مامور پلیس در کنتاکی آمریکا با مشت به سر یک معترض سیاه‌پوست می‌کوبد - ویدیو

تصاویری از یک افسر پلیس در ایالت کنتاکیِ آمریکا منتشر شده که وی را هنگام کتک زدن یک فرد شرکت کننده در تظاهرات بر ضد خشونت‌های پلیس در شهر لوئیزویل نشان می‌دهد.

در این ویدیو که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده دنورور گرت،‌ جوان سیاه پوست ۲۹ ساله در حالی بدست یکی از ماموران پلیس مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد که به دلیل شرکت در تظاهرات بر ضد خشونت‌های پلیس در نزدیکی پارک میدان جفرسون توسط چند مامور دیگر پلیس دستگیر شده‌ بود.

پارک میدان جفرسون در شهر لوئیزویل، مکانی است که پس از مرگ برونا تیلور، دختر ۲۶ ساله سیاه پوست آمریکایی که سال ۲۰۲۰ با گلوله پلیس از پای درآمد به محل تجمعات و تظاهرات متعدد تبدیل شد.
+53
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  قضاوت کنید، اون از تیپش، اونم مقاومت در مقابل پلیس، دوست داشت نازش کنن؟اینا از قصد پلیس رو جری میکنن یکی هم که فیلم بگیره و یا معروف شن یا خسارت بگیرن.
  63
  92
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  باغ وحشه، میگن توی همین سه روز گذشته چندین مورد تیراندازی شده، بعد میگن سبکبال چرا اینقدر رفتارش هیستریک هست، نمیدونم چرا سایت اصلا این خبرارو کار نمیکنه؟
  86
  34
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۹
  ۴۶
  دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  متاسفانه بسیاری از ایرانیان که افکار ....و وحشی‌گری دارند با آنکه خود را مخالف آخوند و حتی مخالف اسلام می‌خوانند در واقعیت یک مسلمان واقعی هستند و دنبال نوکری و ارباب پروری هستند و خیال می‌کنند اگر مخالف آخوند هستند باید مثلا برای آمریکا یا ترکیه یا عربستان دم تکان بدهند. این افراد همانطور که گفتم با اصل وحشی‌گری و نوکری مخالفت ندارند منظورشان این است که دیگران حق زدن و کشتن و تجاوز و اربابی ندارند و ارباب من است که باید بزند و بکشد و من نوکری اش را بکنم.مثل ....
  34
  37
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  نمی‌دونم چرا این .... اینقدر دوست دارن مقابل پلیس مقاومت کنن انگار تنشون میخاره که کتک بخورن خوب اگه خلافی نکردی که نمیگیرنت
  17
  65
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. البته که قم برای شما کاسه لیس ها باغ بهشت هست، اما معلوم نیست چرا عقده از کشور خارج شدن و وانمود کردن اینکه در سیدنی یا یکی از کشورهای غربی هستید، دست از سر شما مکتبی ها برنمیدارد. بسوز عزیزم، بسوز، کاملاً پیداست که نوشته های من کار خود را کرده و به شدت به هم ریختی. بنویس تا دیوانه ات کنم یا با آیدی دیگری به مصاف بیایی.
  5
  39
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. تو همینجوریشم مارو دیوونه کردی جیگر طلا. از پای کامپیوتر جم نخوریا. یعنی روزی یه وعده کنسرو لوبیا تو کمپ مریم سیبیلو این همه واستون اضافه کاری میتراشه؟
  32
  2
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
  ۴۹
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. ممدحسن سبکبال تاکی میخوای سرتو زیربرف کنی؟فکر کردی کسی از ایران میاد اینجا کامنت بذاره؟البته شاید تک و توک سالی ماهی یکبار یکی از ایران گذرش اینجا بیفته.البته همچنان میتونی سرتو زیربرف نگهداری وبگی ایشالا گربه است ولی مراقب کلاه گیست باش که زیربرف جواب نمیده هاهاها
  32
  3
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. گرامی من چندین بار به کالیفرنیا سفر داشتم ، اما واقعیت اینه این خشونتی که هر از گاهی و البته شوربختانه نسبت به سیاه ها دیده میشه ، در قیاس به خشونتی که خود سیاه ها به خودشان و در منطق خودشان دارند قابل قیاس نیست ، در بعضی مناطق تا ۸۰ درصد دختران سیاه پوست مورد تعرض جنسی قرار میگیرند ، در شورش و رایت دهه ۹۰ در رابطه با ردنی کینگ هزاران غیر سیاه و خصوصا از نژاد زرد مورد تهاجم در شرق لوس انجلس قرار گرفتند ، همین اپرا که مشهورترین چهره سیاهان است بارها توسط خود سیاهان و حتی با نسبت فامیلی مورد تجاوز قرار گرفت ، سوال لینحاست چگونه می‌توان ملایمت را انتظار داشت در حالیکه خود سیاهان به خودشان خشونت عریان نشان می‌دهند ،
  7
  27
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
  ۴۶
  دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. گرامی!! متوجه نوشته من نشدید. منظورم شخص سیاه پوست یا حتی سیاه پوستان نیست. منظورم آقایان و خانمهای ایرانی است که مفهوم را نمی‌گیرند و دقیقا مثل جیره خواران خامنه ای حرف میپ‌رانند.
  6
  6
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.