عذر خواهی محسن نامجو در مورد اتهامات «تجاوز»

"بنده محسن نامجو بابت هرگونه رفتار یا گفتاری که در سال های گذشته نسبت به شما آزارنده بوده ، عذرخواهی میکنم. رفتار نابهنجار من ناشی از عدم آموزش صحیح بوده است. من برای هر اقدا امی جهت دلجویی اماده ام".
در این ویدئوی هفت دقیقه ای که ساعاتی پیش توسط صفحه ی رسمی این خواننده و آهنگساز منتشر شد، محسن نامجو بابت رفتارهای خود در گذشته عذرخواهی کرد پیشتر زمانی که نام محسن نامجو در جنبش من هم (#metoo ) آمده بود ، با ویدئویی به تکذیب این ادعاها پرداخت. حالا طی بحث تازه ای که در شبکه ی اجتماعی کلاب هاوس پیرامون این موضوع مطرح شد این خواننده با انتشار این ویدئو به نوعی نسبت به رفتارهای خود در گذشته از آسیب دیدگان عذرخواهی کرد.
+66
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  حسنلو - باکو، آذربایجان

  کثافت گلوبالیست حتی ادم بی ازاری مثل محسن نامجو رو هم راحت نمیزاره...
  112
  25
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  بالاخره شجاعت و اتحاد خانمهای آسیب دیده جواب داد. که باعث شد تا آقای نامجو گرچه با تاخیر این شهامت رو در خودش پیدا بکنه تا از شاکییان جنسی خودش فعلا پوزش بخاد. (البته میگه: که رفتار من از شیطان صفتی یا موضع قدرت نبوده 😜) این کار نامجو قابل تحسینه. قطعاً آقای نامجو اولین آدم در این راستا نبوده. ولی امیدوارم آخرین نفر باشه. چه بهتر میشد که نامجوهای دیگه هم همین روش رو در پیش بگیرن و از آسیب دیدگان پوزش و دلجویی بخاهن.
  36
  63
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  عشق شهرت و دیده شدن و "خوب نمایی".
  36
  13
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  یکی از احمقیها و ندانم کاریهای محسن ان ترانه بود که بر ضد رضا شاه کبیر خوانده بود . شاید باور نکنید خیلیها مثل من از همان زمان که نامجو ان ترانه کثیف را خواند دیگر نخواستیم نه به اهنگهایش گوش دهیم و نه شکل و قیافه اش را در شبکه های سایبری و تلویزونی ببینیم .مردم ایران در حال حاضر با جماعتی مستبد و خودخواه و متکبر و خون اشام با نام اخوند و مزدورانشان روبرو هستند که اب پاکی رو دست هر دیکتاتور و جنایتکاری مثل هیتلر ریختن . محسن نامجو هرچه میداند و میخواند را برضد حاکمان جنایتکاری بخواند که 42 سال است کشورمان را به غارت میبرن مردمان را میکشن خودمان را فراری داده اند و هزاران انسان را در بند و زنجیر کشیدن حیا و ابروی مردم را با فسادها و فحشاها و معتادنی که در داخل کشور گسترش دادن را برده اند. شاعران و خواننده های همچون محسن نامجو میبایست هرچه می نویسند و میخوانن را بر ضد اخوندهای بخوانن که دست روی کشور ایران گذاشتن و ایران را به فنا میبرند.
  40
  58
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  من جزییات زندگی نامجو را نمیدانم. اما اصولا طبق قانون غریزه جنسی انسانها به مانند سایر پستانداران همواره سعی در جلب توجه جنس مخالف و در مواقعی جنس مطلوب خود را دارد . از آرایش صورت ومو ؛ تنظم ریش و سبیل تا نمایش بدن جذاب ؛ حتی اون کسی هم که بدون آرایش و با لباس ساده ظاهر میشه غریزه ا ش در پی سیگنال دادن به کسی است که زیبایی را در همین میداند . رفیقی دارم که شدیدا شیفته جذابیت ساده ریاضی دان فقید مریم آقا خانی است ؛یرخلاف کسانی که کیم کارداشیان و شکیلا را جذاب میبینند. اما مشکل جنبش می تو در اینجاست که در بسیاری موارد نان را به نرخ روز میخورند . اگه نامجو جذابیت سیمای الن دلون را داشت تا ۶ کیلومتر براش صف بود . و بحث به این جاها نمیکشید
  30
  22
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. رفیق: نمیدونم دیشب در کلاب هاوس حرفای تعدادی از خانمها و بقیه رو گوش کردی یا خیر؟ واقعا فضای غمگینی بود. من از حرفاتون اینطوری متوجه شدم. اَگه آقای نامجو جذابیتی خاص داشت خیلی براش صف می کشیدن. یعنی آقای نامجو چوب شکل و شمایل خودش رو میخوره. جالبه که گذرا رد شدی و راجع به خشونت و آزار جنسی توسط آقای نامجو چیزی نگفتی؟ شما از نظر بنده انسان فرهیخته ای هستی.معقول است که خشونت و آزار جنسی روباید محکوم بکنیم. به هرحال کار آقای نامجو قابل تحسینه.
