آموزش رایگان در مدارس سوریه از جیب ناقابل مردم ایران

 مدارس کپری و تخریبی با خطرات جانی،  سهم کودکان ایران است، اما پول ملت ایران سهم بازسازی مدارس سوریه در راستای اهداف نماینده‌ی امام زمان می‌شود.
+12
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  آموزش و سیستم بهداشتی در عراق و سوریه و کلا اکثر کشورهای عربی حتی در اوج بحران‌های اقتصادی و امنیتی همیشه رایگان بوده. پول مردم ایران از صدقه سری حـ... های ج اصنامی برای مردم عربها و حتی خود ایرانی ها جز بدبختی و فلاکت و زجر و کشتار و ویرانی هیچ چیزی برای نداشته. نمی‌دانم این کشورها تاوان چه گناهی را می‌دهند که گرفتار همچین همسایه ای و مردم بی عرضه آن که توان تغییر ندارند و هم و غمشان صف مرغه افتاده اند. ای کاش 3000 سال پیش یورشی اتفاق نیافتاده بود، یا حداقل کوههای هیمالیا میان خاورمیانه و سیبری قرار داشت.
  6
  18
  ‌چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا
  اسم این عمل گسترش فرهنگ و ادبیات فارسی و نفوذی ادبی فرهنگی در کشورهای ایران بزرگ میباشد ،
  20
  6
  ‌چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا
  لوبومو کنگو ،تو معلومه یک دشمن مردم عزیز ایران و فرهنگ چندین هزار ساله ما ایرانیان آریایی هستی ،... دهن مبارک رو ببند ..که از تنفر نسبت به ایران عزیز ناشی میشه ،حال ما و اعضای این سایت رو بهم نزنه ،چون ما اینجا با تمام اختلافی که با هم داریم ولی همگی ایرانی و ایران دوست هستیم
  18
  6
  ‌چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
  ۳۱
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::] امید نادان ملتی که اینقدر مستاصل است که به سوپرمارکت بخاطر مرغ و برنج حمله مسلحانه میبره نتیجه سیاست‌های همان حکومتی است که اسرائیل جلوی چشم جهانیان چپ و راست میزنه جرات بیان نداره چه برسه به واکنش چه نفوذ فرهنگی را می‌تواند اعمال کند.به اون ارباب و صاحبانت که ......به گردن بستی بفهمون نفوذ فرهنگی و سیاسی خارج از مرز پیشکش به وضعیت اقتصادی ملت برسید.
  1
  10
  ‌پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. چرا از [.tiger.man - لوبومو، کنگو:] ایراد میگیری ,مثلاً تو داری دَم از ایران و ایرانی بودن میزنی, از منفی هات معلومه که کی وطنپرسته و کی دستمال
  3
  8
  ‌پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.