خودشان می‌گویند این نظام سقوط می‌کند

+209
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  برای این حرفها چهل و دوسالی دیر شده ،مردم بقدری تنفر و کینه از این حکومت بیشرف تبهکار به دل گرفته اند که با هیچ جیزی جز حذف جمهوری اسلامی ایران و حذف کامل مسئولین فاسد و دزد و جنایتکار و آمدن حکومتی دمکرات و سکولار و مدرن و مردمی راضی نمی شوند .
  5
  152
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۷
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  نظام جمهوری اسلامی ایران امتدادش تا سپردن پرچم به دست حضرت ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف حفظ خواهد شد. در این بین تمامی دشمنانش سقوط خواهند کرد....
  195
  7
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵
  ۵۵
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. تا اون موقع فکر کنم دسته پرچم به امام زمونتون برسه.البته براش کفایت میکنه.
  4
  144
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران

  کمان 44 سیدنی استرالیا پول هارا دزدیدی و فنگ را بستی حالا مست از ثروت سرقت شده کُر کُری ..... میزنی شمائید که در دو روز 1500 نفر را میکشید شمائی که هواپیما با 176 نفر بیکناه را ساقط میکنید شمائی که سفره هار مردم را خالی میکنید شمائید که درزندان ها ستار و بهشتی و خیلی های دیگر را زیر شکنجه میکشید شمائید که سینما رکس آبادان را به آتش میکشید و 500 نفر را جزغاله میکنید .شمائید که نویسندگان و مترجمین را ترور میکنید چه در خارج چه در ایران جنایت کار شکنجه گر..
  4
  131
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. چشمات و باز کن, تو و امثال تو دارین در عالم هپروت زندگی می کنین. یه نگاهی به تاریخ جهان بنداز ببین چه به سر استالین, هیتلر, پولپوت, فرانکو, صدام و قذافی و بقیه اومد. اگر به اسلام خودتون هم مراجعه کنی, میگن یک مملکت با کفر دوام پیدا میکنه ولی با ظلم نه. الان هم سال 57 نیست, برای تک تک کسانی که به این حکومت ضد مردمی خدمت می کنند پرونده تشکیل شده وحتی دستگیری ها هم شروع شده. تنها کاری که تو وامثال تو می تونین بکنی اینه که تا دیر نشده به آغوش مردمتون برگردین. اگه قتل و غارت انجام نداده باشین ممکنه مورد عفو قرار بگیرید.
  2
  55
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا. دسته پرچم امام ته چاهی و بو گندوی شماها رو برای رهبر چلاق شما حفظ خواهیم کرد
  3
  70
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.