صحبتهای شجاعانه یک خانم کشاورز اصفهانی: از بس مال حرام در شکم دارید

حق ما را بردید و به ما وحشیانه سهم فروختید. از بس مال حرام در شکم دارید هم کور شدید و هم کر. ما این بار ایستاده‌ایم با قدرت تمام.

اگر تمام ما کشته شوند، بگذارید برای نسل آینده به ما نخندند که ای خاک بر سر پدران و مادرانی که به حقابه آنها تعرض شد و سرمایه ملی شهرشان را بردند، بعد از این بدانند کسانی بودند مثل شما شجاعت مردان و قدرتمندان که در مقابل این نامردان ایستادید و حقابه زاینده‌ رود را برگرداندید.
من خودم اگر بین سی و سه پل و بین خواجو اعدام شوم، روی کرسی اعدام بروم، از اون بانویی الگو گرفتم که بخاطر حقش بازویش شکسته شد و پهلویش شکسته شد؛ اگر کشته شوم خودم، فرزندانم فقط بخاطر زاینده رود و انشاالله زاینده رود را برخواهیم گرداند.»
+140
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  درود،. بر آریائی بودن این بانو شک و شبهه ای وارد نیست. به انید نابودی همیشگی دین در ایران و نابودی رژیم اسـ.... نه همیشگی به جمهوری اسـ.... سال ٢٠٢١ برابر با ١٤٠٠، سال پیروزی مردم ایران بر جمهوری اسـ.... پاینده ایران،. زنده باد ایران و ایرانی.
  6
  81
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۶
  ۴۶
  دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  درود بر هر زن و مرد ایرانی که شجاعت و شرف دارد. الان فقط یازده درصد مردم ترکیه نژاد ترک دارند ولی نود درصد خودشان را برای ترکیه پاره می‌کنند.دست برداریم از این آریا بازی و ترک بازی و بیشعوری. در ایران الان جنگ بین شرافتمند آزاده و آخوند حـ... است. مردم چیزی برای از دست دادن ندارن ولی می‌ترسند. هر کس که میبینی یک ساز می‌زند. عده ای نوکر اردوغان عده ای نوکر آمریکا عده ای نوکر عربستان عده ای نوکر قبر فلان مرده نمی‌دانم حسن و حسین. یک عده یادشان افتاده که اصلا ایرانی نیستند و آریایی ها هفت هزار سال پیش کشورشان را اشغال کردند. یک عده چشمشان را به حال بستند و به کورش فحش می‌دهند. اینها همه نشانه های بیسوادی و نداشتن تربیت و خانواده است و قسمت اعظم آن از اتاق فکر وزارت اطلاعات می باشد. وقتی چند نفر در وزارت اطلاعات نمی‌دانند پدرشان کیست سعی می‌کنند داشتن پدر را به چالش بکشند. مبارزه احمق ها هم در فضای مجازی شده تغییر در واژه های فارسی. مثلا کرد را می‌نویسد کورد یا ترک را می‌نویسد تورک و عشق میکنند. این بیچاره ها گرفتار بیماری *و* شده و سرنوشت خواهرشان را فراموش کرده اند.
  1
  40
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  خانم عزیز ان خانمی که پهلویش شکافته شد و دستش شکست،برای گرفتن باغ فدک (ارث پدری)بود که بپول الان میلیارد،میلیارد دلار ارزش داشت.کار شما ارزشش از آن درخواست شخصی خیلی بیشتر میباشد
  3
  60
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  متاسفانه سالهاست که فرهنگ دروغ ، بی صداقتی ، دورویی ، فریبکاری در جامعه ما ریشه پیدا کرده ، از فرد اول کشور ، رییس جمهور و طویله مجلس ، تا پرسنال مراکز فرهنگی ، پزشکی و تا نانوای محل ، لذا طبیعتا این فرهنگ زشت حتی در زنان جامعه ما هم رونق دارد ، در همین سوعد بارها شاهد بودم که زنانی که با ازدواج پستی وارد اینجا شدند بعد مواجه با احتمال طلاق و خطر دپورت به ایران شدند ،‌با اتهام زدن به خشونت شوهر سعی در گرفتن اقامت کردند ، شاید هم فلان هنرمند لوس انجلس قربانی دروغگویی و حسادت یک زن بیمار بشود ، این یک طرف داستان است . ، اما اگه باز نخواهیم حداقل به خودمان دروغ نگوییم ، واقعیت اینه که شاید بدلیل ساختار سنتی ، مذهبی جامعه ایران ، خشونت و آزار جنسی ، تعرض جنسی ، دستمالی زنان ، تحقیر حقوق جنسی زنان شدیدا و تاکید می‌کنم شدیدا در ایران عینیت دارد ، برای این ادعا کافی است که از مادران ، خواهران ، همسران خودمان سوال کنیم ، هر چند که جواب را همگی میدانیم ،
  0
  3
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.