احمد زیدآبادی: با تعریف علی مطهری از«انسان سالم به لحاظِ جنسی» ، قاعدتاً «فتحعلی شاه قاجار» یکی از سالم ترین شخصیت های تاریخ ماست

دیده بان ایران : صحبت های شب گذشته علی مطهری در شبکه اجتماعی کلاب هاووس واکنش های بیاری را به دنبال داشت. احمد زیدآبادی تحلیلگر مسائل سیاسی در همین رابطه در کانال تلگرامی خودش نوشت: با تعریفی که علی مطهری از "انسان سالم به لحاظِ جنسی" در سخنان اخیر خود به دست داده است، قاعدتاً سالم‌ترین شخصیت‌های تاریخ ایران را باید شاه سلطان حسین صفوی و فتحعلی شاه قاجار و امثال آنان در اقشار و طبقات دیگر دانست!

آقای مطهری با این قبیل سخنان قصد جذب رأی کدام قشر اجتماعی را دارد؟ آنان که این قبیل حرف‌های او را می‌پسندند، مواضع سیاسی او را رد می‌کنند و کسانی هم که مواضع سیاسی او را تأیید می‌کنند این نوع سخنان را برنمی‌تابند!

گفتنی است فتحعلی شاه به مدت ۳۷سال بر ایران حکومت کرد. وی دومین شاه از دودمان قاجار که از سال ۱۱۷۶ به مدت ۳۶ سال و ۹ ماه بر ایران فرمانروایی کرد. در طول این مدت او ۱۵۸ بار ازدواج کرد و بدین ترتیب صاحب ۲۶۰ فرزند و پدر بزرگ ۷۸۶ نوه شد. او رکورد دار زاد و ولد در تاریخ تمام حاکمان جهان است.
+26
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  جونم فتحعلی شاه!!. فتحعلی نگو؛،بگو فتح علی؛یعنی جایی تو کسی یا کسی جایی مونده که این فتح نکرده باشه؟!!
  3
  9
  شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  یکی میشه ویکتوریا دو سوم جهان رو فتح میکنه یکی هم میشه فتحعلی دو سوم مردم ایران رو فتح میکنه!!. حالا دیدین خانه از پای و بست چطوری ویران است؟!
  2
  16
  شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.