کلیپ «سیلی خوردن آخوند» حاشیه‌برانگیز شد + ویدیو

تصویری از ویدئو کلیپ سیلی زدن یک جوان معترض به فردی که لباس روحانی به تن داردانتشار یک کلیپ که در آن یک جوان در جریان گفت‌وگو با فردی که لباس روحانی به سر دارد، به او سیلی می‌زند، حاشیه ساز شد.
خبرگزاری فارس روز گذشته در گزارشی با انتشار تصویری از این کلیپ نوشت که این اتفاق در کیاشهر در استان مازندران رخ داده و یک «جوان ۲۴ ساله» در این ارتباط بازداشت شده است.

این خبرگزاری امروز اما در گزارشی نوشته است که ماجرای بازداشت «جوان ۲۴ ساله» در کیاشهر ارتباطی به این کلیپ نداشته و آن جوان عمامه امام جمعه آستانه‌اشرفیه را از سرش برداشته بود و «متواری شده بود» و پس از مدتی بازداشت شد.

به گزارش فارس کلیپی که در شبکه‌های اجتماعی با عنوان «سیلی خوردن آخوند» منتشر شده، مربوط به «مربوط به استان دیگری بوده» است.

در همین حال، گزارش‌هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که بر مبنای آن، این کلیپ ساختگی بوده و توسط یک پدر و پسر تولید شده است.

در این کلیپ که بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است، پسر جوان به فردی که لباس روحانی به تن دارد، درباره وضعیت اجتماعی و اشتغال جوانان اعتراض می‌کند و پس از آن که فرد روحانی از او می‌خواهد که به گوش او یکی سیلی بزند، ظاهرا یک سیلی محکم به گوش این روحانی می‌زند.

خبرگزاری فارس در گزارش تازه خود درباره ماجرا، اشاره‌ای به ساختگی بودن این کلیپ نکرده و جوان معترض را «هتاک» معرفی کرده و اعتراض‌های او را «الفاظ رکیک» خوانده است.
+272
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این کلیپ شاید کم ارزش جلوه کنه ، اما برعکس حاوی پیام بزرگی است ، و اون نفرت از طبقه روحانیت حتی در قشر غیر روشنفکر جامعه ، بزودی حتی در قم طلبه جرات بیرون رفتن از خانه را نخواهد داشت
  21
  375
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
  ۶۴
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  نوش جان دست این جوان که دستمزد ملاهای مفتخور را کف دستشان گذاشت درد نکنداین کلیپها پر تکرار باد . 
  20
  178
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
  ۳۳
  dannni - سوئد، سوئد

  به نظر ام حرکت این آقا پسر یک حرکت چندش آور بود این کلیپ حال واقعی باشه یا الکی اما حرکت اعتراضی نباید به سمت ناجوان مردی سوق شود تمدن ما بیشتر از اینها است حال حکومت اگر وحشی باشند مردم باید فرهنگ تمدن خود را حفظ کنن این افتخار نیست تو گوش یک پیر مرد زد
  179
  47
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی

  قشنگ مشخصه که ویدیو ساختگیه و الا از این ملت بی عرضه فقط در فیلم از این کارا ساخته است
  28
  112
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  شاید بزودی توانیم یک یک این اخوندهای انگل را ....
  17
  120
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  دستش طلا. نعشگی از سر هج اغا پرید. هر چی زده بود به فنا رفت
  10
  114
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  یک ویدیو ساختگی مصنوعی که بچه چهارساله هم می فهمد برای مظلوم نشان دادن آخوندهای بیشرف است و اثبات ظالم بودن مردم بیچاره ایران!
  27
  77
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸
  ۵۱
  shirzan - برلین، آلمان

  دستت درد نکنه اما کاش چهره این جوون رو شطرنجی میکردن که شناخته نشه
  9
  83
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶
  ۳۱
  party - لندن، انگلستان