  20
  29
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. گرامی مرسی از کامنت ، همانطور که اشاره کردم من کوچکترین شناختی از نامجو‌ندارم‌، و‌با توجه به اینکه شاکیان زیاد هستند احتمال زیاد او هم‌چیزی در حد اغاداشلو است چرا که من از یک منبع مورد اعتماد حکایت های نامطلوب از او در رابطه با دختران جوان شنیده ام که مایه شرم خصوصا به عنوان هنرمند است ، حرف من در ابن است که در عصر کنونی تشبخص خط قرمز با سبز در روابط انسانی سخت شده . و این روند همیشه مثبت نخواهد بود ، اگه دقت کنید معاشرت ها کمتر شده ، همسایه به همسایه سلام نمیکنه ، کسی نمیخواهد با کودکان بازی کنه ، چرا که شک و بی اعتمادی ، هراس از اتهام ، جامعه را فرا گرفته ، اینکه دوستیابی از طریق فضای مجازی متداول شده خود داستان دیگری است ،
  17
  9
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۷
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  اگر ویدیو قبل و فایل صوتی گذشته ایشان را بشنوید که با تحقیر نسبت به قربانیان خودش و زنها و با خودخواهی کامل یک نفس خودش را برابر با شصت نفر میداند چرندیات امروزش را نه تنها تأیید و تحسین نمی کنید بلکه از رفتار دورو و ریاکارانه اش بیشتر متنفر می شوید .یک آدم خود شیفته و بیشعور بیشتر نیست و هنرش هم بدرد لای جرز میخورد و بس .
  3
  26
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  یک نفر چپول مریض و عقب افتاده و شاعری چرندسرا بنام دکتر رضا براهنی بسیار پان ترکیسم و تجزیه طلب که هنوز یک شعر مطرح نسروده ولی از تمام شاعران حتی حافظ و سهراب و فروغ ایراد میگرفت (چون مزخرفات خودش را معیار شاعری می پنداشت و دیگر کسی هم او را نمی شناسد) در زمانیکه نامجو از ایران تقریبا مجبور به فرار شد (بعلت خواندن قران با آهنگ جدید) گرفتار این شاعر عقده ای و روانی با تعصبات شدید ترکی قرار گرفت و بعد از خواندن چند ترانه از او شعر مزخرف رضاشاه را هم خواند که من مطمئنم نامجو حتی دوست ندارد در این مورد معذرت بخواهد تا شاید موضوع بدون هیاهو بتدریج فراموش شود. اما در مورد پوزش خواهی محسن نامجو من کتف او را بعنوان یک ادم با شهامت می بوسم. هرچند گناهی بزرگ نکرده و تهمت فقط تجاوز کلامی هست ولی همین مختصر هم باعث قدردانی هست که تا این حد برای مادران و بانوان اهمیت و احترام قائل است که این اتهام اینچنین روح او را آزرده کرده است. در ویدئوئی رفتار محترمانه ی محسن نامجو را با مادر محترمش دیدم و چنین شخصی حتما نسبت به تمام مادران و بانوان خاضع است. کاش دولتمردان ما معذرت خواهی را می اموختند
  0
  11
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۵
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  1_ دوستان چه شده پیداتون نیست؟ لابد بخاطر این سکوت کردین که موضوع راجع به جنتی و احمدی نژاد نیستش؟ آیا فکرش رو کردیم که ما مردا یا خانمها با سکوت خودمون کار یک آزارگر جنسی رو تایید میکنیم؟ خانمهای کد بانو که فقط حرفتون محور لچک میچرخه کجایین؟ بله معلوم میشه که برای ویراژ دادن و ژست عقلانی و هوشمندی و روشنفکری هیچ هزینه ای لازم نیست. ببنید که خودشیفتگی آقای نامجو تا کجا رفته, که میگه ۱ ساعت نفس کشیدن من برابر هست با ۶ماه زندگی این خانمها!. خُب معلومه وقتی که ما از هنرمند بت میسازیم نتیجه اش همین میشه. مگه ایشون توی بی بی سی همه آزارهای جنسی رو تکذیب نکرد؟ چی شد با یک معذرت خاهی نیمه جون اعتراف کرد؟(کارش قابل تحسینه).
  7
  12
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  ۲- باید قبول کنیم که ما با سکوتمون مردسالاری و تحقیر زنان رو تایید میکنیم. باید قبول کنیم که توی وجود تک تک ما سوره دین نقش بسته. پس بهتره کمی شرم بکنیم دیگه نه از اسلام ایراد بگیریم و نه آخوند. چون ما در حُکم یک نیمچه آخوندیم! نکنه میترسین منفی بگیرین؟ جالبه وقتی توی جاده اتوبان می افتیم همه در لباس دکتر تیوریسین شاعر نویسنده و تحلیلگر گاز میدیم. حتی توی نرخ ارز هم کامنت میگذاریم. ولی در این موضوع مهم چه در دفاع یا نقد از نامجو سوراخ موش اجاره میکنیم. پس لطفاً از سوراخاتون بیرون نیایین. هرموقع اَدمین بحث رو توی بایگانی گذاشت بنده خبرتون میکنم.
  7
  13
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  شاید لازم باشد عرض کنم که من به مدت 10 روز در پلایا دل کارمن در مکزیک مسافر بودم و عمدا کامپیوتر خودم را همراه نبردم تا از همه چیز دور بودم و مشغول نوشتن کتابی در مورد "جهان موازی و انسان شاد" باشم حتما هم معتقدم که من نمیتوانم و نمی خواهم نخود هر آش باشم. ضمن اینکه اصلا نمیدانم حجم اتهامات ایشان چیست. ناگفته نباشد سکس موضوع اولی نیست تا مغز من را اشغال کند. این روزها بیش از اتهامات آقای نامجو درگیر تنظیم و انتشار چند کتاب هستم
  0
  5
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.