سخنان یک چوپان در باره قرارداد وطن فروشانه ۲۵ ساله ایران و چین: شما وطن فروش هستید

این چوپان می‌گوید: من یک چوپان هستم و باور دارم اگر مملکت دست یک چوپان بود! حال و روزش خیلی بهتر از این بود!
شما وطن فروشان ایرانی نیستید! ایران را رها کنید و بروید به دیار خودتان و ایران را برای ایرانیان باقی بگذارید!
+319
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  با درود،. اینقدر به آخوندها نگین وطن‌فروش. من وتوی راحت طلب وطن فروشیم، آخوندها دارن سرزمینی که اشغال کردند رو میفروشن نه سرزمین خودشون رو. خمینی دجال همون روزی که پاش به ایران رسید، خیلی علنی گفت این مملکت از غنائم اسلامه. یعنی ما اعراب، ایران رو فتح کردیم و حالا همه چیزش برای ماست. وطن‌فروش ماییم که این خاک رو از فرزند دلسوز ایران گرفتیم و دو دستی تقدیم کردیم به یک مشت... تا کار ناتموم اجداد خودشون رو تموم کنن. وطن‌فروش ماییم که تمام منابعمون رو غارت کردند و خفه شدیم. وطن فروش ماییم که زنان و دختران زیبای ایرانی رو جلوی چشممون کتک زدند، اعدام کردند، به فحشا کشوندند، به زباله‌گردی کشوندند و خفه شدیم و حتی اسید بر سر و صورت بانوان ایران زمین ریختند ،،،،، . بی غیرت ماییم که پسران برومند این خاک رو کشتند و خفه شدیم. وطن فروش ماییم که بلوچستان تا چندین روز یک تنه در مقابل رژیم ایستادگی کرد و تنهاشون گذاشتیم تا لت و پار بشن. از این به بعد به آخوندا و بچه‌هاشون فحش ندین. فقط به خودمون فحش بدیم، چون هیچکس به اندازه‌ی ما سزاوار این فحش‌ها نیست.
  3
  104
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  اینها همه چیزمان را میفروشند واز خانه آبا واجدادیمان بیرونمان میکنند. همان کاری که مسلمانان .....صدر اسلام با اجدادمان کردند اینها دزد وطن وشرف وناموس ایرانی‌اند. فقط باید علف هرز آخوند را از ریشه خشکاند همین وبس، اگر ایرانی هستی رای نده. هموطن ما مردم ایران از مردم‌همه جای دنیا با فهم تریم، با شعور تریم، با تاریخ تریم، نگاهی داشته باش به فردوسی، به حافظ و سعدی، به مولانا، به ابوعلی سینا، به مریم میرزاخانی، ستارخان به همه و همه که اسامی آنها در اینجا نمیگنجد چه بسا که در صدها صفحه هم جا نمیشود. بله ما هویت داریم. ما مردم ایران از مردم اروپا و‌امریکا هیچ کم نداریم، بیایید بکبار با اتحاد و‌همبستگیمان، حکومت ننگین و ستمکار آخوندی را برای همیشه به زباله دان تاریخ بسپاریم، چرا که آخوند نه فهم دارد، نه شعور، نه مملکت داری بلددهست نه اقتصاد. بزرگخرین آنها خمینی ملعون گفت اقتصاد مال خر است، در صورتی که خر از خمینی بیشتر فهم‌دارد. بیایید با رای ندادن اولین گام موثر را برای سازندگی همیشگی مملکت عزیزمان ایران عزیز را برداریم. پاینده ایران، پیروز و سرافراز باد ایران و ایرانی.
  3
  76
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  از سخن گفتن این چوپان پیداست که اهل مطالعه و باسواد هست!حال این ایراندوست اندیشه ورز می شود چوپان گله گوسفند و اونهمه بی رگ و ریشه بیت و مجلس و خبرگان هم شدن قیم مردم.اگر این مردم شرف داشتن همون 88 کار نظام رو یکسره می کردن.چیزی که نداریم شرف و عزت است که از کودکی بزور از ما گرفتن با بندگی الله دزدان مدینه!نقل از امیر کبیر"جای اندیشیدن را تقلید گرفت،جای تلاش و کوشش را دعا،جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را قناعت،جای اراده برای رفتن و رسیدن را قسمت،و جای تصمیم عقلانی را استخاره گرفت"این سراغاز تیره روزی ما بود از زمان سقوط یزگرد سوم.تا کی بیدار شویم..
  3
  69
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  الان یه ماله کش مزدور مثل امیر پارو مثلا از کانادا میاد به این چوپان با شرافت میگه وطن فروش، چون به سرزمین آبا و اجدادیش یعنی چین و یکی از هزار پدرش یعنی خامنه ای بی احترامی شده..
  1
  35
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
  ۴۱
  babak.iraniii - تهرانتهران، ایران

  هنوز این مردم احمق نادان بی شعور چه زن چه مرد میروند قبر خمینی هندی زاده جنایتکار را زیارت میکنند هر زمان این جماعت بدبخت نادان آدم شدن میشود کمی امید وار شد >>>او تابلو سر در وزارت خارجه را هم گِل بمالید داغونش کنید که نوشته نه شرقی نه غربی ..ظریف بدبخت وطن فروش با خنده زشت کثیفت حال مردم را بهم میزند اون تابلو را بکش پائین بقول دزپیلی ها گِل گرا او ریته
  0
  23
  ‌پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  همه که مثل تو نیستن ،میرن خارج سرمایه گذاری ، یا ترکیه ویلا بخرن، یا برای دوره زبان برند خارج ارز از کشور خارج کنن تازه ایران هم باشن میرن شمال، هرگز نمیان چابهار و سیستان، اون سیستانی فراموش شده ترجیح میده هند بیاد چابهار و سیستان حداقل چند تا شغل ایجادبشه
  0
  5
  شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.