  به نظر فیک میرسه
  18
  54
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  درود، . از دوست مسنی پرسیدم:. به نظر تو این وضعیت نابهنجار ایران از کجا شروع شد؟. گفت: برای چه میخوای بدونی؟. گفتم: تا برای اصلاح آن تلاش کنیم و یا لااقل جلوی تکرار چنین آغازی را بگیریم. گفت: از این جا شروع شد که؛ خودمون کسی را انتخاب کردیم و دنبال او انقلاب کردیم که در قرن بیستم:. هرگز به پارک نرفته بود .. تاتر و سینما و استخر و تفریح نرفته بود .. بانک نرفته بود .. رستوران نرفته بود .. ورزش نکرده بود .. به اداره و بیمه و شهرداری و دارائی مراجعه نکرده بود .. مالیات نداده بود .. عوارض نداده بود .. دبستان نرفته بود . حتی کلمات فارسی رو با لهجه غیر ایرانی بزور از روی برگه میخواند .. در هیچ کنکوری شرکت نکرده بود .. نه هنری داشت و نه حرفه ای بلد بود .. هرگز کشاورزی نکرده و اقتصاد را هم مال خر میدونست .. هرگز برای کسب روزی کار نکرده بود .. از دست کسی دستمزد نگرفته بود .. قبض آب و برق ندیده و پرداخت نکرده بود .. اصلاً نمی دانست که تولید برق هزینه دارد .. آبرسانی هزینه دارد. دوچرخه سواری بلد نبود. گواهینامه رانندگی نداشت ..
  12
  92
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  برای اولین بار سوار هواپیما شد و به پاریس رفت .. و برای اخرین بار سوار هواپیما شد و به ایران آمد .. برای حفظ مملکت خدمت مقدس سربازی نرفته بود و پس از سالها دوری برای ورود به آن هیچ حسی نداشت!. با تمام اینها به تشکیل جامعه ای فکر میکرد که آرمانشهرش همان ۱۴۰۰ سال پیش هم یک جامعه وحشی، عقب افتاده، بربر، خون آشام، زن ستیز و غیر متمدن بود!. حالا این آقا پسر دلیر هر کسی بوده خوب کرده زده، فقط یک سیلی زده، این جماعت مفت خور چهل و اندی سال بلاهایی به سر مردم مملکت ما و خود مملکت ما آورده اند که حقشون هر لحظه سیلی خوردن هست. نگران نباشید انروز هم میرسد که آخوند دنبال سوراخ موش بگرده، روزی خواهد رسید که اسم کثیف آخوند روی کاغذ هم نوشته نشود و از صفحه عالم این اسم کثیف پاک شود. پاینده ایران،. زنده باد ایران و ایرانی
  14
  84
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
  ۴۹
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  منم دوست دارم همینجوری یکی بزنم تو گوش ممدحسن سبکبال جوریکه کلاه گیسش از سرش بیفته هاهاهاها
  61
  17
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
  ۴۹
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. آخه آمیرزقشمشم این چه پیامی داره ؟بزنی تو گوش یکی که سنش ازت بیشتره پیام داره یقنعلی میرزا؟فکر کردی لولهنگت خیلی آب برمیداره؟اون هندونه ها را زیر بغلت گذاشتن که ببینن چقدر باد میکنی بادکنک هاهاها یه سوزن دوزن بزنم بادوبودت میخوابه یاردانقلی خان هاهاها
  66
  21
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::dannni - سوئد، سوئد::]. با شما موافقم، ترویج خشونت، به همان خشونت ختم می شود، باید مدنیت و قانون مداری، مبارزه برای قانون، انتخابات آزاد، و احزاب مردم، احترام به همدیگر را ترویج داد، متاسفانه برخی در اینجا چنان از اعدام، کشتن و انتقام حرف می زنند که انگار کشور مال ارث پدران وحشی شان است، کشور صاحب دارد و رای مردم، قانون و دادگاه عادل باید حاکم باشد، نه یک مشت جانی که از پیش حکم اعدام دیگران را صادر کرده اند.
  41
  22
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
  ۴۶
  صدای خسته - بروج، بلژیک
  لااقل دو نفر انتخاب میکردن که بتونن یکم طبیعی نقش بازی کنن.😀😀 ملاهه میگه مگه تو کار نداری؟ اون بچه بسیجیه میگه نه.مولاهه میگه پس بزن تو گوشم😆😆
  14
  20
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. مارادونا جان خود دو پیچی
  2
  12
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس
  دوستان اگر ویدیو را با صدای بلند گوش کنید می بینید که آخوند به بسیجی میگه بزن در گوشم! 😂
  3
  5
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. جناب دربان، مگر در دنیای مجازی همچون آرزو هایی بکنی، وگرنه در دنیای واقعی جایگاه تو همان دربان بودن است که در را برای من و سایر ایرانیان شریف باز و بسته میکنی. اگر چه یک دربان زحمتکش هم جایگاهی بسیار بالاتر از تو کاسه لیس آخوند دارد.
  3
  16
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۹
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. تو النگوهات میشکنه اخه.اینجوری نکش! اونی که کشتی منم بیا بالا ببم جان
  4
  16
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۱
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  کیاشهر تو گیلانه نه مازندران
  0
  6
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اون دیکتاتور صرب میلیوشویچ رو گرفتن ، اعدام نکردن ، بلکه دادن به کمیته حقیقت یاب. اینها رو نمی خونن مغزشون عوض نمیشه هر جا برن ایران امریکا اروپانثل یه جعبه سیمانن که روش رو رنگ زدن اما داخل سفت شده
  5
  5
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۹
  ۳۲
  رامین ١٨٤٥ - تهران ، ایران
  حالا یه کلیپ ساختن همه رو دستگیر کردن جنایت نکرده یه چک زده به باباش اونم که راضی اتفاقا کلیپ بسیار زیبا و پر معنی بود
  7
  11
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  حامی پیام بود، به امید روزی که مانند ترکیه فقط و فقط در مساجد لباس کثیفشان را بپوشند،البته اگر مسجدی باقی بماند!
  2
  12
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  مشخصه کار عوامل بسیجی و سپاه هستش. الان انقدر اوضاع اینا خراب شده که برای اینکه حداقل طرفدارای خودشون رو نگه دارند و غیرتی کنند و یا بترسونند که اگر رژیم نباشه اینطوری خواهد شد و. هر کاری میکنند. آخرشم یک هفته تبلیغات از اینکه احساسات عمومی جریحه دار شده و از این اراجیف و یهو میان یکی رو تو تلویزیون نشون میدن که گرفتیمش و عذرخواهی میکنه و سرهم بندی میشه ولی هدفشون که غیرتی کردن یک عده از طرفدارای رژیم و از طرف دیگه ترساندن طرفدارایی که به شک افتادن هستش رو سعی میکنند بهش برسند البته با تبلیغات رسانه های زنجیره ای سپاه و صداوسیما
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.