فائزه هاشمی : کارهایی که ما کردیم از شاه بدتر بود، ما روی شاه رو سفید کردیم

فائزه هاشمی : رفتار ساواک بهتر از رفتار نظام جمهوری اسلامی بود.
+331
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران

  شما جانیان و اشرار و قاتلان خودتان را با شاه بزرگ ایران مقایسه می‌کنید؟؟؟؟
  6
  85
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۵
  ۴۶
  regel1400 - تهران، ایران

  در اون زمان این افرادی که ایران امروز رو ویران کردند در زندان بودند و خوب کار درستی بود. در حال حاضر افراد بیگناه و وطن دوست در زندان هستند. شاه هواپیمای مردم بیگناه رو سرنگون نکرد و اگه شاه بد بود و پدرت رو میکشت یا شکنجه میکرد .دیگه زنده نمیموند و شما نباید به دنیا میامدی / خمینی باید تو زندان میمرد و نه تو فرانسه و اروپای سبز چرا میکرد! که امروز کشور ما فاحشه شرق و غرب نمیشد. حتی اگر اینطور بود. کاش افرادی که وطن فروش بودن رو نه از دست بلکه از جای دیگه آویزون میکرد که زالو زاده هاشون با پول مردم ایران تو غرب به ملت خودشون پوزخند نمیزدند. دقیقا شاه چون عاشق وطن بود و مانند جمهوری اسلامی وطن فروش نبود همه دنیا براش نقشه کشیدند. آزادی نبود ؟ حجاب اجباری؟ خواننده؟ الان خوبه حتما ! با سواد سیاسی اون زمان مردم ایران . امکان آزادی بیشتر نبود. با همون مقدار آزادی هم دیدید که مردم چطور تو سال 57 رم کردند.
  6
  69
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۳
  ۷۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  پدرت متأسفانه هیچ عذابی در زندان نکشید که ایکاش خائنینی مانند او و امثالهم در همان زندان میمردند اما ملت اینروزهای نکبت بار پس از انقلاب را تجربه نمی کردند . تمام شکنجه و عذابی که از ساواک و زندان زمان شاه فقید تعریف میکردند بیشتر از یک دروغ کثیف نبود و میبینید که بقول خانم رفسنجانی زندان زمان شاه حتی برای خانواده یک زندانی باصطلاح سیاسی اما در حقیقت تروریست و وطن فروش مانند یک مکان تفریحی بود و تمام این مطالب را سالهاست که اوباش حکومت وارونه به خورد ملت ساده ایران داده و مقاصد کثیف خود را عملی کرده اند.
  6
  67
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ای بر پدر ....دروغ گویت لعنت ( البته در جایی که به نفعت نباشه فراموشی میگیری). اگر شاه شکنجه گر بود که نسل شما‌ها در زمان پدرت خشک شده بود. مگر اینکه بپذیریم با با جان کوسه بود و شما از نسل او نیستی.
  7
  68
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۸
  ۵۱
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  سرکار خانم .....رفسنجانی ، لطفا اسم شاه مون رو توی دهانِ نجستون نیارین .
  7
  64
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۶
  ۴۱
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  اینقدر به آخوندها نگویید وطن‌فروش. آخوندها دارن سرزمینی که اشغال کردند رو می‌فروشند و نه سرزمین خودشان را. خمینی همان روزی که پاش به ایران رسید، خیلی علنی گفت این مملکت از غنائم اسلامه. یعنی ما اعراب، ایران رو فتح کردیم و حالا همه چیزش برای ماست. وطن‌فروش ماییم که این خاک رو از فرزند دلسوز ایران گرفتیم و دو دستی تقدیم کردیم به یک مشت عرب .... تا کار ناتموم اجداد خودشون رو تموم کنند. وطن‌فروش ماییم که تمام منابع خودمان رواغارت کردند و خفه شدیم. بی‌ناموس ماییم که زنان و دختران زیبای ایرانی رو جلوی چشمانمان کتک زدند، اعدام کردند، به فحشا کشاندند، به زباله‌گردی کشوندند و خفه شدیم. بی غیرت ماییم که پسران برومند این خاک را کشتند و خفه شدیم. بی‌شرف ماییم که بلوچستان تا چندین روز یک تنه در مقابل رژیم ایستادگی کرد و تنهایشان گذاشتیم تا لت و پار بشوند. از این به بعد به آخوندا و بچه‌هاشون فحش ندین. فقط به خودمون فحش بدیم، چون هیچکس به اندازه‌ی ما سزاوار این فحش‌ها نیست. بی‌غیرت و ترسو و وطن‌فروش ماییم. اینها همه چیزمان را میفروشند واز خانه آبا واجدادیمان بیرونمان میکنند.
  4
  66
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۸
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  میتونی بگی شاه چکار بدی کرد؟ تنها کار بدش آدم کردن شما و ملاهای گداها بود که مملکت را با دله دزدی هاتون گدا کردید. ای نور به قبر شاه بباره.
  5
  54
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۷
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا

