مرگ راننده تاکسی به خاطر سوار کردن مسافر

درگیری چند راننده تاکسی بر سر سوار کردن مسافر در جنوب تهران با مرگ یکی از آنها پایان یافت.

به‌ گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت ۶:۱۰ دقیقه عصر سه‌شنبه ۲۴ فروردین مأموران کلانتری ۲۰۸ ترمینال جنوب در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ‌ مشکوک مرد میانسالی خبر دادند. به‌ دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی آغاز شد.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد مرد ۶۲ ساله‌ای به‌ نام حجت که از راننده‌های بازنشسته خط مسافربری ترمینال جنوب بود اما همچنان مسافرکشی می‌کرد جان باخته است.

مأموران در محل حادثه به تحقیق از شاهدان پرداختند که مشخص شد روز حادثه حجت برای مسافر سوار کردن وارد خط می‌شود و قصد داشته که بدون نوبت مسافر سوار کند که با اعتراض راننده‌های دیگر رو به رو و با آنها درگیر می‌شود؛ در این میان مردی۳۷ ساله‌ با دست ضربه‌ای به قفسه سینه حجت زده و او ناگهان حالش وخیم می‌شود.

مرد میانسال بلافاصله از سوی اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود اما قبل از رسیدن به بیمارستان فوت می‌کند.

بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازداشت افرادی که در این درگیری حضور داشتند و همچنین تحقیق از شاهدان و بازبینی دوربین‌های مداربسته را صادر کرد. همچنین جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت اصلی مرگ مشخص شود.
+4
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  asal30 - بندرعباس، ایران

  الان اینقدر وضعیت اقتصادی خرابه که من خودم یبار رفتم سوار تاکسی زردها بشم منتظر بود همه صندلی ها پر بشه بعد راه بیوفته یک دفعه من و یک اقا وقتی دیدیم میخوان تا ده شب منتظر بمونند پیاده شدیم اینقدر عصبانی شدند که اومدن دعوا که چرا پیاده شدی یا وقتی سوار یک تاکسی میشدیم بقیه راننده ها با همدیگه بیشتر زبون میریخت پورسانت از صاحب مغازه دریافت میکرد اومد پالتویی که قرا بود بخرم رو گرفت با اون یکی فروشنده زن میگرفتن میکشیدن و میگفت من راضیش کردم بخره و اون میگفت من و عصبانی شدم گفتم عجب بدبختی گیر کردیم داشتن لباس رو پاره میکردند و اخرش هم با جیغ تمام شد. همه اینها بخاطر دولت آشغال دزدمونه که روز به روز تورم و گرونی بیشتر میشه و حقوق ها کمتر
  1
  35
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.