شلیک به قصاب شیطان توسط قاضی ایرانی در دادگاه / جنازه زن فقیر را چرخ کردم!

رکنا: زن جوان توسط قصاب بی رحم مورد تعرض قرار گرفت و به قتل رسید.قاضی در دادگاه اقدام عجیبی کرد.

در این گزارش پرونده قتل و تجاوز به زن جوان توسط مرد قصاب را بازخوانی می کنیم.

به گزارش اختصاصی رکنا،سال ها قبل زنده یاد قاضی جواد اسماعیلی خاطره پرونده جنایی هولناکی را در جمع خبرنگاران بازگو کرد که در این گزارش آن را بازخوانی می کنیم.

ماجرا سال ها قبل  اتفاق افتاده بود.رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که چند تکنسین رادیولوژی در سطل زباله مقابل یک قصابی ،متوجه چند استخوان شدند که حدس زدند متعلق به انسان باشند و پلیس را درجریان قرار دادند.

ماموران پلیس موضوع را از قصاب پیگیری کردند و او گفت این استخوان ها برای گوسفند است و مطابق کار هر روز،بعد از پاک کردن گوشت گوسفند استخوان هایش را در سطل ریخته است.

اما از آن جایی که در همان محل یک زن جوان یکباره ناپدید شده بود،قصاب به عنوان مظنون پرونده بازداشت شد و استخوان ها برای آزمایش به پزشکی قانونی فرستاده و مشخص شد که متعلق به انسان و زن است.
اعتراف هولناک قصاب به قتل و تجاوز
مرد قصاب که راه گریزی نداشت به ناچار لب به اعتراف گشود و پرده از راز جنایت هولناک خود برداشت.او در اعترافات خود گفت:«مدتی قبل این زن جوان به مغازه من آمد.او می گفت شوهرش بیمار است و فقیر هستند و از من تقاضای خرید نسیه گوشت کرد و من هم قبول کردم.اما مدتی بعد به من گفت مقداری آشغال گوشت به او بدهم و گاهی پیش می آمد که برای گرفتن آشغال گوشت به مغازه مراجعه می کرد.گاهی با خودم فکر می کردم که به او پیشنهاد بی شرمانه بدهم اما او به حدی نجیب بود که نمی توانستم چنین کلامی بر زبان بیاورم.»

بالاخره یک روز مرد قصاب نیت پلید خود را عملی کرد.
بی اعتنا به التماس زن جوان به او تجاوز کردم
مرد شیطان صفت در ادامه گفت:«یک روز وقتی زن جوان برای گرفتن آشغال گوشت به مغازه من آمد،درگیری کاری را بهانه کردم و به او گفتم که خودش از پشت یخچال آشغال گوشت را بردارد.زمانی که او سمت یخچال رفت من در مغازه را بستم و به او تعرض کردم.او التماس می کرد و می گفت که زن آبرو دار و مومنه ای است.می گفت اگر می خواستم تن به خفت بدهم آشغال گوشت نمی گرفتم من شوهرم را دوست دارم اما من این قدر اسیر وسوسه شیطان بودم که به او اعتنایی نکردم و او را مورد تجاوز جنسی قرار دادم.»
چرخ کردن گوشت بدن مقتول در چرخ گوشت
مرد قصاب در مورد شیوه هولناک خود برای از بین بردن جسد مقتول گفت:«بعد از تجاوز جنسی به زن جوان برای اینکه راه شکایت بسته شود و راز تجاوز را فاش نکند،او را به قتل رساندم.بعد گوشت بدنش را از استخوان جدا کردم و در چرخ گوشت ریختم.گوشت های چرخ شده را بسته بندی کردم و در اطراف شهر رها کردم.»

با اعترافات هولناک مرد قصاب پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارجاع شد.
قصاص در دادگاه اجرا شد
روز دادگاه فرا رسید و اولیای دم پرونده و متهم در دادگاه حاضر شدند.متهم بار دیگر اعترافات هولناک خود را مطرح کرد.قاضی با دیدن خانواده زن جوان که افراد فقیر اما نجیبی بودند و با شنیدن روایت دردناک جنایت از زبان متهم،چنان منقلب شد که اسلحه را از کشوی خود بیرون کشید و با شلیک گلوله متهم را در دادگاه به سزای عملش رساند.
+122
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  عجب لطف بزرگی این قاضی در حق این جانی شیطان صفت انجام داده! مرگ بدون درد و بی استرس برای چنین جنایتی سزاوار نیست!
  8
  142
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۲
  ۳۶
  iran1 - آرلون، بلژیک

  دم قاضی گرم، امیدوارم فقط با یه گلوله نکشته باشدش. این یارو باید زجر کش میشد.
  7
  62
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
  ۵۳
  مهدی52 - روتردام، هلند

  با علم به اینکه این شخص قاتل و میباید مجازات میشد ولی اجرای حکم میبایست طبق قانون انجام میگرفت کار قاضی قضاوت است بر حسب قانون بدون در نظر گرفتن احساسات شخصی !!در غیر اینصورت همین حرج و مرجی که شاهدیم هیچگاه پایان نخواهد گرفت
  17
  64
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  چنین جنایتی را تنها اشخاصی که مشکلات شدید روانی دارند انجام میدهندو بایدریشه یابی کردو تحت درمان باشدباکشتن ایشانها اصلا موافق نیستم،از دید من فرقی بین قاضی سالم! ‌ایشان بیمار نیست.خون خون و کشتار متاسفانه قسمتی از فرهنگ ما شده.
  27
  22
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
  ۵۱
  دژمن بیطرف - فرانسه، فرانسه

  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. [::مهدی52 - روتردام، هلند::]. شما عزیزان به یه نکته توجه نکردید و اون هم اینه که در قانون فعلی ایران، با توجه به اینکه دیه خانومها نصف دیه آقایان هست،اگر خانواده مقتول میخواستن خودشون قصاص کنن،میبایستی نصف دیه اون کفتار رو تقبل میکردن و با توجه به اینکه در توضیحات آمده که خانواده بسیار فقیری بودند،از پس این موضوع بر نمیآمدند و مجبور میشدن رضایت بدن که با این حساب اون کفتار به زندگی منحوسش ادامه میداد،و موضوع دیگه که میخاستم خدمت مهدی از روتردام عرض کنم اینه که اون چیزی که شما راجع به قانون میگید مشروط به اینه که اولا اون قانون درست باشه دوما به همون قانون هم اگر نادرسته احترام گذاشته بشه،نه قانون جنگل عزیز که فساد به همه جاش نفوذ کرده،قاضی اینجوری تو جمهوری اسلامی شاید همون یکی بوده،بنده براش سر تعظیم فرود میارم
  6
  31
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.