  یک سخن از دختر بزرگترین نفوذی غرب در تاریخ انقلاب ایران که واقعا حیف شد نفوذی بودنش برای همه آشکار نشد تا به چوبه دار آویزان بشه .
  42
  14
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۷
  ۱۰۴
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  اولا مغز متفکر و طراح نظام جمهوری اسلامی ایران پدر خودت بود! دوما شما تا سر قدرتید میاین پشت میکروفون و 22 بهمن را به مردم تبریک میگویید و وقتی هم از قدرت هم برکنار میشین 26 دی (فرار شاه) را تسلیت میگین. خدا شفاتون بده!
  1
  42
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  پدر خودت از بانیان این رژیم نامشروع هستش و یادمون نرفته تو دهه هفتاد چقدر از مخالفان و روشنفکران رو سلاخی کرد..از همه بدتر این بود که گذاشت یه حیوان وحشی مثل خامنه ای الدنگ رهبر این کشور بشه و چراغ سبز نشون داد و آخرشم خودش توسط این حیوان وحشی تو استخر خفه شد و به درک واصل شد..
  4
  51
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۱
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  شاه تنها کار بدی که کرد این بود که نسل شما جانیان و وحشیان و قصی القب ها را را نابود نکرد .
  1
  50
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۲
  ۷۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. درود بر شما که حرف دل خیلی از ماها را زدید ،متشکرم
  4
  27
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  بی شک شاه فقید اشتباهات فراوان سیاسی و اجتماعی مرتکب شد اما وطن پرست و فکور و تا حد زیادی مردمی بود اما سرکردگان حکومت فاسد آخوندی در ابتذال و تباهی و بی شرمی همتا ندارند از جمله پدر گور به گور خودت که این خامنه ای حقیر و روانپریش را وبال گردن مردم ایران کرد
  4
  32
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
  ۴۱
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما
  [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::]. درود بر شما برادر بزرگوار.
  3
  20
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  آدمی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!!. خب این چیزا رو موقعی که عاقاتون در قید حیات تشریف داشتن و چهار نعل بر اریکه قدرت میتاختن می گفتین!. ولی عب نداره بازم دمت گرم!
  3
  11
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان
  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. تو وقتی رفسنجانی رو نفوذی غرب بدونی!! آنوقت خامنه ای رو که با حقه بازی رفسنجانی رهبر شد چه مینامی؟ اینقدر فکر نکن و فسفر نسوزون حیف نیست؟ تمام آن کسانی که خمینی رو حمایت کردند نفوذی بودند برو تاریخ رو بخون یا فراری شدند یا اعدام شدند و یا خانه نشین!! این کسانی هم که الآن دور و بر خامنه ای رو گرفتند یک روز صداش درمیآد که سرشون تو آخور کدوم کشور خارجی بوده و مزدوری میکردند اگر اینطور نبود آقازاده هاشون رو نمیفرستادند کشورهای غربی تا با پول مردم عشق و حال کنند
  0
  7
  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.