عبدالرضا داوری: احمدی‌نژاد معتقد است جمهوری اسلامی با فوت خامنه‌ای فرو می‌پاشد

العربیه :عبدالرضا داوری،‌ مشاور پیشین محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری سابق ایران به تازگی گفت که احمدی‌نژاد معتقد است جمهوری اسلامی با فوت علی خامنه‌ای، فرو می‌پاشد.

داوری در گفت‌وگویی با وب‌سایت «عصر ایران»، دوشنبه 12 آوریل گفت: «بر همین مبنا یکی از اخباری که همیشه در محافل خاص آقای احمدی‌‌نژاد دنبال می‌شود، وضعیت سلامتی رهبر جمهوری اسلامی است.»
استقبال احمدی‌نژاد از حمله به ایران
داوری گفت که احمدی‌نژاد از حمله آمریکا به ایران استقبال می‌کند و می‌گوید: «اگر آمریکا حمله کند و زیرساخت‌ها را بزند، یعنی آب و برق قطع شوند، این نقطه آغاز فروپاشی جمهوری اسلامی خواهد بود».

داوری عامل سوم فروپاشی جمهوری اسلامی را «آشوب‌های اجتماعی» عنوان کرد و گفت، احمدی‌نژاد امیدوار است که در صورت فروپاشی جمهوری اسلامی با حمایت برخی کشورهای خارجی «پرچمدار تغییر سیاسی در ایران شود».
محمود احمدی‌نژاد اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این کشور است.
ذبیح‌پور: احمدی‌نژاد از طریق جن‌گیری قصد ترور رهبری را داشت

چندی قبل، آمنه سادات ذبیح‌پور، مجری تلویزیون رسمی ایران، به تاریخ 17 مارس 2021، در یک پست اینستاگرامی با متوهم خواندن احمدی‌نژاد او را به ترور علی خامنه‌ای، از طریق سحر و جادو متهم کرد.

ذبیح‌پور مدعی شد که احمدی‌نژاد: «برای برگشتن به قدرت تلاش کرد با کمک رمال و فالگیر با مشاوره دست راستی خود(مشایی) کاری کند زود رهبری فوت کنند. و برای جاد و جنبلی که کردند باید باطل سحری پیدا می‌شد.
+137
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  mitra55 - تهران ، ایران

