پنتاگون رهگیری اشیاء پرنده ناشناس در سال ۲۰۱۹ را تایید کرد - ویدیو

العربیه :وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، صحت تصاویری در سال 2019 از رهگیری اشیاء پرنده ناشناس منتشر شده را تایید و اعلام کرد این اجسام ناشناس توسط نیروی دریایی آمریکا تصویربرداری شده‌اند.

به گزارش « CNN» سو گوو، سخنگوی پنتاگون با انتشار بیانیه‌ای گفت که تصاویر و ویدئوهایی از اشیاء مثلث شکلی که در میان ابرها در حال حرکت بودند، توسط پرسنل نیروی دریایی ثبت شده‌اند.

سخنگوی پنتاگون توضیح داد که این سه شیئ پرنده ناشناس به شکل «توپ»، «بلوط» و «بالن فلزی» بوده‌اند.

سو گوو گفت، در آن سال وزارت دفاع آمریکا برای حفظ امنیت عملیات و جلوگیری از افشای اطلاعاتی که ممکن است برای دشمنان بالقوه مفید باشد، جزئیات مشاهدات مربوط به آن اجسام را منتشر نکرد.

به گفته سخنگوی پنتاگون، گروه ویژه «پدیده‌های ناشناخته فضایی» در ارتش آمریکا، از ماه اوت برای بررسی مشاهدات این اشیاء که به صورت پرنده‌های فضایی ظاهر شده‌اند، بررسی و تحقیق درباره چنین رویدادهایی را در برنامه‌های پژوهشی خود گنجانده است.
+43
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  حشیش میزنن میشینن پشت فرمون، فیلمبرداری هم میکنن. تمام تصویر و فونت رو هم سبز رنگ انتخاب کردند که به زور فرو کنن توی مخ همه که یوفو صحت داره.
  54
  20
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۸
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. تو خودت حشیش میزنی و واسه خودت حدیث اینجا نقل قول میکنی و پاچه خواری خامنه ای رو میکنی، فکر میکنی همه مثل خودت و رهخرت معتاد عملی هستن..
  6
  17
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.