فرد مرموز در رونمایی «دستگاه کرونایاب مستعان ۱۱۰» چه کسی است؟

در سالروز رونمایی از «دستگاه کرونایاب مستعان ۱۱۰»  با مرور تصاویر این رونمایی عجیب، تصویر یک چهره مرموز جلوه می‌کند. تصویری که شاید با افشای نام او، پرده از دلایل این رونمایی ناموفق کنار رود. فردی که شاید معرف کامبیز گلشنی به فرماندهان سپاه باشد. کامبیز گلشنی در جست و جوی گوگل به مخترع دستگاه ردیاب قاچاق سوخت معروف است و این بار همان دستگاه را به عنوان کرونایاب مستعان اختراع کرده است!
حسین سعیدی، رئیس هیئت مدیره شرکت «کاوشگران سپهر مستعان». دبیر کل جنبش عدالت و مهرورزی و دبیر سازمان بین‌المللی ایسائو در خاورمیانه! سازمانی که غیر از چند لینک خبری بی ارزش، مشخصات دیگری از آن در دسترس نیست.
 
در قاب عکس های اتاق سعیدی، تصویر وی در کنار هاشمی شاهرودی و برخی دیگر بزرگان هم دیده می شود.

اما سوال کلیدی این است: سعیدی با کدام پشتوانه و ارتباط توانسته یک دستگاه تقلبی را که با یک سرچ اینترنتی ساده وضعیت دستگاه و مخترع فضایی اش (گلشنی) مشخص می شود، در آنتن زنده که میلیون ها بیننده دارد به عنوان یک دستاورد معرفی کند؟
+123
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  از کوزه همان برون تراود که در اوست،ارزش اجتماعی ،علمی،معنوی خامنه ای در دنیا چقدر است؟!؟ بدیهیست که مخترعانش مشابه گلشنی خواهند بود. آیا مسخره تر از حکومت اسلامی ایران در کره زمین وجود دارد؟!؟
  6
  66
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  اراذل اوباش واقعی اینا هستن ,قیافه ها رو نگاه از هیکلهای تن پرورشون معلومه چه کاره اند, مایه شرمساری ملت و مملکت
  2
  45
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
  ۴۵
  گفتگو - منچستر، انگلستان

  من اصلا کاری به هیچی ندارم!؛یکی به من بگه اون آرم دو بال که معمولا افراد یا یگان‌های چتر باز تو یونیفرمهاشون استفاده میکنن تو سینه این بابا چیکار میکنه؟!!!. از هواپیما پریدنش پیشکش،این ده سانت از زمین بپره من جامه دریده و سر به بیابون میذارم!.. مملکت امام زمانی این میشه متخصصش!..
  3
  23
  جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.