درگیری مسلحانه وحشتناک طایفه‌ای در ایران

درگیری مسلحانه طایفه‌ای در شهرستان چرام کهگیلویه و بویراحمد دو کشته و‌تعدادی مجروح برجای گذاشت. به گفته فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد، در ادامه این درگیری، تعدادی از منازل بستگان «متهمان به قتل» به آتش کشیده شد.
+167
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران

  با درود،. چرا متأسفی آقای من، اصلاً هم متأسف نباش، چرا که خود کرده را تدبیر نیست. تا وقتی که به پای صندوقهای رای برویم و رأی به بد تر از بد بدهیم، نتیجه اش بهتر از این هم نیست. ما امنیت، آرامش، و ارزش در همه جا داشتیم، ولی نداشتن عقل و فهم کافی از داشته هایمان، و از طرف دیگر آخوند با در نظر گرفتن ساده لوحیمان، من و شما و مملکت را به این روز انداخت. اگر تغییر و امنیت و همه آنچه از دستمان رفته را میخواهیم، با رأی ندادن که اولین تغییر است، میتوانیم بدست بیاوریم. به امید انحاد هر چه بیشتر اکثریت مخالف رژیم منحوث و تبهکار اسـ... و بوجود آمدن دوباره ایرانی آزاد و عاری از آخوند و دین اسلام آخوندی. پاینده ایران و ایرانی،. مرگ بر خامنه ای دجال، نابود باد حکومت جمهوری اسـ...،. مرگ و ننگ بر آخوند و وابستگان به آخوند
  12
  96
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۴
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  [::iransabz - تهران، ایران::]. داداش بی ‌فرهنگ ماست که این بلا رو سر ما آورده. من به شخصه رای نمیدم، شما هم میخواهی بده و میخواهی نده. اما این جریان ربطش به رای حکایت همون باد معده و شقیقه است. سقرا و کبرا بافتن هم ندارد!
  16
  34
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::الفارد - وردینگ، انگلستان::]. پس چطور زمان پهلوی با فرهنگ بودیم و مثل آدم زندگی میکردیم؟ دوست ما خیلی هم درست نوشتند، اگر یک بار از روی حماقت فریب خوردیم و انقلاب کردیم حالا هم باید با رای ندادن آخوند را از حکومت ساقط کنیم. وقتی اشخاصی مثل شاهزاده در صدر قرار گرفتند و اشخاص لایقی را هم مصدر امور کردیم خواهید دید که فقط عده معدودی بی فرهنگ باقی خواهند ماند.
  16
  42
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
  ۴۱
  Backup - برلین، آلمان
  نیروی انتظامی فقط قدرتش رو به امهایی که سلاح ندارن نشون میده در اینجور مواقع کلانتری وجود خارجی نداره
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.