واکنش تند مسیح علینژاد به فائزه هاشمی/ پدرت سردار سازندگی نبود، سردار ویرانی بود

+543
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  malek khorshid - روتردام، هلند

  بالاخره بچه اخونده دیگه. این تفاله ها هم مثل پدرشان دروغگو و پررو هستند. حالا که از بازی بخور بخور انداختنشان بیرون شدند مخالف.
  11
  214
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  ترسو ترین فرد کسی است که جرات انتقاد از پدرش را نداشته باشد. هیچ انسانی بی خطا نیست. کسی که اشتباهات پدرش را نبیند اشتباه هیچ دیکتاتوری را نخواهد دید.
  4
  155
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  من نمیدونم کی‌ بود و کجا میگفت یه الوات ، برای این که داغ بشه تنور انتخابات ، بنا رو ایندفعه گذاشتن روی ناپرهیزی ، تا درارن یک تیکه گوشت نابو از تو دیزی ، میخوان یه زن بیارنو کاندیدا اعلام کنند ، شاید بشه اینجوری باز خلایق و خام کنند،،، (هالو)
  7
  101
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
  ۴۱
  پرمیرا - هامبورگ، آلمان

  فائزه میگه اگه دادشم محسن که اونو قبول دارم هم کاندیدای ریاست جمهوری بشه هم رأی نمیدم،جهت اطلاع مردن داداشش کسی هست که مطیع رهبری ذوب در ولایت مطلقه فقیه، کسی که وصیت نامه بابای مرحوم خودش رو دودستی داد به رهبری که اون اول مطالعه کنه ،حالا اینو آوردند که شاید یک صدم اعتباری برای اول خانواده نداشته‌ اش بعد برای نظام کسب کنه، کسی که میگه من با ولایت فقیه مشکلی ندارم، پس مشکل با مردم ایران داره چون مردم ایران با کل ولایت فقیه چه مطلقش، چه غیر مطلقش دارن.
  4
  108
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
  ۳۹
  چاقالو - تورنتو، بلاروس

  سلام به همه دوستان. بحث سر این هست که بابای همین هم تاریخ مصرفش در زمان حیاتش تموم شد و دیدیم و دیدند که چه بلایی سرش آوردند ٫ حالا این آمده با سیاست یکی به نعل ابوی و یکی به میخ مردم گلاب از عرقی که بابای گور به گور شده اش دراورد رو استخراج کنه!!!. نه به حکومت عسلامی که امثال تو قصد اصلاحش رو دارید و برگزاری رفراندم آزاد زیر نظر سازمان ملل حق ماست
  4
  89
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  درود بر شما خانم علینژاد با حرفهای امروزتان کاملا احترام میگذارم و با آن موافقم حق مطلب را بیان کردید و مطمئنم بگوش خانم فائزه هم خواهد رسید فقط در یک کلام خانم فائزه گر سوی مستان میروی مستانه شو و از پدر جلاد و نامردت هر وقت راضی شدی که دفاع نکنی و با ملت یکرنگ باشی آنوقت مطمئن باش ملت هم به حرفهایت گوش میکنند و به تو نهایت احترام را نیز خواهند گذاشت .
  4
  98
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  تو رو خدا یکی میانجیگری کنه، واسه این یه مردی پیدا کنه. دیگه داره هلاک میشه. البته من یه پیرمرد لقوه ای سراغ دارم، ولی شوربختانه چشاش هنوز خوب سوش رو از دست نداده. باید صبر کنه تا عینکش ته استکانی بشه.
  118
  15
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
  ۴۶
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  مگر توله خلخالی تو همین سایت مصاحبه اش پخش نشد که گفت باباش (هیولای) بسیار خوب ،بسیار کثافت محربانی بود.تو هم بگو بابای دزد ادمکشت فاحشه خانم هیولای بدی نبود!
  3
  42
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فکر نمیکردم فاطی میله که وضعت تا این حد خراب شده باشه بشی ساقی محبت ! جا هم داری ؟ شغل جدیدت را خانم تبریک میگم رییس ! ریاستت مبارک
  1
  53
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۶
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  تو دیدی که فایزه حرف زد رفت زندان. اینها خارج از کشور تمایل دارند لیبرال تر باشندکه از این حرفها می زنن و غالباً از وضعیت واقعی داخل ایران سر در نمی آرند.
  29
  5
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۵
  ۳۱
  golaleh - زاگرس، افغانستان
  خوب دوباره افکارو منحرف کرده و مخالفین رو سر کار گذاشته. اگه راس میگه و آنچه که میگه طبق برنامه ریزی با آخوندا نیست و کسی هم با هاش کاری نداره بیاد فقط روسریشو برداره. نه اینکه از اعتقادات خودش عدول کنه بلکه بصورت نمادین! . حتما اینکارو نمیکنه چون ملا زادست و بی شرم و دروغگو!. الان تمام صحبت ها, اظهار نظر ها و. باید دورو بر تحریم انتخابات, تحریم کالای چینی و نه به جمهوری اسلامی متمرکز باشه, نه غیر آن .
  1
  19
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
  ۴۹
  ordak - بن، آلمان
  چرا چیزی از خودت نمیگی کپک، کی بود برای خاتمی سینه چاک میکرد و حتی برای تبلیغ اصلاح طلبها صیغه فراهانی شد؟
  16
  14
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  آفرین ای زن توران زمین : شیرت حلا ت باشه تو یک آزاده به معنی مطلق هستی
  2
  10
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  تمام کثافت های اسلامی و چپول سر تا پای یک کرباسند. همان بی هنران عقده ای که شاه آن ها را مارکسیست های اسلامی می نامید. بیسوادان متوقعی که بیش از حد خود می خواستند و با غارت ایران همه را به روز سیاه نشاندند و ایران را به ذلت کشاندند. پایان نامه ی بازرگان آخوند کرواتی در دانشگاه تهران در باب اداب طهارت یعنی اندازه ی آفتابه است!
  2
  16
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.