صادق کوشکی: روحانی عامدانه باعث شیوع کرونا شد تا نیروهای انقلابی فرصت روشنگری در ماه رمضان را ازدست بدهند

دیده بان ایران : به گزارش دیده بان ایران، محمدصادق کوشکی، فعال سیاسی اصولگرا که مشخصاً با اظهارات جنجالی اش در شبکه های اجتماعی شناخته می شود با اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا در کشور و همچنین در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نوشت:

روحانی با زیر پا گذاشتن همه توصیه های وزارت بهداشت، ترتیبی داد که در آستانه ماه رمضان، کشور یک پارچه قرمز شده و مساجد، نمازهای جماعت، هیات‌ها، نشست‌های سیاسی و.... تعطیل شود و نیروهای انقلاب عملا بهترین فرصت جهت روشنگری و بصیرت افزایی را از دست بدهند.

از طرف دیگر محبوس شدن مردم در خانه به علت قرمز شدن اکثر نقاط کشور، آنها را هدف بمباران تبلیغاتی فضای مجازی قرار می دهد. فضایی که اصلاح طلبان بر آن حاکمند و مدتهاست به وسیله آن به  «استحمار» مخاطب مشغولند.

عملکرد رسانه ملی هم به گونه ای است که عمده مخاطبان آن به صورتی نامحسوس گرایشات اصلاح‌طلبانه پیدا می کنند و رای خود را به سبد اصلاحات خواهند ریخت. ( چون درون‌مایه و اندیشه حاکم بر بسیاری از برنامه های معاونت سیما منطبق بر نگرشهای لیبرالیستی و سکولار است.) و به همین دلیل تداوم تعطیلات اجباری کرونایی و خانه نشینی مردم هم به نفع نامزد مورد نظر اصلاحات خواهد بود.

از طرف دیگر ممنوعیت تجمعات هم باعث خواهد شد تا نامزدهای انقلابی امکان حضور در میان مردم و سفر به نقاط مختلف کشور را از دست بدهند و این نکته هم به نفع نامزد اصلاح‌طلبان خواهد بود.

نامزدهای انقلابی و حامیان آنها باید برای به هم ریختن این نقشه چاره اندیشی کنند و اجازه سوءاستفاده از وضع موجود را به دولت و حامیان اصلاح طلب آنها ندهند.
+3
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  اخه مرتیکه الاغ بیشعور ۴۲ سال ماهایه رمضون روشنگری و بصیرت افزایی کردید چه غلطی کردید که میخواستید امسال بکنید.سگ .. بروی تو و دروغگوهایه دزدی مثل تو که بنام دین این ملت رو به خاک سیاه نشوندین وزندگی و اینده این مملکت رو بباد دادین. بعید میدونم که وقیح تر از شماها حیوانی درتاریخ وجود داشته باشه.
  1
  28
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  شغال دانشمند و خر سیاستمدار.. عجب اوضاعی برای ما درست شده خدایی...!
  0
  6
  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.