بچه‌های دهه ۹۰ تقلب‌های این حکومت را اینطوری افشا می کنند!

یک اعتراض متفاوت و بسیار دیدنی از پسربچه های تهرانی نسبت به فریبکاری شرکتهای مختلف در ارائه محصولات.
+195
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۴
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  روحانیرو بردارین این بچه را جاش بذارین! مطمئنا حالمون از اینی که هست بهتر خواهد شد.
  4
  85
  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۶
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  جامعه ایرانی با ویروس خطرناک ملا یا همان آخوند پس از انقلاب ۵۷ سالهاست که درگیر و بیمار شده ،عوارض این ویروس بسیار خطرناک شامل تنبلی و مفتخوری ، بی احساسی و جنایت ، شیادی و کلاهبرداری و خیانت و همینطور تقلب مانند کلیپ فوق وتمام صفات بد دیگر است که متأسفانه عده زیادی از افراد جامعه که بیشتر در مجاورت این ویروس کثیف ملا بوده اند با بیماری خود و کسب این صفات دارند باقی ملت را به طرق مختلف شکنجه و عذاب میدهند ، تا این ویروس در جامعه و حکومت هست جامعه ایران رنگ آرامش و آسایش و امنیت را به خود نخواهد دید .
  8
  66
  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  اینگونه تقلب ها در همان سرمایه داری ساخته و پرداختهُ آمریکا و اروپا کاملأ عادیست که البته به ایران هم سرایت کرده است.چه قدر حقیرند کسانیکه این را ساخته اند.به نوشتهُ نیوزویک،در مطلبی با نام «China to Surpass U.S. Economy, Reclaim Global Power Role by 2040, Intel Report Says»نوشته بین ٧ تا ١٩سال باقست تا چین از آمریکا(وحامیانش) عبور کند.افشین(بهزاد=رضا=اردک=گریزعلی) آب را بریز همانجا که میسوزد.
  83
  1
  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. ویروس ملا بدجور بیمارت کرده طوری که دیگه خودت شدی یکپا ملا اونهم از نوع انگلیسیش که نجاتت محاله ، حالا از تجویز مم صادق استفاده کن .....آقای مسافر یا همان آبدارچی کنسولگری ،رزمجو ،امیر پارو ، سفر آخرت حکومتت نزدیکه انرژیت را برای سفر صرفه جویی کن ،آفرین دیگه .... برو سر کارت سماور سوخت ، بدوو
  2
  24
  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
  ۳۱
  Darknet - لندن، انگلستان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. اقا دست از توهم بردار. در جمهوری اسلامی از هر کشوری بدترین هاش رو وارد ایران میکنن. از ونزوئلا فقر، از کره شمالی قطعی اینترنت، از چین سرکوب، از سومالی قرارداد های چینی، از تایلند فاحشه سازی، از عراق داعش، از افغانستان طالبان، از روسیه سرکوب. حالا از غرب، تبلیغ و غلو گوییش رو مثال میزنی؟ چرا از ازادی بیانش و پول با ثباتش و رفاه اجتماعیش نمیگی؟
  0
  12
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۱
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  زمینهای بادوم وفندق رو فروختن به بساز بفروشا، خودشون ۲۰۶ بخرن با پولش. بادوم رو هم از چین وارد می کنن،اون ۲۰۶ هم از چین قطعات بیاد.اون موقع که بیسواد بودیم با هم جنبش تحریم تنباکو انگلیس رو راه انداختیم الان شدیم الان باسواد اما بی هم
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.