درآمدهای نجومی برای شغل من درآوردی به نام ناظر ذبح شرعی

+65
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  آره مفت خور تر از آخوند.وجود دارد. توی همین سایت پر است. ۵ نفر هستند. می‌‌گویند ما بسیج سایبری هستیم. برادر پوتین برنامه داده. هر کدام از این ۵ نفر ۵۰۰۰ اسم جعلی‌ دارد. یک روز باور عمیق دارند. روز دیگر به خود درجه می‌‌دهند و می‌‌شوند سروان. روز دگر هوس مسافرت می‌‌کنند. کافی‌ است. به شیوه نوشتن توجه کرد. درک. ..... عوض شده.همه هم روزی ۱۰ بار، پنهانی‌، به جان ....زیدی در پاریس دعا می‌‌کنند.اگر نبود .چه می‌‌کردند این بردران.؟ از گرسنگی سماق مک می‌‌زدند. یک جمله. ۵ یورو. در راه ریش مقدس آقا. بعد به ما مزدور و وطن فروش می‌‌گویند.انسان قد کوتاه می‌‌دند. قدش کوتاه است. انسان بسیار چاق می‌‌داند. چاق است. و رنج. و احمق‌ها ؟ مثل همیشه. از هیچ چیز خبر ندارند.
  5
  49
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  تا آخرین سنت دلاری که میگیری سرطان بشه به جان کثیفت
  3
  24
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران
  اصل موضوع دزدی و مفتخوری است و در دین این اخوندها با یک حدیث و روایت راه مفتخوری را هموار می کنند.
  3
  19
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این نام را گوگل کنید: جمال مظاهری خامنه . او حدود سی سال پیش یکی از کودن ترین دانشجویان دهه شصت دانشکده دامپزشکی دانشگاه اورمیه بود و همه استادان از جمله مرحوم پروفسور غفار اردلانی که متخصص آناتومی از رویال کالج لندن بود، تعجب می کردند آدمی به خرفتی جمال مظاهری توانسته بود وارد دانشگاه شود، باری سالها گذشت و این مردک بعنوان دامپزشک اعزامی همراه همین ناظران ذبح شرعی به کشور برزیل رفت، و مطالبی در رابطه با «رابطه ذبح اسلامی و و تاثیرات شرایط ذبح حلال در بهداشت و امنیت غذایی»!!! نوشته بود. اینست عمق فاجعه ای که بر این مملکت خراب شده می گذرد.
  0
  8
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  اون روز که روی پل سراط ازتون سؤال شد، چرا گوشت غیرحلال خوردید، دیگه نمی‌تونید بهانه بیارید که نمیدونستیم! چون ما حلالش رو برای شما با پشتوانه این روحانیون که صبح تا شب با رنج و تحمل، نظارت بر عملکرد کشتارگاه ها دارند، فراهم کردیم. و همینطور کامنت‌های غیر عرفی و ضد دین که نشان از افکار شیطانی شماها دارد. ما برای شما در این مورد هم امر به معروف و نهی از منکر و ارشادتون کردیم.
  6
  0
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  حالا اینکه خوبه، تیم رویت حلال ماه رو بگو که در بودجه سالانه کشور سهم داره و کارشون هم اینه که دوربین بدن دست چند صد تا اخوند که چند روز در سال برن عشق و حال وبعدش کل سال رو مفت بخورن و به ریش ملت بدبخت بخندن.
  0
  5
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.