حرفهای عجیب شهردار آبادان در دفاع از خود پس از دریافت واکسن

شیرازی، شهردار آبادان، مدعی‌است: «کارگران پاکبان آبادانی خودشان خواسته‌اند که او و امام‌جمعه آبادان، واکسن کرونا بزنند»- بازهم تقصیر مردم است.
رئیس دانشکده علوم‌پزشکی آبادان امروز خبر داد در آبادان، نمایندگان مردم در شورای‌شهر و مدیران شهرداری خودشان را کارگر پاکبان جا زدند تا واکسن کرونا بزنند.
+11
رأی دهید
-126

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  رامین ١٨٤٥ - تهران ، ایران

  واسه زدن واکسن مراسم تشریفات میخواد؟؟؟
  5
  62
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۵
  ۳۳
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  اینا زیر همه چیز میمونن غیر از حرف!!!!
  4
  56
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  مرکل دیروز واکسن زد. تازه فایزر هم نبود. آنقدر منتظر شد.تا نوبتش شد.بعد این‌ها به خود ،یاران سالار شهیدان می‌‌گویند. به مرکل زن و کافر.همه چیز مال خودشان است.ولی‌ ملت را به اخرت حواله. فکر می‌‌کنی‌ .۱۵۰۰ سال پیش جور دیگر بود؟آان زمان همینجوری بود. همه زنها مال خودشان. یزید .زید، سردار جنگش را فرستاد مصر. به امید .اینکه شهید شود.و زن زیبا او را غصب کند. خبر آمد. شهید شد. سالار بدو بدو دوید. زن را غصب کرد. هر چه یزید گفت. پسر عمو .از خر شیطون پاهین بیا. پس بده.گوش نداد. چوب آن را ما امروز می‌‌خوریم.تازه این نوه بود.خودش توی یه سوره نوشت. ازدواج پدر با زن پسر و پسر خوانده در زمان حیات حرام است. تصادفی صورت زیبا همسر پسر را دید.تند یک سوره دیگر نوشت و گفت. نه جبراهیل اشتباه کرد. فراموش کرد بگوید. شامل رسول نمی‌‌شود.برا رسول اشکال ندارد. بعضی‌ وقت فکر می‌‌کنم. جبراهیل فقط و فقط نماینده چیز یک نفر در روی زمین بود.
  8
  55
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۱
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  سو استفاده مسئولین و ضایع کردن حق زیردستان چیز جدید و عجیبی در جمهوری اسلامی نیست، ولی سؤالی که برای من پیش آمده این است که مگر واکسیناسیون کادر درمانی تمام شده که حالا نوبت به شهرداری و پارکبان رسیده که حالا آقایان مسئول شهرداری نوبت ایشان را غصب کرده اند!؟!
  2
  9
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵
  ۴۵
  گفتگو - منچستر، انگلستان
  مسئولین مملکت امام زمانی فقط یا به امام زمان پاسخگوئن یا نائب برحقش حضرت عاغا!.
  2
  10
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  این بیشرفها فقط به زیر ایران که نفت خوابیده علاقه دارن، وگرنه کسانی که روش راه میرن اگر هرچی بیشتر از بین برن به نفعشون هست. فقط تو دهن هرکی که با طرفداری از اینها دم از وطن پرستی میزنه
  2
  8
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان
  چرا شما و امام جمعه نمی توانید با دعا و اسلامتان این ویروس را از خودتان دور کنید؟ مردم را با این چرت و پرت سالیان سال بدبخت کردید
  1
  3
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.