دادستان کل کشور: غصه فراوانی در چهره خامنه ای می‌بینیم

به گزارش «انتخاب»، دادستان کل کشور با بیان این‌که متاسفانه مدیریت فضای مجازی فشل است و به تعبیر مقام معظم رهبری ول و رها است گفت: غصه فراوانی در این زمینه در چهره رهبری می‌بینیم. بعضی از مدیران بحث فیلترینگ را مطرح می‌کنند اما این بحث انحرافی، غلط‌انداز و فرار به جلو است. هیچ‌کس نمی‌گوید فضای مجازی را ببندید آن‌چه مورد تاکید مقام معظم رهبری است بحث مدیریت فضای مجازی است.
 
منتظری خاطرنشان کرد: به تناسب ارتباط سازمان قضایی نیروهای مسلح با قوای نظامی و انتظامی، این سازمان مسئولیت بسیار سنگین و نقش‌آفرین در نیروهای مسلح داشته و دارند و حلقه ربطی است بین یکی از قوای سه‌گانه با نیروهای مسلح و نقش نیروهای مسلح در اقتدار و امنیت کشور نقش بی‌بدیلی است البته دستگاه‌های دیگر نیز نقش دارند اما نقش نیروهای مسلح بی‌بدیل است و اقتدار کشور به اقتدار نیروهای مسلح وابسته است.
 
وی افزود: نیروهای مسلح مقتدر جایگاه رفیع خود را بشناسید که می‌شناسید و آن راحفظ کنید و روز به روز بر اقتدار خود بیفزایید این اقتدار و توانمندی مرهون این است که نیروهای مسلح را سالم نگه داریم البته دشمن تلاش می‌کند از منافذی نفوذ کند ممکن است غلط‌های ریزی انجام دهد اما هرگز نمی‌تواند به اهداف شوم خود برسد.
 
منتظری با بیان این‌که جبهه دیگری که دشمن به آن حمله می‌کند، جبهه فرهنگی است که همه جامعه را تحت تاثیر قرار داده است، گفت: چندین سال است که مقام معظم رهبری بحث شبیخون فرهنگی را مطرح کردند و امروز با تمام تشکیلات دشمن به میدان آمده و خانواده، جوانان، فرهنگ دینی ما را مورد هدف قرار داده است و دشمن از همه بسترها استفاده می‌کند که یکی از این بسترها فضای مجازی است که جزو ضروریات زندگی مردم شده است و می‌توان از آن استفاده‌های بسیار خوبی کرد اما خطراتی که از آن متوجه جامعه می‌شود هم بسیار مهم است.
 
وی با بیان این‌که متاسفانه مدیریت فضای مجازی فشل است و به تعبیر مقام معظم رهبری ول و رها است گفت: غصه فراوانی در این زمینه در چهره رهبری می‌بینیم و بعضی از مدیران بحث فیلترینگ را مطرح می‌کنند اما این بحث انحرافی، غلط‌انداز و فرار به جلو است. هیچ‌کس نمی‌گوید فضای مجازی را ببندید آن‌چه مورد تاکید مقام معظم رهبری است بحث مدیریت فضای مجازی است و عده‌ای با عملکرد ضعیف خود در فضای مجازی خون به دل رهبری و مراجع تقلید می‌کنند که باید یک روزی جوابگوی عمل و ترک فعل‌های خود باشند. امروز گلوله‌های آتشین ضد اخلاق و مذهب در اتاق خواب دختر و پسر شما است.
+4
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  حسام الدین ناشتا - ایران، ایران

  بالاخره آخر عمری ناراحته که چرا زودتر بمب اتم نساخت و زودتر روی کله مردم فلک زده ایران ننداخت. حالا سگ های وحشی باید با این زحمت مضاعف دونه دونه گلوله خالی کردن تو جمجمه «پویا بختیاری» ها و سایر جوانان وطن، خودشون رو توی زحمت بندازن.
  1
  36
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  ایا این غم و غصه فراوان را در چهره رهبر مسلمین جهان پس از دیدن مردم گور خواب،یا طفل زباله گرد را که حاصل حکومت ننگین شما نکبتان عالم میباشند را هم دیده ای؟!؟ ای دو صد نفرین و فحش بر جد و ابای شما مفتخوران هرزه گو
  1
  34
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  (دادستان کل کشور: غصه فراوانی در چهره خامنه ای می‌بینیم). خوب اینکه مشکل بزرگی نیست. این والا گوهر میتونه اسلحه یکی از محافظین خودش را قرض بگیره وبه زندگی انگل وار و نکبت بار خودش پایان بده. ایشون جزو افرادی حساب میشه که جسدش بیشتر از زنده اش ارزش داره.
  0
  31
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
  ۳۴
  حسام الدین ناشتا - ایران، ایران

  جدا از شوخی، هر انسانی در اواخر پیری یا اواخر عمر بیشتر وقتش را صرف فکر کردن به گذشته و حاصل و ثمرات زندگی اش می کند و این کار را صادقانه انجام می دهد. منظورم وقت هایی به جز زمان هایی که در مستراح صرف می کند یا پای منقل افتاده. به هر حال امکانش هست خامنه ای با فکر کردن به اینها، اتفاقا خودش بزگترین تسهیل کننده براندازی نظام اسلامی باشد، چرا که ثمرات بی چون و چرای آن را بدون پرده و با صراحت مشاهده کرده. سالها جنایت و دروغ، گسترش فساد و دزدی از بچه 8 ساله تا پیر 80 ساله. نابودی کشور، تاراج منابع، مردم گشنه. زندان هایی که کشتارگاه مردم کشور شده. جانیانی که به مغز جوانان وطن شلیک می کنند و خودشان را فرمانبردار تو معرفی می کنند. بیکاری و اعتیاد جوانان، فقر و فحشا، فرار مغزها. فروپاشی اجتماعی، فروپاشی اقتصادی، سیاسی، نظامی، فرهنگی، اخلاقی، مذهبی. خانه خراب کردن و قتل پیرزن کرمانشاهی، قتل همراه با شکنجه مرد مشهدی بدست پلیس در ملاعام. سرنگونی عمدی هواپیمای 752 و قتل 176 انسان و کودک بی گناه برای اهداف سیاسی و به تمسخر گرفتن خون آنها. فروپاشی عدالت در جامعه و .. خلاصه کار خودش را می کند.
  1
  24
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  غصه خامنه ای جونت واسه اینکه با اومدن فضای مجازی، همه چیز رو شده و به جز بسیجی های ماله کش حروم لقمه، مردم دیگه دوزار واسش ارزش قائل نیستن و هر کاری هم بکنه و خودش رو مظلوم جلوه بده و همه تقصیرها رو گردن روحانی و دشمن و آمریکا و اسرائیل بندازه، مردم دیگه گول نمیخورن..غصه اش به خاطر اینکه تو فضای مجازی سرتاپای خودش و نظام نامشروعش رو به باد فحش و توهین دادن و همه ازش تنفر دارن و همه دنیا میدونن چه آدم منفور و کثیفی هستش..
  1
  21
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  بیشرف مگر در چهره مردم چهل سال نمی بینی ؟
  0
  21
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران
  دلیلش مصرف زیادی تریاک اماله کردن شیره است.
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.