سرنوشتی داشت؟!!؟؟
  0
  4
  شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۳
  ۵۴
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  [::amir-amir - تورنتو، کانادا::]. چرا نمیخواهیم انتقاد را سازنده ببینیم؟
  0
  0
  شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹
  ۴۱
  mahdi moud - تهران، ایران
  خوبه که از امپولهایی که طوسی به مجتبا میزده بهش نزدن
  0
  14
  یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.