نادر دست‌نشان، فوتبالیست سرشناس ایرانی «در اثر کرونا» درگذشت

نادر دست‌نشاننادر دست‌نشان، فوتبالیست سرشناس ایرانی در ۶۲ سالگی 'در اثر کرونا' درگذشت.

به گزارش ایرنا، او در هفته‌های اخیر با پیشرفت بیماری‌اش در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری بود و از چند روز پیش در حالت کما به سر می‌برد.

نادر دست‌نشان هفتم آذر ۱۳۳۸ در قائم‌شهر در استان مازندران متولد شد.

او همه دوران بازی فوتبال خود را در تیم نساجی مازندران گذراند و "زننده بیشترین گل‌های متوالی در لیگ برتر فوتبال ایران بوده است."

آقای دست‌نشان به عنوان سرمربی موفق شده بود به همراه چهار تیم به لیگ برتر صعود کند.
 علت فوت مرحوم دست نشان از زبان پزشکش
خبر آنلاین : دکتر اولادی درباره علت درگذشت نادر دست نشان گفت: دست‌نشان دچار ایست قلبی شد. عملیات یک ساعته احیا موفقیت‌آمیز نبود.
علت فوت مرحوم دست نشان از زبان پزشکشپزشک مرحوم دست نشان اعلام کرد که او براثر ایست قلبی فوت کرده است.
 
دکتر اولادی درباره علت درگذشت نادر دست نشان گفت: دست‌نشان دچار ایست قلبی شد. عملیات یک ساعته احیا موفقیت‌آمیز نبود. حدود یک ساعت پیش شادروان نادر دست‌نشان دچار ایست قلبی شدند و از دنیا رفتند. ابتدا افت فشار و بعد کاهش ضربان که در نهایت به ایست قلبی وی منجر شد. بیمار به مدت دو هفته درگیر بیماری کرونا بود، بر اثر فشار بیماری یا ناتوانی بدن بیمار، بدن نتوانست تحمل کند و دچار ایست قلبی شد.
 
طبق قانون بعد از ایست قلبی، باید بر روی هر بیمار، ۴۵ دقیقه احیای پزشکی صورت می‌گیرد؛ اما پزشکان معالج ۱۵ دقیقه هم بیشتر بر روی احیای بیمار تلاش کردند که در نهایت منجر به نتیجه نشد. از این بابت متاسفم و به بازماندگان تسلیت عرض می‌کنم.
+63
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  درود،. چرا یه آخوند دو ریالی به درک واصل نمیشه! این بی همه چیزها خودشون رو واکسینه کرده اند و ملت رو گذاشته اند تا به مرگ تدریجی از دنیا بروند، اونهایی هم که نمیمیرند یا در هوا با موشک میزنند میکشند یا به هر نحو دیگری. هموطن، امسال، و اینبار سریعتر از هر موقع حتی قبل از خوردن نان شب، جلو صندوقهای رای گیری حاضر باش، با رای خود نشان بده که خواستار مداوم اینگونه بدرفتاریها، عدم توجه مسئولین به خود و خانواده و عزیزانتان هستید، چرا که هم از ماست که بر ماست و هم خود کرده را تدبیر نیست. برای یکبار، و آنهام یکبار، مروری کنید به گذشته، و حال خود. تصمیم با خود. ما ایرانی هستیم و باید ریشه و نسل آخوند و آخوند زاده و دین را بخشکانیم. دین عامل عقب افتادگی ملت ماست، آخوند و احادیث من درآوردی عامل عقب افتادگی ما است. بیائید با هم متحد شویم برای یکبار تا قدرت خود را بکار گیریم و این قوم نجس و منحوث را برای همیشه به زباله دان تاریخ بریزیم. پاینده ایران،. زنده باد ایرانی و ایران
  5
  52
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  تحقیقاتی شده که کرونا به قلب اسیب زده ، حتی به قلبهایی که قبلا سابقه بیماری نداشتن، اما مثلاجامعه اماری ۱۰۰ تایی. برای نتیجه گیری ۱۰۰ تا کمه باید خیلی بیشتر باشه مثلا ۱۰۰۰ تا بیمار یا بیشتر تحت تست برند تا ارتباط کرونا با قلب در بیاد
  1
  4
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.