تصاویری تلخ اما واقعی؛ دستگاه خودپرداز آب در قم

مردم در قم آب آشامیدنی را با دستگاه خودپرداز دریافت می‌کنند.
+80
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  بقول مسیح ملتی که باد بکارد طوفان درو خواهد کرد ،ملت ساده ایران در زمان انقلاب با فریب سال ۵۷ در کشور شیون و سیاهی و نفرین و مرگ کاشت و حال موقع برداشت مسلماً جز تباهی و خشکسالی و فقر نصیبی ندارد ،‌تا کشور کاملاً نابود نشده با تفییر حکومت باید به این شرایط وحشتناک پایان داد و یا اینکه سرنوشتی بسیار وحشتناکتر از امروز را باید انتظار بکشیم راه سومی وجود ندارد .
  7
  57
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  مسیح که زیاد داریم ولی مسیح ای که چنین حرفی زده باشد(ملتی که,,,,,,, ) نداریم.یک جمله هم از منِ مسافران بشنوید:«شغالانی که از فرانسه هارت و پورت میکنند هرگز گاز نمیگیرند»!
  48
  4
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. باز دو دقیقه کسی چایی نخواست .....کردی اومدی اینجا به مردم بی ادبی کنی ؟! فائزه اگه دست شما ساندیس خورها را رو کرده و بعنوان دختر مثلاً‌سردار سازندگیتون و یار امام و باعث رهبر شدن خامنه ای میگه همه اراجیفی که به ملت گفتید جز دروغ و فریب چیزی نبوده که تقصیر ساسان و بقیه منتقدان حکومت تبهکار نیست !حالا بجای .....انداختن و توهین کردن اگر یکم شرف و آبرو ته وجود ولاییتون باقی مانده یکم ...... بالا بندازید و تمام دنیا را ......نجات بدهید ، دیگه برات کافیه .....حالا ...... زود بدو برو چاییتو بده بدو جانم بدوو
  5
  26
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳
  ۴۶
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  اب و برق را مجانی میکنم،اتوبوس را مجانی میکنم،لاکن سر کار بمانید تا موجود خیالی بنام اما زمان برسه...
  5
  13
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::] شغالهایی که در ترکیه دارن خون مردم رو میخورند کارشون چیه؟ مسافران ترور یا مسافران سوء استفاده از بدبختی مردم ایران یا مسافران کارشناس دور زدن تحریم به سمت جیب خودشون یا مسافران قاچاق یا مسافران تله گذاشتن برای مردم ایران یا به نظر من بهترین تعرف از شما مسافران اعدام هستش چون کسی که برای شیطان کار میکنه قطعا کارش غیر از این چیزا نمیتونه باشه. مسیح علی نژاد کابوس شماهاست خیلی روشنه که همتون از ترکیه و عراق و دبی و عمان و حتی مالزی و غیره تمام تلاشتون رو کردید که طرف رو یه طوری بگیرید یا حداقل بتونید بکشیدش بیرون و یه جوری یه پروازی چیزی که از این مناطق رد بشه بتونید نون حرامی که میخورید رو توجیه کنید ولی نتونستید و هر چی زدید به در بسته خورده خخخخ بایدم عصبانی باشید خخخ حکومتی که بوی مرگ و بدبختی میده بایدم مسافران اعدام و مسافران شیطان هواداراش باشند خخخخ.
  5
  13
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.