آزاده معاونی: وقتی از طریق اوباش‌گری تظاهرات می‌کنند طبیعی است که با آنان به شکل مجرم برخورد شود

حافظه تاریخی؛ صحبت‌های آزاده معاونی، خبرنگار و عضو «گروه بین‌المللی بحران» در آمریکا درباره تظاهرات دی ماه ۹۶:
“اعتراضات از همان اول خیلی‌ خشونت‌آمیز بوده است. وقتی این‌طور از طریق وحشیگری و خرابکاری و اوباش‌گری تظاهرات می‌کنند طبیعی است که با آنان به شکل مجرم برخورد شود.”
+93
رأی دهید
-74

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  آرام کریمی - استکهلم، سوئد

  ساندیس خورها چرا خفە نمیشن؟ یە مشت انگل پست فطرت خون ریختەی مردم براشون مهم نیست و فقط مشغول اجرای درستورات اربابهاشون هستن. ابرقدرتها هم فقط منافح خودشون براشون مهمە و مشغول معاملە با رژیم جهموری اسلامی هستن. ننگ بر هر دو
  7
  119
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  آزاده احمق شیش در چار،اگر هم مردم وحشیانه شورش کردن(که نکردن ) حکومت چرا وحشیانه تر سرکوب کرد؟!!جواب بد رو با بدتر نمیدن.تو با اون قیافت انقدر عقده درونت جمع شده که حالا میخای با پول مزدوری جمهوری اسلامی هرزگی کنی و عقده گشایی.
  5
  57
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
  ۴۶
  -xAdolf - اخن، آلمان

  یه اشغال زیر خواب.... ملای دیگه، قیافه لای کریهش ادم رو یاد کاسه ....زرد شده می اندازه عوضی.
  3
  57
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۸
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  چه خودفروخته های داره کم کم از زیر خاک بیرون میاد,نون فاحشگی شرف داره تااون نونی که تو از خیانت به ملت میخوری
  2
  60
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
  ۳۰
  حسنلو - باکو، آذربایجان

  به نظرم لشگر عریض و طویل اپوزوسیون بعد از چهل سال فقط حرف زدن وقتشه که حداقل در موضوع افشا و رسوا کردن عوامل رژیم دست به دست هم بدن چون این کار فقط از خارج نشینان بر میاد نه مردم ایران که به نهادهای بین المللی و رسانه های ازاد دسترسی ندارن
  2
  36
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
  ۳۴
  حسام الدین ناشتا - ایران، ایران
  سوال پیش می آید که اگر رژیم اشغالگر اسلامی سالها به تولید این کرم های انگل روده مشغول بوده و آنها را صادر کرده، اپوزیسیون و میلیون ها ایرانی رها شده از بند در اروپا آمریکا و کانادا چرا بسط نشسته اند و کاری نمی کنند؟ حتما باید رژیم منحوس اسلامی، همچون خانواده پرواز 752 داغی هم بر دل شما بنشاند تا بدانید نحوست این اشغال همه جا بدنبال همه ما خواهد بود؟. جواب این خودفروختگان و فواحش وطنفروش و ایران ستیز و خونخوار را بدهید و صدای خود و آزادی خواهی مردم ایران را به گوش جهان برسانید.
  0
  6
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
  ۳۴
  حسام الدین ناشتا - ایران، ایران
  مردم ایران از اواسط دهه 70 تا دقیقا سال 96 سعی داشتند از طریق مسالمت آمیز و تلاش برای اصلاحات، زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند و از قوای قهریه پرهیز داشتند. این را نمی توانید بفهمید؟ وقتی که شما تحت شدیدترین حقارت ها شاهد بی عدالتی باشید و کوچکترین روزنه ای هم،علارغم تمام تلاش ها و صبر کردن ها، برای تغییر شرایط وجود نداشته باشد، و در عین حال آزادی هیچگونه ابراز عقیده و تعیین سرنوشت خود و فرزندانتان را نداشته باشید، بدست آوردن آزادی از طریق مبارزه(حتی با توسل به خشونت) به امری اجتناب ناپذیر بدل خواهد شد.
  0
  3
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
  ۳۸
  Bingobango - لندنستان، انگلستان
  احساسات ضد آمریکایی در میان این افراد به اصطلاح روزنامه نگار آنقدر شدید شده که عملا برای مخالفت با سیاست های آمریکا در کنار جمهوری اسلامی قرار گرفته اند!
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.