  این جانی احمق چند روز پیش مرد این فیلم هم مربوط به قبل از کرونا است صداش رو در نمیارن که هرج و مرج نشه.
  8
  71
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اتفاقا تازه اینها به قدرت کامل رسیدن،تونستن برای اولین بار تمام اینترنت ایران روکامل قطع کردن در آبان۹۸،و شلیک از پشت بام ها. کاری که تا حالا نمیشد اینها ممکن کردن کامل
  36
  22
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  تمام کارمندان باید اعتصاب کنند برای یک هفته سرکار نروند جمهوری اسلامی بسرعت سقوط خواهد کرد.
  10
  74
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  [::mitra55 - تهران ، ایران::]. نه اینکه مشکلی با فوت ایشون داشته باشم, چون این بزرگوار جسدش عزیز تر از زندشه ولی خوب شما شایعه بی اساس پخش نکن. مردم خوشحال می شن بعد حالگیری میشه.
  2
  54
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  احمقی نژاد تو تنها یک روانپریش حرافی و در آینده ایران نه تنها جائی نداری بلکه بابت خیانت ها و جنایاتی که مرتکب شدی چه در دوران فرمانداریت چه در جایگاه پوشالی ریاست جمهوریت و برای دزدی گرگی هایت باید محاکمه و مجازات شوی. جنایت کهریزک که یادت هست، ناپدین کردن بیش از دویست میلیارد دلار پول نفت از طریق عمله هائی همانند بابک زنجانی که یادت نرفته. خس و خاشاک خواندن مردم را که فراموش نکردی؟ تک تک شما مزدوران حکومت به سزای اعمال پلیدتان خواهید رسید.
  4
  64
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  خطرناکتر از خامنه ای برای کشور احمدی نژآد هستش. آدم بیسواد متوهم و عاشق قدرت و پول. 8 سال کشور رو به باد داد و هنوز بعد 8 سال نتونستند حجم دزدها و پولهای گم شده رو درست مشخص کنند و بر خلاف دولتهای قبلی که طبق برنامه و بودجه خرج شده و قابل پیگیری هستش در دولت انتر بخاطر حذف سازمان برنامه و بودجه از یک طرف و بهم ریختن سیستم بودجه ریزی و نامشخص کردن منبع و محل هزینه کرد پولهای بودجه در لایحه بودجه سالیانه تقریبا عمده درآمد و هزینه کرد نامشخص و قابل تغییر بوده یعنی نوشته شده مثلا 5000هزار میلیارد واسه کشاورزی ولی سرمایه گذاری و پولهای داده شده در اون سال دقیق بررسی بشه نصفش هم نیست و باز جاهای دیگه یه چیزایی بیشتره و هرچی هم کم بیاد میگن کسری بودجه بوده و منابع درآمدی هم تقریبی و بدون رقم دقیق هستش که خیلی راحت میشه زیرش زد و گفت تامین نشده.
  3
  40
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  امسال سال آخر رژیم آخوندی هست .به امید نابودی اسلام و مسلمین از روی کره زمین .
  7
  53
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  حالا من نمی گویم که بعد از مرگ خامنه ای رژیم حتما فرو می پاشد ولی تغییرات عمده ای در راه است بعد از مرگ شاه هم همین اتفاق می افتاد و اصلا کشور به سبک دیگری اداره می شد ولی متاسفانه جامعه با این که می دانست شاه سرطان دارد و چیزی به پایان عمرش نمانده این چند سال را طاقت نیاوردو اصرار بر انقلاب ما را به ایناند امروز هم بیرون ریختن دیمی او خیابان جز کشتار نتیجه دیگری ندارد باید تا مرگ خامنه ای صبر کنیم و بعد از آن ببینیم کشور به چه سمتی می رود
  10
  12
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::Chokam - ری، ایران::]. [::Chokam - ری، ایران::]. بله درسته اینها سالها رو اینترنت ملی کار کردن و همه آنها را مسخره می کردند و می گفتند اینترنت ملی به چه درد می خوره ولی دیدیم که در آبان اینها اینترنت خارجی را کامل قطع کردند در حالی که اینترنت داخلی برقرار بود و دنیا شوکه شد که ایران چگونه به لحاظ فنی موفق به این کار شد برای این که اینها به این روز فکر کردند و حکومتی هستند که غافلگیر نمی شوند و از همین الان آمادگی برای قیام های بعدی را دارند در برابر چنین سیستمهایی هرگز انقلاب موفق نخواهد شد مگر این که یک نیروی نظامی در کنار مردم قرار بگیرد
  15
  8
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۳
  ۳۱
  Darknet - لندن، انگلستان
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. شما هنوز فرق بین ایران و جمهوری اسلامی رو نمیدونی و برای همین خیلی زیر پوستی داری مردم رو از جمهوری اعدامی میترسونی و به صبر دعوت میکنی. فقط طرفداران رژیم هستن که خرابکاری های رژیم رو به نام ایران و تواناییهای مردم ایران رو به نام رژیم ثبت میکنن. مردم دیگه اگاه شدن
  0
  4
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۷
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا
  محمود احمدی نژاد خودش پاش لب گوره
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. نه نیروی نظامی ، بلکه نیروی علمی.مثلا نرفت دربی تا وقتی خانمها رو راه ندن ورزشگاه، همین یه انقلابه. مثلا لوازم چینی رو تحریم کرد. همین رنگ موی چینی که اقایون ایرانی شبیه همین بشارتی می زنن ، باید قبول کنیم مقصر خودمونیم، و بیسوادیم لایق همون اخوند، البته بیسوادی فرهنگی . وگرنه علمی که جای خود داره خیلی خیلی بیسوادیم
  0
  0
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.