اتهام‌های آزار و تعرض جنسی حداقل ۵ زن علیه محسن نامجو

محسن نامجو دیشب در یک پیام ویدیویی از کسانی که از رفتار و گفته‌های او آزار دیده‌اند عذرخواهی کرد، اما ساعاتی پیش فایل صوتی‌ منتسب به او به بیرون درز کرده که ادبیاتی متفاوت از پیام عذرخواهی این خواننده و نوازنده دارد.
+21
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  ۱- دوستان چه شده پیداتون نیست؟ لابد بخاطر این سکوت کردین که موضوع راجع به جنتی و احمدی نژاد نیستش؟ آیا فکرش رو کردیم که ما مردا یا خانمها با سکوت خودمون کار یک آزارگر جنسی رو تایید میکنیم؟ خانمهای کد بانو که فقط حرفتون محور لچک میچرخه کجایین؟ بله معلوم میشه که برای ویراژ دادن و ژست عقلانی و هوشمندی و روشنفکری هیچ هزینه ای لازم نیست. ببنید که خودشیفتگی آقای نامجو تا کجا رفته که میگه ۱ ساعت نفس کشیدن من برابر هست با ۶ماه زندگی این خانمها!.خُب معلومه وقتی که ما از هنرمند بت میسازیم نتیجه اش همین میشه. مگه ایشون توی بی بی سی همه آزارهای جنسی رو تکذیب نکرد؟ چی شد با یک معذرت خاهی نیمه جون اعتراف کرد؟(کارش قابل تحسینه).
  4
  41
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
  ۲۶
  گشتاسپ - شیراز، ایران

  چیز عجیبی نیست که در دوران جوانیش در ایران تجاوز و آزار رسونده باشه.حالا این اصلا خود باخ،عاری از اشتباه نیست و نباید به هنرمندان در رشته ای خاص بیش از حد بها داده بشه.ذات آدمی عوض نمیشه و با عذر خواهی آثار کردار بدش از بین نمیره
  4
  39
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  ۲- باید قبول کنیم که ما با سکوتمون مردسالاری و تحقیر زنان رو تایید میکنیم. باید قبول کنیم که توی وجود تک تک ما سوره دین نقش بسته. پس بهتره کمی شرم بکنیم, دیگه نه از اسلام ایراد بگیریم و نه آخوند. چون ما در حُکم یک نیمچه آخوندیم! نکنه میترسین منفی بگیرین؟ جالبه وقتی توی جاده اتوبان می افتیم همه در لباس دکتر تیوریسین شاعر نویسنده و تحلیلگر گاز میدیم حتی توی نرخ ارز هم کامنت میگذاریم ولی در این موضوع مهم چه در دفاع یا نقد از نامجو سوراخ موش اجاره میکنیم.پس لطفاً از سوراخاتون بیرون نیایین. هرموقع اَدمین بحث رو توی بایگانی گذاشت بنده خبرتون میکنم.
  4
  39
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
  ۵۴
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  مشکل اینه که به لجن کشیدن رو خیلی از دوستان تفریح و قدرت میبینند. این طبقه اگر کسی به مادر خواهر و یا زنشون کلامی بگویند حسادت اوج میگیره و طرف رو تا مرز قتل میبرند اما غیراز این باشه براشون تفریح محسوب میشه. این آدم حالا کار با قانون داره قربانی فرهنگ مردسالاری و زن آزاری شده. ما چند نسل اگر بخواهیم خودمون را عوض کنیم .وقت لازم داریم.
  1
  20
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۸
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  تمام ما در گذشته ی خودمان خاطرات جنسی و سکسی متعدد داشته ایم و در این مبادلات همیشه دو طرف راضی نیستند و حتما یک طرف میتواند مغبون واقع شود. از ان جهت که همه چیز ما تقلید از غرب است این ماجرا را هنرپیشگان درجه چندم امریکائی شروع کردند و اصلا قصد خیر نداشتند بلکه هدف ان ها مطرح شدن به قصد شهرت بیشتر و یا اخاذی از یک مرد ثروتمند بود. اتفاقا این حرکت در اروپا و مخصوصا فرانسه بصورت صحیح متجلی شد که اگر سکسی بصورت شتم و ریپ نبوده پس توافق طرفین را در برداشته و جنجال ها بی مورد است و به آن بها ندادند. این تقلید کورکورانه بدجوری کار دست ادم میدهد و علیرغم "مرگ بر امریکا" این امریکاپرستی در ایران بیداد میکند. محسن نامجو هم یک مرد است و مطابق یک مرد طبیعی، مثل من و شما، بارها با زن هائی سکس داشته است. با این نوع نگرش هالیوودی ما ذره ای به برابری زن و مرد نمی رسیم. در امریکا هم این هیاهو خوابید و ما حالا مسلمان تر از محمد و کمونیست تر از مردم روسیه و اخلاقی تر از اخلاق قلابی و تبلیغاتی هالیوودی ها شده ایم
  3
  6
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.