یک روز بعد از انفجار در کشتی ایرانی در دریای سرخ؛ بنی گانتز: اسرائیل هرجا نیاز باشد دست‌ به کار می‌شود

بنی گانتز وزیر دفاع اسرائیلصدای آمریکا :بنی گانتز وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید اسرائیل هرجایی که تهدیدی در مقابل خود ببیند، دست به اقدام نظامی می‌زند.

تایمز اسرائیل روز چهارشنبه ۱۸ فروردین گزارش داد، وزیر دفاع اسرائیل دوبار با پرسشی در مورد انفجار در کشتی ایرانی در دریای سرخ روبرو شده و حاضر به پاسخ نشد. این روزنامه نوشت،  آقای گانتز گفت: اسرائیل باید از خود دفاع کند. هرجایی که چالشی عملیاتی باشد یا نیاز به عملیات باشد، ما به فعالیت ادامه می‌دهیم.

پس از انتشار گزارش‌ها در مورد انفجار در کشتی ساویز در دریای سرخ، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از یک مقام آمریکایی که نام او را منتشر نکرد، نوشت: اسرائیل به آمریکا اطلاع داد که نیروهای اسرائیلی به کشتی ایرانی ساویز در حدود ساعت ۷:۳۰ بامداد به وقت محلی حمله کردند.

طبق این گزارش، آنها این حمله را واکنشی به حملات پیشتر ایرانی ها به شناورهای اسرائیلی خوانده‌اند. ساعتی قبل از این حمله،‌ بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل هشدار داده بود  که اسرائیل از خودش علیه تهدیدات ایران دفاع می کند.
+42
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا
  شما بازهم تنتون میخواره، شما با این کارهایی که میکنید با دست خود قبر خودتونو دارید میکنید ،برای ی کشورک که عرض جغرافیایی آن در نازکترین نقطه ۱۵ کیلومتر میباشد و با جمعیت ۵ میلیونی ،کافی ایران و محور مقاومت ی سرفه کنه ،اونوقت همتونو باید از داخل دریای مدیترانه جمع کرد
  4
  7
  ‌پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۴
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  مشکل اینجاست که اسرائیلی ها می دونن که هر حرکت احمقانه ای هم مرتکب بشن, اگر در موقعیت خطرناک قرار بگیرند, آمریکا وارد گود میشه واز منجلاب درشون میاره. اسرائیل شبیهه بچه لوس و ننریه که بابای گردن کلفتی داره. خود اسرائیلی ها میدونن عددی نیستن ولی برای همه شاخ شونه میکشن و از مسئله قتل عام به دست نازی ها هم برای ایجاد حس ترحم بقیه دنیا استفاده می کنند.
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۹
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا
  دوطتان توجه کردین سایت ایرانین یوکی چه عکسی هم آپ لوید کرده ؟ هالیودی هالیودی ،همچین از هلکوپتر بیبی نتانیابو و دارو دسته اشرار ش بیرون پریدن که معلومه جو گیر شدن بدجوری ،چی شاخ فیلو شکوندین؟؟؟ هر کس ندونه ما که میدونیم شما چه بزدلهایی هستین مخصوصا بیبی نتانیابو ،مردی که اوزگل
  0
  1
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.