یک سال پیش در چنین روزی از آخرین تکنولوژی دنیا در ایران رونمایی شد؛ مستعان ۱۱۰

۲۷ فروردین سالگرد رونمایی از مهم‌ترین دستاورد سپاه: رو رونمایی از در قابلمه و نام گذاری آن به عنوان اختراع دستگاه کرونایاب «مستعان» است.
همین جوری هم کلاهبرداری می‌کنند و هم پول مردم ایران را به هدر می‌دهند، و هیچ کسی هم نیست اعتراضی کند.
 کاریکاتور «مستعان ۱۱۰ یک ساله شد »- کاری از مانا نیستانی
+65
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  . اگه انقلابی نشده بود الان وکسن رو زده بودیم رو مبل لم داده بودیم، بدون دغدغه دلار یا گوشت، داشتیم فحش میدادیم به شاه که نذاشت سید اولاد پیامبر ما رو به مقام انسانیت برسونه.!!
  5
  141
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۷
  ۳۸
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک

  [::تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک::]. دوست عزیز، حرفت بد جوری میسوزونه دل آدم رو، نه به خاطر اینکه بگم اگه شاه بود ایران گل و بلبل بود همش، ولی اینا بد جوری مملکت رو به فنا دادن.
  6
  62
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۹
  ۴۹
  ordak - بن، آلمان
  این دستگاه ویروس یاب کرونا حضرت عباسی مستعان است. یعنی میتونه در فاصله ۵ متر کرونا را نشان دهد کافی است یک ویروس را یکی در فاصله ۵ متری نگه دارد، این انتن را باید بوسیله یک سیم زیر زبان ویروس ۵ ثانیه نگه دارد، اگر ویروس کورنا بود با سر قابلمه ویروس را میپوشانید تا دیگران را الوده نکنه اگر کرونا هم نباشه وروس میتونه به راه خودش ادامه بده.کارش حضرت عباسی است است، یعنی به امید حضرت عباس باید بود اگر میخواهی به دستگاه اعتماد کنی!. این دستگاه، گنج یاب، سوخت قاچاق یاب، مین یاب ، دزد یاب و جاسوس یاب هم هست کافی است ، جاسوس دوقطبی یعنی شرقی یا عربی را در خشا ب ان جاکرد( حالا چطور جاسوس به اون بزرگی میره داخل خشاب این دستگاه ، برادران بازجوی اطلآعات در این کار تحر دارند این هم منحصر به فرد، هیچکجای جهان دیچ بازجویی قادر به ان نیست)بعد میگه جاسوس غربی است یا شرقی.در مورد دزدیابی هم در مجلس اونو امتحان کردیم و کابینه دولت، حتی یک بار اشتباه نکرد.در ضمن امامزاده یابی هم از خصلتهای دیگر ان است.
  2
  13
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  [::ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک::]. هموطن گرامی: روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست , و اندر طلب طعمه پر و بال بیاراست....چون نیک نگه کرد و پر خویش بر او دید , گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست.
  1
  14
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک::]. در این سایت همه ما کم و بیش زیاد یا کم می‌‌نوسیم. حرف مفت هم زیاد. از بردران ارشادی. خود ما هم بعضی‌ وقتها بی‌ دلایل زیاد. ولی‌ این جمله که شما نوشتید. بدون اغراق جمله سال گذشته. سال امروز و سال آینده خواهد بود. طنز سیاه.که گویند همین است. تف در دهان خشگ زده. نمی‌‌دانیم بخندیم. یا شیون.
  0
  3
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.