انتشار تصاویر زنان برهنه در بالکن برج‌های مارینا؛ پلیس دبی گروهی را بازداشت کرد

ساحل مارینا دبیپلیس دُبی گروهی را به اتهام فساد عمومی از طریق مشارکت در ساخت تصاویری از زنان برهنه به صف شده در بالکن برج‌های سر به فلک کشیده منطقه مجلل مارینا بازداشت کرد.

اواخر روز شنبه ویدئوها و عکس‌هایی از بیش از ده زن برهنه که در بالکن یکی از برج‌های منطقه مجلل مارینا صف کشیده بودند به سرعت در شبکه‌های اجتماعی همرسانی شد؛ رخدادی بی‌سابقه در شیخ‌نشینی که هنوز بوسیدن عاشقانه در ملاعام جرم است و نوشیدن الکل در آن با محدودیت‌های جدی مواجه است.

هر چند رسانه‌های دولتی این تصاویر را بخشی از اجرای یک پروژه تبلیغاتی اعلام کردند ولی پلیس دبی اعلام کرد که پرونده دستگیرشدگان در ارتباط با تهیه این تصاویر را که آنها را «ناشایست» توصیف کرده، به دادسرای عمومی ارجاع داده است.
در بیانیه پلیس دبی همچنین آمده است:«چنین رفتارهای غیرقابل قبولی، بازتاب دهنده ارزش‌ها و چارچوب‌های اخلاقی جامعه امارات نیست.» پلیس دبی در این اطلاعیه به ملیت زنان بازداشت شده و تهیه‌کنندگان تصاویر آنها اشاره‌ای نکرده است.
نقض موازین عفت عمومی در امارات عربی متحده، از جمله برهنگی و به تعبیر قانون «رفتارهای ناپسند»، مجازات‌هایی تا شش ماه زندان و پنج هزار درهم(۱۱۵۷ یورو) جریمه دارد. همچنین طبق قوانین اسلامی این کشور، به اشتراک گذاشتن محتوای پورنوگرافی مجازات زندان و جریمه نقدی سنگینی دارد و اکثر اپراتورهای دولتی این کشور دسترسی به وب سایت‌های معروف پورنوگرافی را مسدود کرده‌اند.
+545
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  شاید روی بالکن نماز جماعت اقامه مینمودند و باد چادرشان را پس زده.
  25
  142
  یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۵
  ۳۶
  kalo palang - لندن، انگلستان

  این هم از شیوه های جدید تبلیغ برای دبی هست. به هر کلکی که شده میخان اون خونه های خالی رو پر کنن.
  9
  91
  یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  این غربی‌ها که دارن با جمهوری اسلامی مذاکره میکنن نه بخاطر مردم،بلکه بخاطر اینکه ایران مثل همین امارات بشه تا یه بسازبفروشی مثل ترامپ بتونه ایران کارخانه کاندوم سازی بزنه پول دربیاره
  106
  13
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۰
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  کلاً اروپایی ها اینطور هستند در شهر و محلی که زندگی میکنند سعی میکنند که کثافت کاری نکنند به همین دلیل وقتی از شهر یا کشورشون خارج میشوند انگار تمام عقده ها رو میخواهند خالی کنند مثلاً بیشتر مردم اسکاندیناوی اینطور هستند خارج از اسکاندیناوی اگر یک مو زرد رو دیدید که مست کرده و ولو شده یا زن مو زردی رو دیدید که لباس زیرش رو درآورده و داره لخت راه میره شک نکنید که اهل شمال اروپاست
  67
  38
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۸
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  [::grizzly - برلین، آلمان::]. حاجی, واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند
  1
  33
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان
  این احمقها هم فکر میکنند قانون شکنی داخل منزل حلال است و روی بالکن حرام است. بالاخره تکلیفتان را با دین .....محمد روشن کنید. چه غلطی کنند ملت دنیا در کشور شما؟ مسلمان باشند یا رومی؟ یا شاید هم ...؟
  12
  20
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران
  حاجی نگاه نکن بشت گفته باشم ها جون حاجی یکراست میری جهنم . شمائیکه ایراد میگیرید مگر تو بهشت حوری ها برهنه نیستند حوالتون به حضرت عباس رفتید بهشت اگر بحوری ها نگاه کنید به سینه داغ دار زینب قسمتون میدم چشماتون را ببندید در بهشت مبادا حوری لخت ببینید
  1
  13
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::grizzly - برلین، آلمان::]. دوست عزیز خودت میگی شمال، انجا سرده آفتاب نیست برای همین تا آفتاب امارات را ببینن لباس رو در می آرندکمبودنور و گرما دارن،
  6
  8
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان
  [::تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک::]. مشدی؛ دیدی ای دل که غم عشق دگربار چه کرد. چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد. دال بده.
  7
  10
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
  ۳۳
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان
  [::Chokam - ری، ایران::]. پس بشین چین بیاد برات کارخونه چیز مصنوعی بزنه
  0
  7
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::] خدایش ساقیتو عوض کن فک کنم مواد مشکل دار میزنی. .....الان که غربی وجود نداره تو ایران وضعیت از اینا هم بدتره .سرت رو کردی زیر خاک خودت رو به ......زدی حالیت نیست که ایران سکسی ترین کشور دنیاست ولی همه چیز تو خونه های در بسته و دیوارهای بلنده ولی در بقیه دنیا هر چی هست همونی هستش که می بینید ولی در غرب تو جرات داری به یک زن لخت کنار دریا یا اصلا تو شهر حرفی بزن یا مزاحم شو. ببین با یه تماس پلیس چیکارت میکنه ولی تو ایران از زن چادری گرفته تا شوهردار و دختر بچه و کلا فساد طوری شده هیچکس امنیت نداره حتی پسر هم که باشی امنیت نداری حالا تو نشستی غربی ها بیان اونجا چیکار کنند؟ غربی ها تمام تلاششون رو دارند میکنند جامعه ریاکار و فاسدی مثل جمهوری فاسد اسلامی نداشته باشند که در خفا مشورب و زن بازی و غیره میکنند و صبح جمعه واستادن تو صف نماز جمعه برای اینکه شغلشون رو از دست ندن.
  2
  7
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان::]. تو چرا سطحی نگاه می کنی، منظور اینه آنها به فکر بیزینس هستن نه بفکر آزادی مردم ،
  3
  4
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::paksan - ایران، ایران::]. یه بدبختی سطحی نگری است ، اون کاندوم یه مثال بود منظور چیز دیگه بود که نگرفتی،
  3
  3
  ‌سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.