فرداد‌فرحزاد، مجری خوش تیپ ایران‌اینترنشنال یا آقازاده مخفی نظام؟!

+141
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  این جرثومه حتی اگر مهره نفوذی رژیم فاسد اسلامی هم نباشد با بیان اینکه فقط به پول فکر می کند و منافع ملی ایران برایش ارزشی ندارد یک فاحشه تمام عیار روحی روانیست. تنها تفاوت او با عمله های رژیم در داخل و پاسداران جنایتکار حکومت شکل ظاهر اوست اما باطن کثیفش همان است که ملاها دارند
  7
  83
  ‌پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  اگه این کدو تنبل خوشتیپه پس من بردپیتم. شما مرزهای خوشتیپی رو جابه جا کردین! ملتی که به قیافه های زاقارت امثال این یارو و اون احسان علی خانی و امثالهم که جزو دسته توپولوها حساب میشن میگن خوشتیپ معلومه خیلی در سلیقه تعطیلن! خوشتیپ به امثال فردین بهروز ابوالفضل پورعرب بهرام رادان میگن. چون هم باید زمینه مردانه داشته باشن هم جذابیت. این کلنگ کجاش خوشتیپه!
  7
  64
  ‌پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  این گزارش هیچ ارزشی نداره. مشخصه توسط وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه این مطالب درست میشه و هدف این کار هم دقیقا مجبور کردن یکنفر به همکاری یا فشار آوردن برای تغییر مطالب کارش یا حتی تغییر شغلش از مجری گری به کارهای پشت صحنه دیگه. این پسر بسیار در مجری گری مسلط و عالی و جذاب برنامه ها رو اجرا میکنه و اصلا یکی از جذابیت شبکه اینترنشنال همین مجری مسلط و با صدا و چهره عالی هستش. من شخصا کارش رو عالی میدونم و براش آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم در دام عناصر اطلاعاتی رژیم نیافته و نترسه چون هدف از این مطالب ترساندن طرف یا کارفرمای ایشون هستش.
  3
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  تمام این حملات و اکانتهای فیک هیچ ربطی به مخالفان رژیم در خارج از کشور ندارن و همه آنها بدون استثناء مال سپاه هستند و اگر گزارش بشوند شک نکنید اینا رو در سفارت خانه ها و مراکز حکومتی راحت میتونند ردگیری کنند. الان هر سفارت خونه یک عده پاسدار با عنوانهای مختلف آوردن و کار آنها عموما مدیریت زیرگروه خودشون در داخل کشور هستش تا در رسانه های مختلف با اکانتهای و حتی بعنوان مدافع سلطنت یا مجاهدین و گروههای مختلف می آیند و حمله میکنند به اشخاص خاص یا یک خبر جعلی رو در رسانه های مختلف شروع به گسترشش میکنند و عمده این حرکات دو هدف داره یکی زدن اون شخص و به قولی بی اعتبار کردن طرف و دیگری که مهمتر هستش شروع کنند به ایجاد اختلاف و درگیری و فحاشی به افراد و متهم کردن طرف به اصلاح طلب و خودشون هم مثلا سلطنت طلب و مثلا فک میکنند هنوز میشه اینکارا رو کرد ولی نکته آخر اینه که از این شو که خودشون راه انداختن برنامه میسازند و در صداوسیما تفسیر هم میگذارند مثل کاری که با مجری های موفق صدای آمریکا کردند و شک نکنید پرده بعدی ایجاد یک پرونده فساد اخلاقی و رابطه با یک زن و این چیزا خواهد بود.
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.