خامنه ای: در رژیم گذشته قدرت یکجا متمرکز شده بود

+10
رأی دهید
-147

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Gire3Pich - هامبورگ، آلمان

  دقیقا تو هم الگو برداری کردی و حکومت خودت پیاده کردی
  5
  81
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ای تو قدرتت.
  5
  78
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  احسنت حضرت آقا. حفظک الله
  97
  4
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  ولی امر مسلمین جهان هر چه گویند حجت است. امروز قدرت در سراسر زمین بطور منظم، تنظیم و ما شیعیان مشغول به آماده‌سازی شرایط برای ظهور قائم آل محمد عجل الله تعالی فرجه هستیم. آنهایی که با ما هستند به سعادت ابدی و اونهایی که نیستند به عذاب ابدی خواهند رسید.
  104
  8
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
  ۴۶
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] لعنت تو روح خامنه ایی و لعنت بر تو مزدور . چرا همتون عاشق بلاد کفر هستید.خبر مرگت بیا ایران زندگی کن.بسیجی ....لعنت تو روح خمینی ایران را نابودکرد.
  3
  73
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اگر من ضمن اینکه کافر هستم به شما پیشنهاد ازدواج بدم و شما هم بپذیری، آیا به سعادت ابدی دست خواهم یافت یا به عذاب ابدی؟!
  2
  53
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  ......هر چی زشتره بازیش بیشتره زیرا با چشم بسته نشسته خودرا در عرش کبریا احساس میکنه .
  1
  22
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳
  ۴۰
  Afgbidin - کرک، ایرلند

  [::شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران::]. بابا این فاطی افغانی است، چسبیده به چیز میز های آخوند های ایران، اینجا آبروی ما افغان ها را هم برده، از بستی که برش فاش میدهند، والی حقش است،.
  1
  23
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
  ۴۰
  Afgbidin - کرک، ایرلند

  این مردک خجالت نمیشه؟ مگر الان قدرت یکجا دست خودش نیست؟ پارلمان یا رئیس جمهور امروز چه قدرتی دارند که زمان شاه نداشتند؟
  1
  22
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. خیلی پررویی تو معلومه شاگردی سعید طوسی بود این قدر پررویی
  1
  27
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. جناب سبکبال من قبلاً استعلام کردم خانم فاطمه ز از ک معروفه به فاطی کپک ساقی محبت اعلام کرده اند که حاضر نیستند میله اتوبوس را با هیچ مردی در دنیا عوض کنند ، فلذا شما همچنان سعادتمند و پسر بمانید و فکر ازدواج با این غنچه میله دوست را از سر برمانید .
  1
  27
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. احسنتم یا تیر کمان کشی با یک کامنت دو هدف را زدی تو والا هم رهبر را کردی خوشحالکنا هم ما را قلقلکنا و از شدت خنده به حال و روز مسخره پاچه خوار خودت و رهبرت دچار دلدرد و اسهال نمودننا.
  1
  27
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۷
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  حرفها و وعده های گذشته و حال خامنه ای چولاق دروغگوی جنایتکار همانند حرفها و وعده های خمینی دجال است . اصلا" نباید از اخوند جماعت انتظار این را داشت که راستگو باشند.
  1
  23
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
  ۵۱
  RidamToDahaneKhamenei - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. تو دهن خامنه ای . لعنت بر خامنه ای . ولی امر ...سلمین .
  1
  29
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. بجای جفنگ گفتن که بقیه .... کنن اول کامنت مردم رو بخون و بعد توهم بزن . اگه خیلی هم با اقا حال میکنی بیا ایران از نزدیک ..... دیگه چرا رفتی استرالیا و پناهنده شدی و مایه آبروریزی آقات ؟
  0
  15
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Afgbidin - کرک، ایرلند::]. حالا گیریم که طبق حدسیات تو بابام افغان بوده، مادرم شاید از دیار ایران بوده. پس جفنگ نگو. خوش دارم بدانی که ایران روزگاری از کلان خاک افغانستان بوده. ولی در غزوه با قشون انگلستان شوربختانه پارچه‌ای از خاکمان را از دست دادیم که امروز بنام ایران می‌شناسیم. آنها هم خواهران و برادران ما هستند.
  20
  0
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. ای چتل منتو خور اگر در میدان هوایی کپنهاگ تاکسی چرانی و چکر کردی و در غزوه با مسافران ایرانی بخاطر حرفهای چتلت در اینجا جانسوز در اگزوزت کردند یادت می گیری که دیگر تاریخ را جعل نکنی و یادت باشد که اگر در ایران به تو اجازه .... نمیدادیم پیسه ای نداشتی که به دانمارک بروی و لوله اتوبوس آنجا را با اشتیاق روزانه چرب کنی پس گاله ات را ببند و اسم ایران را فقط بعد از وضو به زبان بیاور وگرنه جانسوز را صبح میبینی .... آفرین کپک حالا برو قابلیتو ببلع.
  0
  11
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. حاجی توهمت خیلی سنگینه . افغانستان یه استان ایرانه دیگه . اونوقت تو میگی شوربختانه ایران رو از دست دادیم؟ برو تاریخ روسیه ، یونان ، ایتالیا و مصر موجوده در مورد ایران . بخون و چرت نگو . استان های ایران که در طول تاریخ از ایران جدا شده فقط افغانستان نیست . برای مثال تاجیکستان ، ازبکستان ، ارمنستان ، قفقازستان ، گرجستان و آذربایجان و غیره . همه هم که میبینی اسم استانی دارند نه کشوری . یعنی اخرشان استان هست . افقان(ستان) . شماها همگی استان های ایران هستید . نه کشوری مجزا ...... . اگه کشور دیگه بودین چرا زبونتون فارسی یا ترکی یا کردیه که سه زبان تشکیل دهنده ایرانن ؟ مخصوصا توعه فارس زبون میگی 30 تا استان مال افغانستان بوده ! نه یه استان به اسم افغانستان مال ایران ؟ برو تاریخ بخون و به ....احترام بذار چون اینجاست که ثابت میشه چه همسایگانی داریم . صد رحمت به .....وطنی
  2
  5
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۹
  ۷۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. آقا احسان گل دم شما گرم بخاطر کامنت خیلی عالی و آموزنده شما بخصوص اشاره به نام کشورهای افغانستان تاجیکستان ترکمنستان و غیره که جزوی از ایران بزرگ و استانی از آن محسوب میشدند افسوس که در دوران نحس ملا پرور قاجار این استانها را در عهد نامه های ننگینی از دست دادیم .
  2
  4
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
  ۴۰
  Afgbidin - کرک، ایرلند
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. برای چرت و پرت گویی های (فاطی) و برای ادعا های ناسنجیده شما متاسفم! اگر آن زمان کشوری به نام افغانستان نبود پس ایرانی هم نبود! امپراتوری های مختلف، آمدند و رفتند که یکی از آنها پارسیان بود، رومیان ۱۰۰۰ سال بر کل اروپا تا بخش های زیادی از آفریقا و آسیا حکومت کردند، سکندر مقدونی تمام ایران و افغانستان و بخشهای از هند را گرفت، سلجوقیان و تیموریان تمام این (ستان، ستان) های که شما میگی + ایران و تا نزدیکی اروپا و افریقا را گرفتند، پس ایتالیا، یونان، ترکمنیستان و غیره ادعا کنند که ایران و اون کشور های دیگر مال اون ها بوده چه جواب داری برای شان؟
  1
  1
  ‌سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.