افشاگری باندهای مافیایی حکومت علیه یکدیگر؛ این بار نماینده گرمسار و بنیاد مستضعفان

نماینده گرمسار در مجلس فرمایشی، از پشت تریبون علنی مجلس، پس ‌از آن که علیه حوزه‌علمیه و بنیاد مستضعفان را صحبت کرد، رئیس جمهور، معاون اول، دختر وزیر و فتاح بنیاد مستضعفان را با خاک یکسان کرد.

اما آیا این نماینده که قبلا در نیروی انتظامی پرونده ناگشوده عظیمی از فساد دارد، می‌تواند در حرف‌هایش صداقت داشته باشد و یا اینکه تریبون فریب را به دست گرفته است؟
جنگ زرگری یا دعوا بر سر قدرت
+92
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  با درود،. مردم با شرف ایران، گولذافرادی از این قماش را نخورید، همین شخص اگر با نظام منحوس اسـ... نمیبود، اجازه پشت تریبون‌رفتن را نمیداشت، افرادی از این قماش فقط و فقط نقش سوپاپ اطمینان را برای نظام بازی میکنند، همانند انتری نژاد و‌و‌و . مردم، ملت، تنها و‌تنها بیایید همین یکبار در ساختن آینده خود و نسلهای بعدی نقش ایفا کنیم، وگرنه در کمال خفت برای همیشه باید دل و دیده امان را ببندیم و زیر حکومت اسـ... سر خم کنیم و به بردگی یک مشت آخوند تن پرور با ذلت تن دهیم. پاینده ایران، جاوید باد ایران و ایرانی
  2
  105
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  مسافران ...... به بعضی‌‌ها بر می‌‌خورد.اینجوری داد و قال می‌‌کنند.یک گونی برنج به این بده. از فردا می‌‌شود، مثل خودت مرید ریش آقا. من که نبودم .می‌ گند. دیروز .سران نظام تا دیر وقت جلسه داشتند. همه جمع بودند. از سپاه تا امام جمعه. مجلس . مجلسیون. آقا چکار کنیم؟این اسراهیل بد جوری می‌‌زند.وسط این بزن و بکوب. موبایل آقا زند می‌‌زند. "مارک هواهی. آقا گفت اپل حرام است". خانم بچه‌ها از آن طرف.آقا نیستی‌ دوباره. هی‌ تا اخر شب کار. فسنجون هم درست کردم دوباره باید تنها. آقا نمی‌‌ترسی‌. دزدی چیزی بیاد خونه سراغ من؟ مسافر جان. آقا فرمودند:..... دزد کجا بود؟ تمام دزدان مملکت امروز پیش بنده جلسه دارند.
  1
  27
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۵
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  تاریخ مصرف ریس جمهور و بعضی از وزیرانش دارد تمام میشود برای بازار گرمی در انتخابات ریس جمهوری دارند به این مصرف شده ها حمله میکنن.
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  هر وقت پشت تریبون گفتی “رهبر هم دزده” حرف هات رو باور میکنم.
  1
  25
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.