زنده‌یاد فریدون فرخزاد: هر ایرانی باشرفی که در داخل خاک ایران بلند شود اون رهبر اپوزسیون هستش

زنده‌یاد فریدون فرخزاد، مردی که از زمانه خود جلو بود:
“هر ایرانی در هر کجای دنیا برای نجات ایران قیام کند، او اپوزسیون ایران است و هر ایرانی باشرفی که در داخل خاک ایران بلند شود و مردم را متحد و یکپارچه کند، و این عمل باعث آزادی ایران بشه، او رهبر اپوزسیون هستش. حق با کسی‌ست که می‌رود و حق را می‌گیرد، حق را هرگز به شما نمی‌دهند.”
+255
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  جان‌باخته راه آزادی به خاطر مردم ایران،درود به شرفت که با تمام وجودت عاشق ایران و فرهنگ ایرانی و مردم ایران از هر قوم و قبیله ای بودی، یادت در تاریخ ایران زمین پاینده خواهد ماند، ننگ باد بر سفاکان و خون‌ریزان جنایتکار در ایران و جهان، ایران به یک حکومت مردمی و ملی احتیاج دارد، یادت گرامی و روحت شاد فریدون فرخزاد سرزمین ایران
  8
  87
  شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۰
  ۱۰۴
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  الان زندگی نامه اش را خوندم و به این نتیجه رسیدم که اپوزسیون ایرانی .....بیش نیستند. چون این بنده خدا اول رفته جذب چریک فدایی خلق شده که پس از مدت کوتاهی او را با نامیدن بچه قرتی پرت میکنند بیرون. بعدش رفته جذب سلطنت طلبها شده که اونام اصلا تحویلش نگرفتند و با وجود تهدیدات علنی هیچ کاری برای حفاظت از جانش نکردند. ایران هم در سال ١٣٧١ که رفسنجانی رئیس جمهورش بوده از فرصت استفاده کرده و پیدایش میکنند و ٣٧ بار کارد آشپزخانه را وارد دهانش میکنند. بعید نیست که خود سلطنت طلبها یا چریکها آمار محل سکونتش را هم به نوچه های رفسنجانی داده باشند. همون نوچه هایی که الان اسم خودشونو میزارن جنبش سبز و میخوان مردمو خر کنند. برای این مرد متاسفم که قربانیه سیاست شده! لعنت به سیاست!
  56
  12
  شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۵
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  بله درود بر او رهبر اپوزیسیون از داخل می آید نه از خارج حالا یک عده می گویند او کیست ما نمی دانیم شاید یک روزنامه نگار کم نام و نشان یا یک زندانی سیاسی که امروز او را جدی نمی گیریم کما این که تا قبل از انقلاب شوروی کسی لنین را نمی شناخت همینطور خمینی تا دو سال قبل از انقلاب فردی گمنام بود ولی در لحظه لازم آن فرد ظهور خواهد کرد
  4
  29
  شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
  ۵۲
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  و هر کس از ابوزسیون که بیرون از ایران ..... میکنه ول معتله
  21
  5
  شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  انقدر حرف درستی زده که در برابرش سکوت کردن بهترین کاره!. چون نه میشه بهش اضافه کرد نه کم!.
  4
  34
  شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
  ۴۰
  aarian - تهران، ایران
  فریدون آن زمان که زنده بود تلاش کرد مردم رو به دور خود جمع کنه . شو‌های سیاسی برگزار کرد اما تا زنده بود بهش فحش دادند. ۴۲ سال بعد هنوز هم هرکس میخواد همین کار رو بکنه فحش میخوره. هر ایرانی با شرفی که بتونه مردم را به دور خود جمع کنه رهبر اپوزوسیونه. اما با مردمی بی‌تفاوت که بجای دور ایرانی با شرف دور مراسم اعدام جمع میشند چه کار باید کرد؟
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.