ممد نبودی ببینی که ایران را دارند به تاراج می‌برند

+360
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  مرگ بر وطن فروش ،مرگ بر جمهوری خائن اسلامی
  6
  140
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  مشکل اینه که ممد هرگز دغدغه ایران رو نداشت ! همه دغدغه اش و ۸ سال جنگ بدون منطقش اسلام و آرمان های امام بود ! ممد که میرفت جبهه سر بندی میبست که روش اسلام و کربلا و حسین نوشته بود , حتی ۱ بار هم روش نوشته نشده بود زنده باد ایران !
  15
  149
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  آره واقعا. آدم حسابیاشون(چه عاشق خمینی و چه مردم و کشور) رفتن و مملکت افتاد دست لاشخورا
  1
  98
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  دنیا انگشت به دهان مونده که ایرانیان چطور اجازه می دهند که این رژیم با ایرانیها و با ایران اینکارها را بکند. حتی ایران را هم واگذار کردند . تا این پیمان پا نگرفته باید این رژیم را سرنگون کرد وگرنه چند صبا دیگر وقتی نیروهای امنیتی- نظامی چین وارد ایران شدند برای حفظ نگهداری منایع و منافعشون آنوقت خیلی مشکل باهاشون درگیر بشوند چون به ایرانی ها رحم نمی کنند همه معترضان را به رگبار می بندند. روزهای آتی اگه همچین خبرهایی را شنیدید غافلگیر و شوکه نشوید. فکر کردید چین چندین هزار نیروهای امنیتی- نظامی‌اش را می فرستد ایران که بین مردم ایران حلوا تقسیم کنند.
  9
  100
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  یادِ شهیدِ همیشه جاوید «محمدجهان آرا» زنده و پاینده باد. ننگ و خفت و سرافکندگی برای مزدورانی همچون freedom for freedoom و شهین جان اورل(هردو از انگلیس)باد.
  90
  4
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
  ۵۰
  Rezajoonm - کرج، ایران

  دوستان تا زمانی که همه ما ملت منتظر هستیم کسی بیاد و مارو نجات بده وضعیت همین طور خواهد ماند هر کس باید به نوبه خود شروع کنه نمیشه انتظار داشت دیگران مملکت ما را نجات دهند
  4
  43
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  هر انقلابی همواره فرزندان راستین و صدیق خود را می بلعد تا حقایق انقلاب را پنهان کند و وجود ننگین خودش را مستحکم. زیرا که همان فرزندان صدیق و راستین می شدند دشمن د جه یکیشون. خمینی دجال اینقدر در اوضاع کشور عراق دخالت کرد و علنا می گفت صدام باید سرنگون شود و انقلاب اطلامی به عراق صادر شود و دولت اسلامی وی کار بیاید. صدام چندین بار به خمینی تذکر داد که احترام همسایگی را داشته باش و در امور مملکت عراق دخالت نکن ولی خمینی دست بردار نبود تا اینکه صدام را وادار به حمله به ایران کرد چیزی که خمینی دجال دنبالش بود بر خلاص شدن از انقلابیون و کسانی که انقلاب کردند و سقوط مشکوک هواپیماهای ترابری نظامی و کشته شدن فرماندهان رده بالای ارتش و سپاه. اگر جهان آرا و همت و بقیه عزیزان زنده بود همین رژیم می کشتشون. چون می شدند دشمن درجه یک این رژیم فاسد و افراد پاچه خواری که نان زندگیشون را در خون این عزیزان می زنند و می خورند مانند مسافران ...که همان جناب سروان .....است و بقیه را از هر جای..... صیاد شیرازی را هم خود رژیم ننگین خمینی کشت
  6
  51
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  در مورد کسایی که رفتن در برابر متجاوز عراقی وایستادن باید خیلی خیلی قضاوت کرد!؛مساله اینجاست که چه برا اسلام و خمینی رفته باشن و چه برا وطن و وطن پرستی،نتیجه ای که از کارشون ما؛یعنی من ِ بی دین؛شما،هر کی با هر تفکری گرفته ایم این بوده که دشمن یا متجاوز رو از مملکت بیرون انداختیم؛لطفا این مساله؛مساله دفاع از وطن رو(البته نه در سوریه بلکه داخل مملکت) ارج بدیم که واقعا کار ارزشمندی بوده و هست و خواهد بود!. البته کاری نداریم هم که چه کسی مقصر شروع جنگ بوده!. من مطمئنم اگر خود آمریکا یا اسرائیل یا عربستان یا هر کشوری به خاطر بی لیاقتی ها و دشمن تراشیهای رژیم ملایان به میهنمون حمله کنه مطمئنم کسی خوشحال لااقل نخواهد شد مگر اینکه مفهوم وطن و متجاوز رو خوب درک نکرده باشه(البته که میدونم ملایان ایران رو اشغال کردن و به نوعی متجاوزن ولی باز جنسش از نوع تجاوز مثلا یه عراقی یا آمریکایی نیست!..). ما با اینا سر جنگ داریم؛خودمون هم باید بندازیمشون بیرون و بفرستیمشون عتبات وردست عاقا امام حسین و حسن و قلی و نقی و و و.. بزنین دسیلایک قشنگه رو!!! :))
  5
  18
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا

  محمدی نبودی ببینی خیلی ها در غرب لز درد و حسادت قرارداد ایران و چین ،به دلدرد و ۲ بیتی گویی روی آوردند ،ممدی نبودی ببینی بعد از ۴۳ سال حالا که ما رو به شرق کردیم تا با اولین قدرت اقتصاد دنیا قرارداد اقتصادی امضا کنیم تمام جاسوسان داخلی و خارجی آسمان ریسمان را به هم می بافند تا این اتفاق صورت نگیرد
  37
  2
  شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۳
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::امیر پاور - ترونتو، کانادا::]. تو اول بجای حمایت کورکورانه ازاربابان خائنت و ملاهای شیاد بد نبود قبل از بافتن اراجیف یک تحقیق میکردی و میفهمیدی که ممد نبودی ببینی نوحه ای است که برای محمد جهان آرا از شهدای دوره جنگ برای آزادسازی خرمشهر خوانده شده و بقول تو اسمش نه محمدی است و نه ممدی !!! ایکاش چشمهایت را هم مثل جاهای دیگرت باز میکردی و درکت را بالا میبردی و بخاطر یک تکه استخوان تو و حامیان دیگر جمهوری اسلامی راضی به نابودی ایران نمیشدید.
  0
  10
  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.