جنتی : مسئولان کشور ناتوانند

خوب آخه مگه شما گذاشتید آدم توانا و کاربلد، کار تحویل بگیره که حالا ایراد هم می‌گیرید؟
+50
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  از افاضات شیخ ما چه عجب،شیره را خورد و گفت به چه شیرین است
  0
  24
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران
  با درود،. اینقدر به آخوندها نگین وطن‌فروش. من وتوی راحت طلب وطن فروشیم، آخوندها دارن سرزمینی که اشغال کردند رو میفروشن نه سرزمین خودشون رو. خمینی دجال همون روزی که پاش به ایران رسید، خیلی علنی گفت این مملکت از غنائم اسلامه. یعنی ما اعراب، ایران رو فتح کردیم و حالا همه چیزش برای ماست. وطن‌فروش ماییم که این خاک رو از فرزند دلسوز ایران گرفتیم و دو دستی تقدیم کردیم به یک مشت..... تا کار ناتموم اجداد خودشون رو تموم کنن. وطن‌فروش ماییم که تمام منابعمون رو غارت کردند و خفه شدیم. وطن فروش ماییم که زنان و دختران زیبای ایرانی رو جلوی چشممون کتک زدند، اعدام کردند، به فحشا کشوندند، به زباله‌گردی کشوندند و خفه شدیم و حتی اسید بر سر و صورت بانوان ایران زمین ریختند ،،،،، . بی غیرت ماییم که پسران برومند این خاک رو کشتند و خفه شدیم. وطن فروش ماییم که بلوچستان تا چندین روز یک تنه در مقابل رژیم ایستادگی کرد و تنهاشون گذاشتیم تا لت و پار بشن. از این به بعد به آخوندا و بچه‌هاشون فحش ندین. فقط به خودمون فحش بدیم، چون هیچکس به اندازه‌ی ما سزاوار این فحش‌ها نیست.
  1
  17
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۰
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران
  اینها همه چیزمان را میفروشند واز خانه آبا واجدادیمان بیرونمان میکنند. همان کاری که مسلمانان .....صدر اسلام با اجدادمان کردند اینها دزد وطن وشرف وناموس ایرانی‌اند. فقط باید علف هرز آخوند را از ریشه خشکاند همین وبس، اگر ایرانی هستی رای نده. هموطن ما مردم ایران از مردم‌همه جای دنیا با فهم تریم، با شعور تریم، با تاریخ تریم، نگاهی داشته باش به فردوسی، به حافظ و سعدی، به مولانا، به ابوعلی سینا، به مریم میرزاخانی، ستارخان به همه و همه که اسامی آنها در اینجا نمیگنجد چه بسا که در صدها صفحه هم جا نمیشود. بله ما هویت داریم. ما مردم ایران از مردم اروپا و‌امریکا هیچ کم نداریم، بیایید بکبار با اتحاد و‌همبستگیمان، حکومت ننگین و ستمکار آخوندی را برای همیشه به زباله دان تاریخ بسپاریم، چرا که آخوند نه فهم دارد، نه شعور، نه مملکت داری بلددهست نه اقتصاد. بزرگخرین آنها خمینی ملعون گفت اقتصاد مال خر است، در صورتی که خر از خمینی بیشتر فهم‌دارد. بیایید با رای ندادن اولین گام موثر را برای سازندگی همیشگی مملکت عزیزمان ایران عزیز را برداریم. پاینده ایران، پیروز و سرافراز باد ایران و ایرانی.
  1
  17
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۴
  ۳۰
  حسنلو - باکو، آذربایجان
  احسنت اخوند پنج سانتی احسنت دقیقا در نظام بو گندویه اثنی عشری مهدوی جعفری شاسکولا مسوولن مسوولا شاسکول کلا کسی اگه مغز خر نخورده باشه دنبال عمام دوهزارسال غایب نمیره که
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.